21
az
  • tier
    #21
    Szerintem is a rendszervisszaállító a probléma. Azért ér valamennyit, mert egyszer az életben sikerült az elbaszódott hangot visszaállítani.
  • NeoMaN
    #20
    150 K-n visszaállít.. :ÐÐÐ
  • Botond #19
    lol
  • Pill
    #18
    Nem lehet hogy a XP rohad rendszervisszalállító szarja veszi el a helyet?
    Kapcsold ki! Ugyse ér semmit.
    Egyebkent meg: még ha napi 5szö akpcsold be a gépet akkor is csak évi 260MB hely fog eltűnni. :)
  • Taranov
    #17
    Gyanús a problémád, sniper
  • Breki33
    #16
    Ez már naon régi

    van újabb

    klikk
  • sniper
    #15
    Mar volt.
  • ricsi1
    #14
    Format C:!
  • sniper
    #13
    +nezem
  • blackgamer
    #12
    ezt a progit tedd fel, hátha kiszedi a nemhasznált növelő fileokat

    EasyCleaner

    ja, és msconfig-nál (Start --> futtatás.. --> msconfig)
    az automatikus inditásból szedd ki az összes fölösleges dolgot
  • cifuatwork
    #11
    De könyörgöm, ha fent van és fut a naprakész KAV és PANDA, akkor miért gyanakszol bármiféle virusra. Ami ezek mellett észrevételen marad, az már meg is érdemli... :)
  • sniper
    #10
    A szabad teruletbol -200k, a lefoglalt teruleten +30k / bekapcsolas. Regebben volt 1 virusom ami "eltuntette" a helyet, raadasul olyat is amin adat volt, ezert rakas programom kifagyott. Irtas utan egybol vagy 1.5 gigaval tobb szabad helyem lett, es az eddig kifagyo progik ujra mukodtek. De itt semmi virus nincs, raadasul 1 masik geprol van szo.
  • ghost cb
    #9
    Nem a most gyártott vincseszterekre értettem az 5 évet hanem az 1-2-3 évesekre...
  • ghost cb
    #8
    Lehet, hogy 200 MB-os Winchester . Egyébként meg előbb fog elb@szódni más miatt a wincsid, minthogy ez a 150-es vírus megenné a helyet rajta. Tekintve, hogy a legjobb merevlemezek időtartama is olyan 5 év... Ugyhogy szerintem nézz be ide ha elérte a Gigabyte-ot.
  • KM
    #7
    Szerintem is, kiLOG a LOGláb!
  • [NST]Cifu
    #6
    Khm...
    Ugye nem azt akarod mondani, hogy a vincsi teljes területéből tünik el 150k, mert akkor keresztbe fekszem a röhögéstől - vagy olyan hardware hibával találkoztál, amilyenel még senki a földön...
    Az pedig, hogy a SZABAD TERÜLETÉBŐL eltünik 150k, az miért zavar?!? A szabad területen szerinted van bármi istallált dolog?
  • sniper
    #5
    Ha minden inditasnal -150k, akkor szamold ki mennyi. Plane ha esetleg olyan terulet tunik el, ahova installalva volt vmi.
  • [NST]Cifu
    #4
    Ha sem a KAV, sem a Panda nem talál semmit, akkor kizárt, hogy virnyák. Inkább arra gyanakodnék, hogy valami LOG-file (akár a KAV és Panda LOG-ja is lehet!)...
    De én sem értem mit aggódsz bootonként 150kB-on...
  • NeoMaN
    #3
    Miről beszélsz? 150K-val? Ezt számolgatod? LOL
    150K??? Tudod te az mennyi?
  • #2
    Valami progi lehúzza a vinyódat, de ne kérdezd micsoda!
    Szerintem próbáld meg a FAT32-t NTFS helyett, hátha akkor nem csinál ilyet.
    Jobbat nem tudok mondani...
  • sniper
    #1
    A vinyomon minden bootolas utan egyre csak fogy a hely, kb 150k-val. Volt mar egyszer 1 virusom ami ilyet csinalt, de modt se a Kaspersky, se a Panda (naprakeszen frissitve) nem talalt semmit, 2szer ujraparticionaltam, formaztam, es meg mindig. Mi lehet az oka? (WinXP, NTFS)