3339
www.athens2004.com
  • Alien
    #325
    de ez pont volt az m1-en is? vagy más helyszinen voltak? (most nem néztem a tv-t)
  • Alien
    #324
  • Breki33
    #323
    Drámai események zajlottak az imént a pingpongcsarnok tudósítóállásai előtt. Egy felháborodástól remegő helyi asszony előbb abált szalonnával arcon vágta a Magyar Televíziónak tudósító Komlósi riportert, majd enyhén kifelé hajló peremű, úgynevezett alföldi bográcsot húzott a médiamunkás fejére. Az azonnal a helyszínen termő és az asszonyt rövid úton letartóztató biztonságiaknak csak annyit motyogott: "már megint azt mondta, hogy nagy pöri". A biztonságiak azután szó nélkül nekiálltak Komlósi megdolgozásának, gumibottal. A fejleményekről beszámolunk, a harmadik játszmában Tóth jó, az állás 9-9.
  • Breki33
    #322
    #312
  • M@TriX
    #321
    Azért szerintem egy testhosszt rájuk verni annyira nem csúnya... mégha elődöntő volt akkor is...
    Egy testhosszal nyert a 15 éves Gyurta Dániel
  • Hentes Bill #320
    fenébe, pont nem láttam az úszóinkat. Risztov Évát még láttam, de utána már semmit
  • Ramza
    #319
    Naná hogy! :)
  • Evil
    #318
    Nem tud valaki online kozvetitesi helyet, melo helyett szivesebben neznem az olimpiat a szamitogepen :)
  • MIMACSKA
    #317
    Nem baj mi örülünk az új tehetségeknek! :DD
  • Ramza
    #316
    Na, utánanéztem a 200 mellnek.
    Dani ideje az ötödik legjobb ebben az évben.
    Hansen-t és Kitajima-t valószínűleg lehetetlen lesz megverni, ők simán tudnak 2:10-en belül, a szám utolsó két világcsúcstartói pont ők...
    Ha ugyanezt az időt tudja úszni, esetleg még javítani is tud, akkor a harmadik-hatodik hely között érhet be reálisan, ami egyébként egy 15 éves fiútól brutális! (férfi úszók ilyen korban ritkábban szoktak ennyire kiemelkedőt nyújtani). Nem tudom hányadik lesz, de hogy 4 év múlva nagyon durva dolgokra lehet képes - ha nem romlik el valami -, az biztos!
  • Alien
    #315
    Igen, este talán okosabbak leszünk, de a döntőben már mindenképp :) Reméljük minél jobb eredmény lesz, bár ez is gyönyörű teljesítmény eddig.
  • Alien
    #314
    Oksi, köszi :)
  • Ramza
    #313
    Toronymagasan.
    De ne felejtsük el, hogy ez előfutam volt. A nagymenők lehet, hogy kisujjból kiráznak a mostaninál sokkal jobb időt, míg benne nem biztos, hogy ennél nagyságrendekkel jobb idő van.
    De bár ne lenne igazam! Az esti középfutam után azt hiszem már többet fogunk látni.
  • Breki33
    #312
    A 200 méteres férfi mellúszás hatodik előfutamában két magyar, Gyurta Dániel és Bodor Richárd volt érdekelt. Az első száz méter után Bodor a negyedik, Gyurta a hatodik helyen állt, azonban 150-nél már Gyurta állt az élen. A mindössze tizenöt esztendős úszó végül több mint egy testhosszal nyerte a futamot, fantasztikus 2.11.29-es idővel. Teljesítményére jellemző, hogy több mint egy másodpercet vert a második helyezettre és ez volt az előfutamok legjobb ideje. Bodor futamában az ötödik lett, az összesítésben a 14. helyre volt elég, így ő is érdekelt a délutáni középfutamon.
  • Ramza
    #311
    Igen, igen.
    Cseh holnap úszik 200 vegyest.
  • MIMACSKA
    #310
    mintha azt hallottam volna, hogy övé a legjobb idő
  • Alien
    #309
    Nagyon kiváncsi vagyok :) Bárcsak úgy lenne! Illetve, Úgy legyen!

    Holnap lesz ennek a számnak a döntője ugye? Illetve ma még lesz egy középdöntő is, ahol szintén úszik, igaz?

    Cseh Lacival mi a helyzet?

  • Ramza
    #308
    Mekkora ajándék lenne a sorstól, ha hirtelenjében lenne egy úszó-esélyesünk :)
    Jajj, remélem rá tud még erre tenni! Mondjuk le a kalappal előtte, aki két másodpercet javít élete legjobbján, az már minden dícséretet megérdemel. De bárcsak döntőbe jutna és ott hozna egy érmet!
  • Alien
    #307
    jaja nem semmi
  • Ramza
    #306
    Atyaúristen mit úszott Gyurta!!!!!!
  • MIMACSKA
    #305
    A kardos lány kiesett :(
  • Breki33
    #304
    Mai program

    A férfi párbajtőrözők kedden folytathatják a sikersorozatot, Risztov Éva legerősebb számában, 200 pillangón lesz a medencében, míg Kovács Ágnes a 200 vegyes fináléjában érdekelt. A férfi pólósok a horvátokkal, női kézicsapatunk a görögökkel mérkőzik:


    07:30 - Evezés
    női könnyűsúlyú kétpárevezős
    Stift E., Remsei M.

    08:00 - Evezés
    férfi könnyűsúlyú kétpárevezős
    Varga T., Hirling Zs.

    09:00 - Úszás
    férfi 100 m gyors
    Zubor Attila

    09:44 - Úszás
    női 200 m pillangó
    Boulsevicz Beatrix, Risztov Éva

    10:14 - Úszás
    férfi 200 m mell
    Bodor Richárd, Gyurta Dániel

    10:45 - Úszás
    férfi 4 x 200 m váltó
    Gercsák, Batházi T., Leposa, Makány

    11:15 - Lövészet
    férfi szabadpisztoly
    Simon Attila

    12:00 - Asztalitenisz
    női egyes
    Tóth K.

    15:30 - Kézilabda
    női
    Görögország - Magyarország

    19:39 - Úszás
    női 200 m vegyes
    Kovács Ágnes

    20:01 - Ökölvívás
    harmatsúly (54 kg)
    21.15 Bedák Zs. - A. Martinez (MEX)

    21:15 - Vízilabda
    férfi
    Magyarország - Horvátország

  • Ramza
    #303
    Ma már semmi nem lesz.
    Holnapi érdekességek:
    -férfi párbajtőr és női kard egyéni
    -magyar-görög női kézi
    -magyar-horvát férfi vizi
    -200 női pillangó, 200 férfi mell előfutam és középdöntő

    Meg persze apróságok.
  • Grenzjager
    #302
    s Cseh Laci?
  • Alien
    #301
    azt nem tudom, de holnap pl Magyaroszág - (asszem)Horvátország viziladba meccs /férfiak/ meg gondolom holnap úszik Ági a döntőben, vagy még ma esetleg?
  • Alien
    #300
    ték
  • Alien
    #299
    az igaz
  • Hentes Bill #298
    és? Egerszegi 14 volt, mikor Szöulban nyert
  • Grenzjager
    #297
    ma lesz még vmi magyar érdekeltségü sport?
  • Alien
    #296
    az volt, de mostmár a döntőben van :DDD

    basszus, 15 éves volt az Amcsi csajszi aki most első lett
  • Grenzjager
    #295
    ekődöntőben?
  • Alien
    #294
    Ági úszik
  • Hentes Bill #293
    bazzeg a csontig lerágtam a körmeimet

    nyertünk
  • Grenzjager
    #292
    ez gáz
  • Serpa
    #291
    csak megvan.
  • Alien
    #290
    huhh... 20-19
  • Grenzjager
    #289
    20:19 s 2 perc még
  • Grenzjager
    #288
    ha brazilokat nem verjük meg semmi közünk a legjobb 8hoz :(
  • Grenzjager
    #287
    2 pontért harcolni!!!!
  • MIMACSKA
    #286
    gyerünk má fiuk!!!!!!!!!!!!!!