33513








Eurobarca | Hivatalos honlap

El Classicó OFF/FLAME/Vita Topik


  • Matthewpamer
    #185
    ez nem tipp volt,hanem belső érzés :D
  • pilfer
    #184
    vki nagyon tud!

    Mindig tippeld meg a Barça győelmét!!!
  • pilfer
    #183
    EZZZZZZZZZZ AZZZZZZZZZZZZ!!!!!

    real madrid - Barça 1-2

  • ricsi1
    #182
    GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓAAAAAAAAAAAAAAAAAAL
  • Matthewpamer
    #181
    GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!!AZ ÉRZÉSEIM!!!!!!
  • Matthewpamer
    #180
    ő nem csinált semmit,kluivert sokkal jobban pörög
  • ricsi1
    #179
    én is!
    az a baj,már lement SAviola
  • Matthewpamer
    #178
    nagyon nyom a barca,remélem meglesz a győzelem
  • ricsi1
    #177
    1:3
  • Matthewpamer
    #176
    nemsokár 1:2,
  • ricsi1
    #175
    1-1
  • pilfer
    #174
    Puyol ott lesz, de Luis Garcia nem


    Frank Rijkaard az orvosoktól kapott egyaránt jó és rossz híreket is: a jó hír az, hogy Charles Puyol felépült a múlt héten összeszedett sérüléséből és készen áll az "El Classico"-ra, de Luis Garcia megsérült az egyik edzésen.



    Puyol múlt héten a Málaga elleni meccsen sérült meg, és akkor az orvosok legalább 7-10 napos kényszerpihenőt jósoltak neki. Ennek ellenére Puyol rekord idő alatt visszatért, kedden már futott az edzésen, csütörtöktől pedig már teljes értékű edzést végzett. A gyors felépülés minden bizonnyal annak köszönhető, hogy egy ilyen fontos meccs közeleg, de Puyol kijelentette, hogy "ha az orvosok úgy látják, hogy kockázatos, akkor nem fogok játszani."

    Luis Garcia a pénteki edzést elővigyázatosságból kihagyta, de szombatra világossá vált, hogy ki kell hagyni a madridi meccset. A sérülése könnyűnek tűnik, mégis elég komoly, hogy megóvja tőle a Realt. Valószínűleg Luis Enrique fogja átvenni a helyét a csapatban. A veterán spanyol és egykori Real játékos szereti az ilyen fontos meccseket, és ilyenkor mindig a legtöbbet próbálja kihozni magából.

    A meccsre készülő játékosokat meglátogatta Joan Laporta és Txiki Begiristain, hogy szerencsét kívánjon nekik. De rajtuk kívül megjelent a zárt kapuk mögött rendezett edzésen Rivaldo is. Az egykori Barça játékos jelenleg szabadügynök és néhány napot Barcelonában tölt, így megragadta az alkalmat, hogy a legjobbakat kívánja az egykori csapattársainak.

    A Real Madrid elleni keret:
    Cocu, Reiziger, Valdés, Marquez, Saviola, Xavi, Gerard, Iniesta, Luis Enrique, Puyol, Kluivert, Oleguer, Davids, Motta, Rüstü, Ronaldinho, Van Bronckhorst, Overmars.
  • ricsi1
    #173
    meglehet:D
  • robotnyk
    #172
    divatdrukker :D
  • ricsi1
    #171
    hmm.."pillanatnyiagyblokk"
  • ricsi1
    #170
    Ronaldo kihagyhatja a Real-Barcát

    2004. április 24., szombat, 13:15|Utolsó módosítás: 2004. április 24., szombat, 13:18


    A cikk betűmérete : kisebb nagyobb




    A Real Madrid labdarúgó-csapatának pénteki edzésén Ronaldo egyszer csak a bal combjához kapott, egy darabig ápoltatta magát, majd eltorzult arccal lesántikált a pályáról. A gyors orvosi vizsgálat kiderítette: a bal combhajlító izom túlterhelt, szombaton pihennie kell a brazil centernek, s játéka a vasárnap este fél nyolckor kezdődő Real Madrid-Barcelona rangadón erősen kétséges.

  • pilfer
    #169
    Én is remélem, hogy nyerünk. Mindegy mennyi, csak nyerjünk.
    Azért jó lenne egy iskolajáték, de az túl szép lenne. Remélem látták az real m.-Osasuna derbit....
  • Matthewpamer
    #168
    remélem jól megverjük a realt.egy olyan 0:2 jó lenne.vagy is inkább 1:2,ronaldo lőjjön egy gólt ronaldinho meg 2őt. :P
  • pilfer
    #167
    ??????????????????????

    Lol

    real madrid - Barcelona lesz holnap este.
  • ricsi1
    #166
    ki ellen játszunk?
  • Breki33
    #165
    én raktam be a másikat és az szemből volt
  • pilfer
    #164
    Puyolnak erősen kétséges a játéka a Real ellen


    Vizsgálatot végeztek Carles Puyolon Hétfőn, és az FC Barcelona orvosa Luis Til elmondta hogy erősen kétséges a védő szereplése a Real Madrid elleni mérkőzésen, de a spanyol hátvéd játékára nagyon nagy szüksége lenne a katalán csapatnak.

    Puyolt alávetették egy elektroterápiás kezelésen és erősítő edzést is végzett Hétfőn a Nou Camp-ban, de a doktorok első benyomása megerősíti azt a tényt hogy Puyolnak sajnos ki kell hagynia a Real Madrid elleni meccset.

    Luis Til elmondta: „Erősen kérdéses Puyol játéka, meg túl korai lenne nekem, de mi figyelni fogjuk nagyon óvatosan, hogy hogyan fog gyógyulni a sérülése.”

    Az orvos hozzátette: „Rendkívül elszánt, és mindenképpen játszani akar a meccsen, de az én feladatom az hogy óvatos legyek és a megfelelő dolgot tegyem. Olyan kezelést kap ami hozzásegíti, hogy az izmai működjenek. Mindent megteszünk ami tőlünk telik, de végül is rajtunk múlik hogy szerepelhet-e a csapatban.”
  • ricsi1
    #163
    de szerintem ugyan az,de mindegy
  • ricsi1
    #162
    meglehet...
  • ricsi1
    #161
    *vissza:D
  • ricsi1
    #160
    ííííííí
    olvassak vissaz?
  • Breki33
    #159
    ebből a kameraállásból nem, öregapám
  • ricsi1
    #158
    ezs má' vút ecsém!
  • pilfer
    #157
    azt hittem két gombot nyomtál, mert egymás mellett vannak. És mostanában egyébként is tud (néha) érdekeseket írni.

    Egyébként én brazil utódra gondoltam, mert a brazilok mondják, hogy (már most) Robinho Ronnie utódja.
  • Breki33
    #156
    tre=Trez P
  • pilfer
    #155
    Nem valószínű.... én idősebb vok Gaucho-nál.
    Robinho...
  • Breki33
    #154
    ki, tre?
  • pilfer
    #153
    (És már megvan az "utódja". :P)
  • Breki33
    #152
  • pilfer
    #151


  • Breki33
    #150

  • pilfer
    #149
    Az biztos, hogy szoros lesz, és remélem hozza a formáját a madrid. :P
    (Puyol azért nagyon kéne, sztem leszedné a pályáról Ronnie-t - már ha játszik, bár sztem játszik)

    Ha a Barça nyer, nagy sz@rban lenne a madrid, mert asszem utána a Deporhoz mennek, és mintha azt olvastam volna vhol, hogy 30 v 40 milla euro-t veszítenének, ha nem lennének benne az első 2-ben.
    Úgy legyen... Ámen. :P
  • Breki33
    #148
    úgy értem, hogy a Barcának
    de asszem szoros meccs lesz
  • pilfer
    #147
    én is, de inkább 0-3 :P
  • Breki33
    #146
    ezt az eredményt elfogadnám jövő héten :-)

    persze ez a meccs más dimenzió