33513








Eurobarca | Hivatalos honlap

El Classicó OFF/FLAME/Vita Topik


  • Matthewpamer
    #348
  • DONGUBA
    #347
    Pont toled nem varna az ember ilyen okorseget robotnyk...mitha nem tudnad hogy ezer eve nekik szurkolok....ne keverj ossze valakivel jo????
  • DONGUBA
    #346
    Ki a divatdrukker???????????Ne minosits mar....gyerekkorom ota barcelona manutd es milan szurkolo vagyok szal ezt beszoptad hulyegyerek.
  • forzajuve
    #345
    divatdrukker...
  • robotnyk
    #344
    isteni, bazzeg guba neked mindegy csak éppen nyerő szériában legyen valamelyik csapat, annak szurkolsz
  • forzajuve
    #343
    na akkor elmondom, h csak arra lennék kiváncsi, h a Barca miért garasoskodik? miért nem képesek megadni, egy játékosért annyit amennyit ér? miért tudja őket egy rosszabb csapat is túllicitálni?
    itt van pl. Davids aki jól érezte magát, nagy lökést is adott a csapatnak és mégsem képesek megadni annyit neki amennyit más csapatok röhögve ki fognak fizetni neki...
  • DONGUBA
    #342
    Nem mondod robo.....de itt fikazza az oisteni barcat.
  • robotnyk
    #341
    nem ez volt a kérdés.
  • DONGUBA
    #340
    Nem aki meghalja hogy juventus az fossa le a bokajat nem?
  • forzajuve
    #339
    miért? a Barcánál csődeljárás van vagy mi? ugye hogy nem? azt hiszik ha egy játékos meghallja a Barcelona szót egyből lefossa a bokáját és fele annyi lovéért dalolászva futkos majd, ahogy ők fütyörésznek. na neeeem!
  • pilfer
    #338
    Hát igen... Pénz beszél...:(
  • pilfer
    #337
    EuroBarça Tervek


    Most, hogy itt nyári szünet a Barcelona háza táján, és mindenki már az őszre tekint előre, mi sem teszünk másként, és új terveken törjük a fejünket, amikkel kapcsolatban szeretnénk tájékoztatni Benneteket, és a kikérnénk a véleményeteket a tervekről.

    Majd másfél éves tevékenységünk után a jövő héttől önálló domain név alá helyezzük oldalunkat, amely gyorsabb letöltést, kevesebb hibát, és sokkal több tárhelyet biztosíthat nekünk, hogy kedvenc csapatunkról tájékoztassunk Benneteket. A cím www.eurobarca.hu lesz, amit minden bizonnyal gyorsan megtaláltok majd.
    Az új domainhez új külső is illik ezért augusztus végére, mire a BL és bajnoki küzdelmek elkezdődnek már új külsőt is kap az oldal, remélhetőleg mindenki nagy megelégedésére. Amit már most tudni lehet róla, hogy jobb lesz áttekinthetősége és az új megoldások révén kiküszöböljük a még meglévő „gyermekbetegségeket”, elsősorban az oly sokszor - jogosan - kritizált moderációt a vélemény-nyilvánításoknál. Az új oldalon olyan új szolgáltatásokat szeretnénk, mint az internetes ajándékbolt, a heti rendszerességű hírlevél, valamint ha sikerül megegyeznünk a szolgáltatókkal, akkor az sms híreket is.
    A bajnokság második felében elakadt tippjátékunkat is szeretnénk folytatni, most már sokkal zökkenőmentesebben, és új nyereményekért. Ezzel kapcsolatban kérjük azokat akik még nem kapták meg a nyereményüket, hogy jelezzenek az [email protected] címen, hogy ki tudjuk küldeni nekik.


    Utoljára talán a legnagyobb kezdeményezésünk!

    Ősztől - amennyiben elégendő drukker jelentkezik - csoportos meccslátogatást szervezünk a Barcelona hazai bajnoki mérkőzéseire. Amennyiben érdekel Benneteket ez utóbbi terv, akkor jelezzétek ezt számunkra a fenti címen, hogy tudjuk hány emberrel számolhatunk.



    Természetesen nyitottak vagyunk új igényekre is, ezért bátran írjatok, illetve szeretnénk, ha véleményt mondanátok ezekről a tervekről, amiket ebben a hírben felsoroltunk!



    FORÇA BARÇA!!!
  • Matthewpamer
    #336
    ahoz megy aki több pénzt adni neki,ez egyértelmű
  • forzajuve
    #335
    ez igaz, legalábbis az újságcikkekben Davidsot többször hozzák össze az Interrel, mint a Juvével, de ez sokat nem jelent. ez már el van döntve a színfalak mögött csak várnak a bejelentéssel az EB végéig
  • Matthewpamer
    #334
    hmm..meglátjuk.de most az internek van a legnagyobb esélye a megszerzésre,aztán jön csak a juve
  • forzajuve
    #333
    júni 15: német-holland eb csoportmeccs. Capello beszélget Davids mesterrel

    júni 19: davids válaszra sem méltatja a Barcát

    folyt köv...
  • Matthewpamer
    #332
    Joan Laporta, az FC Barcelona elnöke elmondta, hogy múlt héten a Klub megtette újabb ajánlatát Edgar Davidsnak, de mivel a játékos válaszra sem méltatta ezt, könnyen elképzelhetõ, hogy ez az utolsó ajánlat volt, amit a játékos kapott a Barcától...

    Az elnök úr szombaton a katalán parlamentben vett részt egy ülésen, majd utána tájékoztatta az újságírókat a holland középpályás ügyérõl. A helyzet nem fest túlságosan megnyugtató képet, sõt.

    "Az ügynökének világosan megmondtuk, hogy erre az ajánlatra legkésõbb péntek éjjel választ várunk, de ez nem érkezett meg. Úgy gondolom nagyon tisztességes ajánlatot tettünk Davidsnak, mely neki és a Klubnak egyaránt elõnyös. Szabadon igazolható, azt a szerzõdést fogadja el Edgar, amit jónak lát, de mindennek van határa! Eljött az az idõ, amikor másfelé kell fordítani érdeklõdésünket, az FC Barcelonával senki nem szórakozhat. Úgy tûnik, felesleges tovább várnunk Davidsra, keresnünk kell egy hozzá hasonló egyéniséget a középpályára. Rijkaard szerette volna, ha marad honfitársa nálunk, de vannak egyéb alternatívák helyette. Ha Davids úgy dönt, mégis a Barcelonánál szeretné folytatni, nyitva áll elõtte a kapunk, de a legutóbbi ajánlatunk már a múlté, ilyen jó feltételeket még egyszer nem kínálunk neki."

    O YES!!!!!!MEGY AZ INTERBE!!
  • Matthewpamer
    #331
  • robotnyk
    #330
  • forzajuve
    #329
    na te beszélsz, akinek az üzeneteit nem győzik törölni a moderátorok...
  • DONGUBA
    #328
    Vigyazz a kultura nehogy kicsapja a biztit.
  • forzajuve
    #327
    ki a faxt érdekel, h kinek kell jobban! a lényeg a PÉNZ! hogy ki ad érte többet! a Barca x-et adott volna neki, de Ő ezt nem fogadta el. me
  • DONGUBA
    #326
    Eh eh eh kis naiv....juve igy is jo lesz nelkule is.A barcanak jobban kell.
  • forzajuve
    #325
    loller! bizakodjál csak...
  • DONGUBA
    #324
    Majd meglatjuk.En szoltam elore.....a kocsog juve minek kuldte el?
  • forzajuve
    #323
    dehogy marad!!!
  • DONGUBA
    #322
    Barcelonaban marad higyetek el.
  • forzajuve
    #321
    vagy a:
    Tottenhambe
    Chelseabe
    Manchester Unitedbe
  • forzajuve
    #320
    vagy a Juvébe...
  • Matthewpamer
    #319
    ez igaz?király,akkor megy az interbe :)
  • forzajuve
    #318
    Davidsnak péntekig kellett volna elfogadnia a Barca ajánlatát, ezt a holland nem tette meg, így a Barca elkezdett valaki mást keresni a helyére...
  • DONGUBA
    #317
    Giovanni van Bronckhorst nemrég meghosszabbította szerződését a Barçával, így további 3 évig szolgálja majd a gránátvörös-kék együttest. Davids és Oleguer mellett ő tekinthető Frank Rijkaard edző egyik nagy "fogásának". A középpályásból lett védőt ugyanis ingyen igazolta a Barça az Arsenal együttesétől, tavaly pedig kölcsönben szerepelt. A Sport c. újság kifaggatta az elmúlt idényről, a beilleszkedésről, és megkérdezte a lehetséges igazolásokról is.
    - Milyen mértékben játszott szerepet a Barçában töltött idénye abban, hogy a válogatottban kezdőként szerepel?
    - Ennek ezeregy összetevője van. Hálás vagyok a Barçának, hogy az állandó játéklehetőségnek hála kezdőhelyet tudtam kiharcolni magamnak a válogatottban, amit úgy gondolom, nem is érdemlek meg. Az Arsenalban ritkán kaptam lehetőséget, nem is igazán feküdt nekem az angol futball, éppen ezért a válogatottban is csak peremember lehettem. A Barçában azonban visszanyertem formámat, és ezt Advocaat is észrevette. Ez óriási ajándék volt számomra. Barcelonában egy remek évet töltöttem el, nem is volt kérdés számomra, hogy maradok, mikor vége lett az idénynek.
    - A Barçába kerülése nem volt épp zökkenőmentesnek nevezhető. Úgymond, a hátsó kapun érkezett, az utolsó pillanatokban. A beilleszkedése azonban könnyen ment. Ez is egy ajándék volt számára?
    - Igen. Az első hónapokban azt hittem, vissza kell térnem majd az Arsenalba, ahol nem játszottam szinte semmit. A vezetőség azonban megkért hogy maradjak, új szerződést rakott elém, én pedig aláírtam újabb 3 évre. Mi másra vágyhatnék még?
    - Ez volt élete legjobb szezonja?
    - Igen. Az Arsenalban állandóan sérülésekkel bajlódtam. Két szezon alatt csupán 15 mérkőzést játszottam. A Glasgow Rangersben jobb éveim voltak, nyertünk 3 címet, egyet az első, kettőt a második évben. A barcelonai idényem fenomenális volt, különösen az utolsó hónapok.
    - Mi a véleménye a "hollandkérdésről"?
    - Igaz, jópár holland barátom játszik itt már évek óta, de ha választanom kellene, inkább legyen a csapatom erős, mint tele barátokkal. Sokkal fontosabb, hogy a csapat ütőképes legyen, mint hogy honfitársak vegyenek körül. Jövőre a csapat nagyon agilis lesz, és bár még nem igazolt a csapat senkit, mindenképpen fog. Illetve egyet mégis: Bellettit, akit egyébként nagy játékosnak tartok. Az újságok folyamatosan a leendő igazolásokról, "crack"-ekről cikkeznek, de a nagy igazolásokra még várnunk kell.
    - Mi a véleménye Giuly-ról?
    - Játszottam ellene a Glasgow-Mónaco mérkőzésen. Nagyon gyors. Olyan játékos, aki mindig odateszi magát. Nehéz is volt tartanom.
    - És Ballack?
    - Jó játékos. Már jó ideje a futball elitjében mozog. Fontos meccseket játszott a Ligában és a Bajnokok Ligájában is. A tapasztalata sok pluszt adhat a csapatnak.
    - Ronaldinho maradása már biztos?
    - Igen. Okos döntés volt a vezetőség részéről a szerződéshosszabbítás. Ez garantálja a maradását. Ő a csapat arca.
    - Mi van Davids-sal?
    - Beszéltem vele. Jól érzi magát a Barçánál. Biztos vagyok benne, hogy itt folytatja, bár ezt még nem jelenthetjük ki, amíg alá nem írta a szerződést.
    - Mi az, ami a legjobb volt ebben az évben?
    - Az utolsó 6 hónap. Az idény rosszul kezdődött, mert sok meccset vesztettünk otthon. Az utolsó hónapokban azonban majdnem az összes mérkőzést hoztuk a Nou Campban. A csapatnak jobb hangulata lett ettől, ahogy az edzői karnak és a szurkolóknak is.
    - És Barcelona városa?
    - Itt minden van amire csak vágyhat az ember. Tengerpart, jó idő. Ez a legjobb hely Európában.
    - Mit vár a következő idénytől?
    - Természetesen valami címet szeretnék nyerni a Barcelonával. Ha úgy folytatjuk, ahogy az utolsó 6 hónapban, nyerő csapat leszünk. Ha pedig még azok a játékosok is jönnek, akikről most szó esett, biztosan nyerünk címeket.
    - Apropó, játékosok. Több, mint valószínű, hogy Trezeguet nem jön a Barçába.
    - Megnéztem az újságokat, amik szintén ezt írják. Nem jó hír, hiszen Treze nagyon jó játékos. Jó lenne, ha jönne, de úgy néz ki, hosszabbít a Juventussal.


    2004/06/19 16:47

  • robotnyk
    #316
    LOOOOL :DDDD
    röhelyes az egész Bayern, a vezetéssel együtt. bár a "Ballack jobb, mint Zidane" rigmusuk még szánalmasabb. a német még a cipőjét sem köthetné be Zidanenak...
  • pilfer
    #315
    Beckenbauer: "100 milliót kérünk Ballackért"


    Franz Beckenbauer érdekes ember, csakúgy, mint az általa elnökölt Bayern München! Ahogy Ballack átigazolási ügyében eljárnak az enyhén szólva is a sportdiplomácia abszurdum.

    Legutóbb ugye Rosell hiába ment Münchenbe, senki nem fogadta õt, most pedig újabb képtelen ötlettel állt elõ az egykori "Császár". A Bild címû német magazinban a következõ nyilatkozat részlet hangzott el a német bajor klub elnökének a szájából. "Teljesen világos, hogy nem akarom, hogy Ballack elmenjen. A Barca akarja õt, hát fizessen nekünk 100 millió euro-t."

    Tegnap egyébként ez az összeg még 50 millió volt az elnök részérõl, miközben Uli Hoeness szerint 30 millió.

    Nem valószínû, hogy a német válogatott játékos olyan jól szerepel az Európa bajnokságon, hogy megduplázódjon az ára egyetlen nap alatt, inkább az állhat a Bayern érthetetlen politikája mögött, hogy tudják, "vesztésre állnak" ebben a játszmában egyenlõre. Persze ilyen tárgyalópartner esetén nem igazán lehet irigyelni a Barca küldöttségét sem, mert ember legyen a talpán aki érti mit akarnak manapság a müncheni gárda vezetõi?


    Hát ezek a németek nem normálisak az biztos. 100 milla??? 10-et sem ér...
  • forzajuve
    #314
    az még nem olyan biztos
  • Matthewpamer
    #313
    ez már régebbi hír,de ez nem biztos még.az inter is harcol érte.
  • pilfer
    #312
    Hen ten Cate: Davids a Barcelonáé!


    Hen ten Cate megerősítette, hogy a holland válogatott alapembere, Edgar Davids az Európa-bajnokság után aláír a Barcához.
    Erről a csapat másodedzője az egyik holland tévétársaságnak adott interjújában beszélt. Mint ismert, a Pitbull néven híressé (hírhedtté) vált középpályás szerződése a hónap végén lejár a Juventus-nál, így ingyen igazolható lesz. A tréner elmondása szerint a 31 éves játékos három éves megállapodást ír alá a katalán a sztárcsapattal, amint Hollandia számára befejeződik az európa-bajnoki szereplés. A holland játékos szerződtetéséért nagy erőket mozgósított az Inter és a Tottenham is, de ő mégis a Barcelonát választotta, így egy újabb nagyszerű játékossal bővült Frank Riijkard játékoskerete.
  • forzajuve
    #311
    a barca mindenkiért kecvesebbet kínál, aztán jön egy másik klub akik megadnak az adott játékosért 1,5-2szer annyit aztán a kis barca meg jól pofára esik :P így tovább!
  • Matthewpamer
    #310
    :D
  • forzajuve
    #309
    Bajnok Barcelona!!!!!!

    kosárlabdában :P