58
A sulinetes átverés teteje
  • magnum
    #41
    Érthető módon sulinetes cuccból senki nem tartott készletet, és gyakorlatilag senki nem vett föl rendelést év vége előtt.
  • Breki33
    #42
    akkor hvd föl a piros számot hátha a miniszternek elhiszed P
  • Breki33
    #43
    és ellenőrzésed már volt?

    mert ugye tudod, hogy lesz.........
  • robotnyk
    #44
    Tudom Breki, jobban vágod mint egy könyvelő
    Ja és mit félljen az ellenőrzéstől? Hogyhogy lesz? egytől egyig végigjárja majd az adókommandó az összes embert aki SEben vett valamit. LOL :P
  • Cat #45
    tesomat behivták, hogy mutassa be a papirokat
    semmi gond nem volt
  • Cat #46
    hát, mivel tesom meg én is tandijat fizetünk, +2 sulinet vásárlás is volt elég sokat - 200e felett - igényeltünk vissza apehtől

    egyébként a sulinet és a tandíj NEM ÜTKÖZIK, bescannelhetem annak aki nem hiszi...
  • Cat #47
    nem igaz, 60at igényelhetsz tandijra, és 60at igényelhetsz sulinetre! a kettő között nincs összefüggés!
  • Narancs
    #48
    Megnyugtatlak, nem ez a legnagyobb átverés a sulineten belül...
    Amúgy meg mehetsz a fogyasztó védelemhez, bár szart sem tudnak csinálni...
    Az államnak jobban a kezébe kéne vennie a sulinetet, mert az árusító cégek ahol tudnak VISSZAÉLNEK a helyzetükkel...
  • Breki33
    #49
    lássuk, nálunk és a nagyfalusi tanulmányi osztályon
    sőt még a gazdasági osztályon is azt mondták ugyanarra igényelem vissza.

    Legalábbis a mi tandijunk visszaigénylése biztos ugyabba ment.
    Emléxem kiis akadtam miatta.
  • magnum
    #50
    scanneld csak!
  • sniper
    #51
    Lehet hogy fogalmuk sincs mirol beszelnek. Emlexem 1szer mikor a szemelyimet kellett meghosszabbitani, a yardon a rendor aszongya kell ra 2 rongyos illetekbelyeg, megveszem, megyek az ugyintezohoz, az meg visszaadja hogy ez neki nem kell. Ha a rendorok is ennyire kepben vannak, akkor mit varsz 1 mezei tanulmanyistol...
  • Breki33
    #52
    két különböző tanulmányi osztály plusz egy állami cég gazdasági osztálya

    gondolhatod, hogy többször rákérdeztem
    amúgy+ a mi tanulmányisaink férjei vezetik az üzletet ahol sulinetben bevásároltam szval...
  • sniper
    #53
    Ez gondolom olyan mint az adobevallas: konyvelotol fugg.
  • robotnyk
    #54
    micsoda véletlen :D
  • Breki33
    #55
    ???????
  • Taranov
    #56
    Nem feltétlenül a Bluefish a mocsadék, hanem a kormány, ugyanis nem veled fordul elő először, hogy nem kapod meg azt, amit sulinetben rendeltél. Én eddig egy Querty-s esetről hallottam, ami hasonlított a tiédre.
  • Breki33
    #57
    Nálunk olyan volt hogy egy pályázaton nyert gépnél egy katalógusból választhattunk gépet
    A többség Celeronos volt, integrált videokaris többségében SDRAM-os alaplappal. Tehát elvileg az akkori gépem jobb volt a pályázaton nyert elég drága vadiújnál.

    Egyetlen viszonyleg jobb gép volt -mondjuk azis pályázaton kívűl 100.000-el olcsóbban hírdetve-nagy boldogan kiválasztottuk mikor pár hét múlva jött a levél a miniszter bácsitól, hogy a cég túllépte a szerződésben lekötött teljesítési számot, így válasszunk a többiből.

    Értitek a maradék maradékábol, mert már azokból is elfogytak a jobbak.

    Ez kb 50-60-ezer minuszt jelentett, hogy jó illetve a réginél nem rosszabb gépem legyen.

    Szval nagon egyetértek.
    Bocsi ha kicsit off.
  • SoDI---
    #58
    Valószínűleg emiatt a véleményem miatt megint a támadások keresztűzébe kerülök, de mi a francnak olyan helyen választotok ki egy bizonyos sulinetes terméket, ami éppen nincs raktáron? Vegyük mondjuk a Mistral-t, ahol a percenként frissülő dinamikus árlista eleve kizárja ennek a lehetőségét. Sulinetes? Ott a pipa mellette a kiválasztott boltnál? Faja, lehet érte menni...