17
War Times
  • Bandi 18
    #17
    Hát a graf tényleg kicsit szar de amúgy a története elég jó
  • mohamed
    #16
    tényleg ilyen gáz ez a játék?
  • grebber
    #15
    El lehet vele ütni az idö nekem idötöltésnek jó!
  • Rusy
    #14
    örülj neki hogy kilép olyan gyenge, nekem az egyik gépemen ugyanez volt a másikon ment nemtom miért, lehet codec, de inkánbb hagyd, mer amit utána látsz :))))) beakadnak egymásba az egységek, isszony szar grafika, nem is tudom hogy lehet ilyen borzadályt kiadni...
  • Songi
    #13
    Játszott vele valaki? Nekem az elindítás után, az intro után de még a főmenü előtt (ott, ahol a lőszerek mutatják, hogy tölt), valami spanyol hibaüzit küld. Nem is értek belőle semmit, kilép a Win-be...
    Valakinél ilyesmi?
  • Rusy
    #12
    A játékmenet jó csak a grafika szar? valaki írja már le részletesen, milyen stílusú a game
  • robotnyk
    #11
    na, már kiderült mi ez. Warcraft a második vhban. kitermelés, egységgyártás, epületek, stb. Felejtős grafikával.
  • grebber
    #10
    Lehet tölteni! 2cd-s!Én amint fennt lesz a kedvenc oldalamon szedem is!
  • robotnyk
    #9
    csak a grafika rossz, vagy maga a játék is?
  • a.carkey
    #8
    Undorító! El kell felejteni!
  • grebber
    #7
    War Times cuccok

    [2004-04-01 @ 06:42 - Mantis]

    A Startegy First és a Legend Studios jóvoltából nemrégiben megjelent War Timeshoz már ma érkezetek finom csalogatók. A második világháborút feldolgozó RTS-nek megkaptuk az introját, valamint a legelső patchet hozzá.

    Info: Gamestar!

    Nem látom sehol a neten ti??
    War Times Patch v1.01c (1MB)
    War Times Intro Movie (56MB)
  • HuAn82
    #6
    Szerintem is ronda.
  • M@TriX
    #5
    hát sztem a grafika hagy egy kis kívánnivalót maga után. Vagy csak nekem nem jön be?
  • grebber
    #4
    Keywords: real-time, World War II
    Description: War Times is a real-time strategy game about the Second World War following the path led by titles like Command & Conquer, Warcraft, Age of Empires and Starcraft, but going away with the best of all of them.
  • grebber
    #3
    Released: Scheduled for Mar 2004
  • zaki
    #2
    ez mi lesZ? valami újabb ultrarealisztikus fps?
  • grebber
    #1
    Sok kép!

    Már a demo is megjelent!!