19
Tölt és tölt a netde nem tudom hogy mit...
  • tom..
    #19
    hát nemtudom, sztem tuti nem ez a gond, mert az msn-ent cd-ről tettem fel, eddig is ez volt fent, csutka windows-ra ment fel a progi. csak msn, és connect me volt fent, más semmi program!
  • tom..
    #18
    most tettem ujra megint windowst! most a 2000 prof-ot raktam fel, itt ugy tűnik hogy nincs gond, nem tölt semmit amit nem kéne. eddig XP volt fent.
  • Cat #17
    két megoldás:

    1. ctrl alt del, és megnézed melyik process fura, azaz nem ismered, vagy sok memóriát eszik
    2. start run cmd, és ott beütöd hogy netstat, ez kiirja hogy milyen cimekkel van kapcsolatban a géped
  • Taranov
    #16
    Az nem attól van, ilyet nem csinál, max. egy program MSN Messengernek álcázza magát a feladatkezelőben (azaz az a neve)
  • Taranov
    #15
    Akkor ez egy spyware, ami beette magát a gépedbe.
  • Bandew
    #14
    Milyen Windowsos van?
  • tom..
    #13
    aszem megvan a gond! az MSN messenger-t ahogy feltettem egyből előjött a gond. de eddig nem votl ilyen gond az msn-el soha!
  • tom..
    #12
    mármint a szokásos progik, driverek
  • tom..
    #11
    most tettem ujra windows-t, most jelen pillanatban, csak a connect me van fent, és most nem tölt semmit, most jó!
    de eddig is ezek a progik voltak fent, és nem volt ilyen gond..
  • Tufa16
    #10
    te hogyan távolítottad el a felnyíló üzeneteket?
  • Sephi
    #9
    Akkor az is leeht hogy valaki szorakozik veled... bar nekem ez a reklamos dolog volt egyszer. Te neked milyen progijaid vannak fent?
  • tom..
    #8
    igen
  • tom..
    #7
    windowsban ki van kapcsolva az automata frissités, és minden más progiban szintén
  • tom..
    #6
    friss windows van fent!!!!! alig van pár alap progi fent! semmi nincs fent ami igényelné a netet!
  • Conflict
    #5
    ha van tűzfalad, ott megnézheted, hogy melyik progi "aktív"...
    Szintén vodanetem van, és nem csinál ilyesmit, leszámítva azt, hogy néha frissíti magát a Connect Me nevű progi, amelyikkel létrehozom a kapcsolatot.
  • PetruZ
    #4
    Felraksz egy tűzfalat, vagy egy egyszerű netmonitort (pl. a www.sysinternals.com-on van ingyenes) és megnézed, mi az.
  • Pyx #3
    1 ora alatt?
  • Taranov
    #2
    A lehetőségek:

    1., Spyware-ek kommunikálnak a szerverükkel (segíthet Ad-aware és jól konfigolt tűzfal a további programok jelenlétének elkerülése végett)
    2., Windows vagy más program frissíti magát
    3., Mielőtt a gép mellől elmész, beállítasz egy letöltést :)
  • tom..
    #1
    Üdv mindenkinek!

    Az lenne a próblémám hogy vmit állandóan tölt a gépem le vagy fel a neten! Voda netem van. eddig egy progira gyanakodtam, volt Winreinstall is, de most friss windows-nál is tölt, pedig semmi progi nem fut!! és egyszerűen nem tudok rájönni mi okozhatja. és elég szép sebeséggel jön, egy 1 alatt kb 5 MB leszed, ugy hogy nem fut semmi, és nem csinálok semmit a géppel!

    Ha vki tud segétsen!

    Előre is köszönöm!