3339
www.athens2004.com
  • Breki33
    #405
  • Ramza
    #404
    Igen, én nem copypaste-elek, így van esély a hibázásra ;)
  • Breki33
    #403
    Gabrio?
    Freudi ...
  • Breki33
    #402
    Mohamed Aida a legjobb négy közé jutott. A tõrözõ magabiztos vívással 15-5-re verte a dél-koreai Nam Hjun Hitt. Varga Gabriella a kezdeti nehézségek után nagyszerû vívással 12-11-re jött fel az olasz Giovanna Trillini ellen. Végül azonban az olasz vívó 15-11-re megverte a magyar versenyzõt. Mohamed Aida fél hatkor lép pástra a döntőbe jutásért.
  • Ramza
    #401
    Nem.
    Sajnos kiesett a titkos esélyes súlylökőm :(
    Viszont a Varga Gabrioellát elnézegettem volna a dobogó tetején vagy hetvenszer. Kár érte, de majd Aida jól bosszút áll és leszúrja Trellinit :)
  • Grenzjager
    #400
    volt változás????reggelhez képest?
  • Grenzjager
    #399
    utaztam
  • Hentes Bill #398
    1 arany, 1 ezüst, 1 bronz (remélem az este ez változni fog)
  • PREMIERE1
    #397
    Olimpia
  • Punkerwork
    #396
    mennyi éremnél tartunk?
  • Hentes Bill #395
    sajna nem jutott be Gabriella a legjobb 4-be, de Aida igen!
  • Breki33
    #394
    mert az 9-kor kezdődött
  • Serpa
    #393
    ez a teljes mai magyar program ?
    vívás kimaradt.
  • Breki33
    #392
    Varga Gabriella jó vívással verte a két évvel ezelőtti világbajnokot. Már az elején 8-1-re elhúzott az orosz Szvetlana Bojko ellen. Később azonban az orosz versenyző 10-6-ra feljön. Varga Gabriella végül 15-9-re győzött.
  • Breki33
    #391
    Mohamed Aida 14-9-re gyõzte le Jekatyerina Jucseva orosz vívót nõi tõrben. Jucseva döntõs volt a 2002-es lisszaboni döntõben. Mohamed Aida úgy tûnt simán simán veri az orosz vívõt, 2-2-es döntetlen után a magyar vívõklasszis egymás után szúrta a tusokat, és 9-2-re vezetett a második harmad végén. A harmadik harmadban az orosz vívó azonban 11-8-ra jött fel, Mohamed Aida pedig érvénytelen találatokat szúrt. Vgül azonban 14-9-re győzte le ellenfelét.
    Mohamed Aida következõ asszóját magyar idõ szerint 11 óra 40 perckor vívja a négy közé jutásért. Varga Gabriella a 2002-ben világbajnok orosz Szvetlana Bojko ellen küzd a nyolc közé jutásért.
  • Alien
    #390
  • Breki33
    #389
    Cseh László futamát megnyerve jutott tovább
    Cseh László a 200 méteres vegyesúszás előfutamában remek idővel 1.59.50-es idővel kvalifikálta magát a délutáni középfutamba.

    Csak, hogy ezok is értsék akik nem tudják TV-n nézni (mint én pl.)
  • Alien
    #388
    Kerékjártó Tamás is továbbjutott :)
  • Alien
    #387
  • Ramza
    #386
    megelőztél :)
  • Ramza
    #385
    Nagyon jól úszott Cseh!
  • Alien
    #384
    Laci megint gyönyörűt úszott :)
  • Breki33
    #383
    "A férfi és női úszók felülnézetből megkülönböztethetetlenek. Csak a fürdőruhák nyakpántja árulja el, hogy csajokról van szó. Miss Ukrajnának akkora háta van, hogy négy ember kényelmesen megebédelhetne rajta."

    LOL
  • Breki33
    #382
    A 200 méteres mellúszás utolsó előfutamában indult a szám címvédője Kovács Ági. Sydney-i bajnokunk 150 méterig vezetett, az utolsó hosszon visszavett a tempóból és mássodikként csapott a célba. A győztes amerikai Bird lett, aki 2.26.61-el nyert, Kovács 2.26.90-el jutott a középdöntőbe.

    Hajrá Ági
  • Grenzjager
    #381
    a csajok ennyire nem parásak
  • Grenzjager
    #380
    mocsaira na
  • Grenzjager
    #379
    tom ifjabbik mocsira gondoltam
  • Breki33
    #378
    ma a férfiak játszanak

    A 4-es rajtszámot viselő Bodrogi 16:13-kor indul útjára, hogy nagy álmát valóra váltsa, és a magyar kerékpárosok közül elsőként felállhasson az olimpiai dobogóra. Nehéz dolga lesz, elég felsorolni az utolsó csoportban indulókat.
  • Grenzjager
    #377
    juj mit szenvednek mocsaiék majd a franciák ellen, te atyaúrég már előre károgok....
  • Breki33
    #376
    nem
  • Grenzjager
    #375
    úgykenekik!!!
  • Grenzjager
    #374
    amugy ez az NS-ből van?
  • Grenzjager
    #373
  • Breki33
    #372
    Kizárták a kanadai evezősöket
  • Breki33
    #371
    09:39 - Úszás
    férfi 200 m hát
    Bodrogi Viktor

    10:10 - Úszás
    női 200 m mell
    Kovács Ágnes, Reményi Diána

    10:47 - Úszás
    férfi 200 m vegyes
    Cseh László, Kerékjártó Tamás

    12:31 - Ökölvívás
    kislégsúly (48 kg)
    Bedák Pál

    13:30 - Kézilabda
    férfi
    Franciaország - Magyarország

    15:30 - Vízilabda
    női
    Oroszország - Magyarország

    18:30 - Úszás
    férfi 200 m mell
    Gyurta Dániel

    19:00 - Súlyemelés
    férfi 69 kg
    Kecskés Zoltán

    19:11 - Úszás
    női 200 m pillangó
    Risztov Éva
  • Grenzjager
    #370
    délafrikai
  • Grenzjager
    #369
    mi lett a kanadaiakkal akik belementek a szaffi hajóba?
  • Breki33
    #368
    Kiesett a Bencsik és Haller kettős
    Nem jutott a döntőbe Bencsik Gábor és Haller Ákos férfi kétpár evezős. A kettős az előfutamban az ötödik helyen végzett, így csak a B döntőbe jutott be.
  • Grenzjager
    #367
    mi a mai programm?
    ffi kézilabda szenvedés lesz?
  • Breki33
    #366
    Széchy Tamás, a magyar úszóválogatott egykori szövetségi kapitánya, számtalan olimpiai bajnok úszóklasszisunk edzője így értékelt: "Ebben a korban, amiben Danilo - én így becézem, hiszen régebben jó ideig segítettem felkészülését - van jelenleg, nagy meglepetésre képesek a fiatalok. Ebben az időszakban van a fejlődés gyökere a fiatal sportolóknál. Nagyon tetszett az úszása, különösen az, ahogy az utolsó 50 méteren lehajrázta a világcsúcstartó Brendan Hansent, aki pedig szemmel láthatóan beleadott mindent az utolsó métereken. Gyurta Dani nagyon jó versenyzőtípus, minden idők legeredményesebb mellúszójához, Rózsa Norberthez hasonlítható, ezt bizonyítja az is, hogy ilyen éles helyzetben kiváló ütemben nyúlt be a célba az elődöntőben. Boldog vagyok, hogy ilyen szép eredményt ért el, és dupla öröm ez számomra, hiszen felkészítője, Széles Sándor egykori tanítványom, fiatal és rendkívül tehetséges edző. Szívből gratulálok mindkettőjüknek. A holnapi döntő előtt azt mondom, hogy ne igyunk a medve bőrére, de Danilo mindenképpen esélyes az éremszerzésre. Végtelenül örülök Kovács Ági negyedik helyének is, és csodálom, hogy az amerikai egyetem mellett ilyen szép eredményre, új országos csúcsra volt képes Athénban az új számában, 200 vegyesen. Remélem, hogy a jövőben még sok örömet fog okozni nekünk az úszásával."