21
Érdemes-e forceware drivert nyomni a geforce 4-ek alá?
  • moonster
    #21
    De frankó oldal. köszi a linket
  • moonster
    #20
    Ezen az oldalon a mért eredmények 45.43-al készültek
    Csak a kártyához adott meghajtó volt a 41.09.
  • NeoMaN
    #19
    www.guru3d.com
    itt fentvan mind. Gef4-hez és régebbiekhez: 41.09 a leggyorsabb, legjobb.
  • NeoMaN
    #18
    Rivához nem jó. TNT-től...
  • #17
    Jól gondolod...
    Én is visszaraknám a detonatort, de az FX-emmel nem müxik rendesen együtt!
  • moonster
    #16
    Nah..akkor az eddigi hozzászólásokból ítélve, konklúzióként levonhatom, hogy maradjak csak a jóöreg 45.23-nál..és nem kell nekem a ForceWare..
    Jól gondolom?
  • [Walaki]D`Lair
    #15
    Nekemisö! :D
  • seAke
    #14
    Én meg butítom és akkor nem csinál textúrahibát....érik az a Radeon...nagyon érik!
  • #13
    Én sem vágom, azért húzom manual.
  • seAke
    #12
    nem vágom a témát
  • #11
    Ezt az AutoDetect-et én sem vágom, nekem is néha túl vezérli, de szerintem is a hőmérséklet arányában, és alacsony FPS-nél húzza...
  • janos666 #10
    Nem a manual/autodetect, mert az nekem is érdekes eredményt produkált (674/1398), hanem az autómatikus órajelvezérlés a tiltás és kézi között. Vagy te is erre gondoltál?
  • [Walaki]D`Lair
    #9
    Lófaszt...;) Riva128-tól kezdve jó mindhez...:)
  • seAke
    #8
    nekem akkor nagyon túlvezérli mert szét is fagy az egész rendesz!
  • janos666 #7
    Hát ez nem pont a témához, de a driverekhez kapcsolódik: Pontosan hogy működik az az "Automatikus óratúlvezérlés" az 56.64-es driverben? A hőmérséklet fügvényében húzza, és csak akkor ha szükséges (alacsony az FPS)??
  • seAke
    #6
    Dettó!Nálam is ez volt!
    Googleben rá tudsz keresni és egy külföldi vagy magyar oldalról le tudod tölteni!
  • seAke
    #5
    Nem csak fx-ekhez jó,hanem a Geforce 256-tól FX5950-ig mindegyik kártyához.
    Ez is detonator,csak az nVidia átnevezte!
  • Bandew
    #4
    Honnan tudok letölteni ilyen régebbi típusu drivert? Csak mert ezek az újak iszonyat szarok. Folyton elkezd egy idő után akadni, és egy csomószór textrúra hiba lép fel.
  • moonster
    #3
    Okés, de az még mindig csak detonator..
    Én az ujabb driverekre vagyok kiványcsi..az 5x.xx-ekre, ezeket állitolag az fx-ekhez fejlesztették ki, csak az a kérdés, hogy javit-e a nem fx-eken..
    Vagy azokat a detonatorok teljesen kiaknázták
  • seAke
    #2
    Hi!


    Nekem 45.43-as van frent,ettől feljebb az egész rendszer szétfagy,mert elszállt valami a kariban.

    Szerintem te nyugodtan felteheted...ha meg szar akkor vissza tudod rakni a régi drivert.

  • moonster
    #1
    SZasztok!
    Egy Geforce 4 Ti 4200 mondhatni boldog tulajdonosa vagyok. Az a nagy kérdésem, ami a topic címéből is látszik, hogy érdemes-e a Geforce 4-ek alá feltenni az nvidia-s ForceWare meghajtókat.
    Jelentleg 45.23-as Detonatorral hajtom a kicsikét.
    Jöhet pro és kontra, de az Ati vs. Nvidia párharcot ne ide kommenteljétek.
    Köszi