24
Szal...
  • Solidus
    #24
    Tényleg van PS1re:
  • Solidus
    #23
    Lehet igazad van!Körül is nézek!
  • dinomano
    #22
    a szürke PS-em dobozan van vmi X-files kalandgém; de elöreletarolt videokbol; csak onnan gondolom, h. lehet vmi X-files gém PS1-re... :-)
  • Solidus
    #21
    Régen benne volt az 576-ban.Emlékszem a képre az újságból Sculli állt egy parkban.Előkeresem az újságot.De ha jól emlékszem csak pécére volt.
  • Solidus
    #20
    2 éve volt... :DDD
    De legalább van aki válaszol(mostmár tudom hasonló esetben mit kell tennem)!Meghoztátok hozzá a kedvem,újrakezdem a gamet!
  • dinomano
    #19
    volt valami konzolos PS1-es X-files..gondolom ennek semmi köze ahhoz... Arrol tud vki valamit? az egy interaktiv film volt (nyomozos-videobejatszasos)... Anyone, info?:-)
  • turho
    #18
    Akkor 2 dolog van: 1. szar az írás, 2. ha még megvan az iso is, akkor azt bemountolod daemon toolsba, illetve lerippeled a lemezt valamivel, és zt mountolod be, és a virtuális driveról meg egy dvd-copy neroval. Így sok elbaxott cuccot gyógyítottam már meg...
  • janickgers89
    #17
    Sziasztok! Nemtujátok honnan tudoim leszedni ezt az X-aktás játékot? Kérlek segítsetek már elvonási tüneteim vannak!
  • Sephi
    #16
    akkor varjal atrakom a masikba :)))
  • Seth
    #15
    Az igazság odaát van
  • Sephi
    #14
    DVD-es van nekem is... bejon a PLAYSTATION 2 logo es azutan csend es sotetseg :(
  • Ramza
    #13
    A 2 cd-set töltötted?
    Az nem indul, de van már hozzá patch.
    A dvd-ssel nekem nincs semmi gondom.
  • Sephi
    #12
    A francba... havernek nemetul van meg en meg letoltottem es nem tudom mivan vele de nem idul el a jatek :(
  • Sephi
    #11
    Hamarosan jaccom :)
  • Ramza
    #10
    Egész jó lett, bár szinte minden eleme össze-vissza van lopkodva máshonnan :)
    De szerencsére hozza az X-files hangulatot.
  • Sephi
    #9
    Fejezze ki bovebben akko'... majd elvalik hamarosan milyen is... hetfon kudik neki csak ne legyen nemetul mert agyon lovom magam...
  • Sephi
    #8
    De FPS ....
  • Jinchuu
    #7
    Itt most szvsz a game minőségére gondolt, nem a fajtájára!
  • Seth
    #6
    De a konzolos T3 az nem FPS nem?
  • Sephi
    #5
    Hogy lenne mar olyan mint a T3 bazeg hat nem latod hogy nem FPS>?!>?!!?!?!
  • 0ppika
    #4
    Na hátha olyan lesz, mint a T3 akkor ...
  • Sephi
    #3
    Ahh nem gond az. En mindig is X-Files rajongo voltam es mindig egy ilyen jatekra vagytam!
  • Ramza
    #2
    Ezt is messiásként várom (nagyon szeretem a sorozatot), remélem nem fogják elkúrni.
    Sajnos a T3-at "játékosító" cég csinálja, az pedig nem nagyon kapott 40% fölött sehol.
    De azért reménykedjünk.
  • Sephi
    #1
    Nafene!

    Ez jonak igerkezik! Alig varom kapja mar meg a haver es agya koclson :))))

    A kepek nagyopn utosek!!!