18
azaz Shinobi 2
  • djmassive
    #18
    én a játékokban azt nem szeretem hogy nőkkel kell menni :(

    kirázz a hideg ha csajjal kell mennem
  • Ramza
    #17
    Úgy istenigazából talán egyik se, maximum olyanokat lehetne írni, amik kicsit hasonlítanak.
    A Chaos legion is inkább hasonlít a dmc-re mint erre.
  • torrente
    #16
    Melyik játék hasonlít stílusában a Nightshade-ra? Chaos Legion? (Shinobi-t ne írjátok! :))
  • torrente
    #15
    A kamionos és a hajós résznél elszállt az agyam. Ha a pálya végefelé elrontasz egy ugrást, kezdheted a pálya elejéről. 9. pályáig játszottam, aztán befejeztem végérvényesen. Ennyi elég volt ebből. Kegyetlen gyors egyes jeleneteknél a játék. Változatos, de mégis rendkívül monoton. A főellenségek likvidálása is változatos.
  • Ramza
    #14
    Stílusában a legjobb, ez tény.
    Szerencsétlen Drakengard még csak meg se tudta szorítani.
  • Neme.
    #13
    Pontosabban Dynasty Warriors a legjobb. :) Persze csak szvsz.
  • Ramza
    #12
    Szerintem azért ennél még a DMC2 és a Chaos legion is jobb.
    De ha kicsit tágabban értelmezzük a hent-játék fogalmát, akkor Dynasty warriors is okésabb.
  • Gábor
    #11
    A DMCre gondolsz? Mert hent kategóriában nem tudok jobbat.
  • Ramza
    #10
    Kicsit elmerültem benne hétvégén, annyira nem rossz a helyzet, mint első pillantásra tűnt (az sokkoló volt).
    Persze megvannak a maga hibái így is, de tényleg játszható - lenne, ha nem lenne jobb nála a piacon. De hát van.
  • torrente
    #9
    Primitív, de valamiért mégis játszom. 7,5-et kapott a Konzolban, szerintem 5,5-6 lenne a reális.
  • Ramza
    #8
    Nekem sem tetszik.
    Megaprimitív a grafikája (igaz, azt legalább stabilan, 60 fps-en tudja) és valahogy hiányzik belőle - számomra - a hangulat.
  • torrente
    #7
    Ebből az is kimaradt.
  • Kou
    #6
    Legalább a japán okosságokban van hangulat...
  • Sephi
    #5
    Hat a BF Vietnam , UT2004 es a FarCry erosen lekotnek!

    De mar a faszom kivan hogy mostanaba minden jatekot amit jacottam japan mufajban jaccodik! Mar hianyzik valami mas is!
  • aabyssx
    #4
    Akkor játszál PC-s effpéessekkel!
  • torrente
    #3
    Nem is csodálom. Fél óra alatt olyan monotonná válik. A japcsik meg ezt élvezik? Mert biztos nem véletlenül készülnek az ilyen típusú játékok.
  • Sephi
    #2
    En ma' ugy unom a japan stilusu jatekokat bazz...
  • torrente
    #1
    Szerintem ez egy bűnrossz játék! Annak ajánlom, aki meló vagy suli után egy könnyed írtásra vágyik vagy meg akar ismerkedni a jelenkori japán zenékkel (ami nem is olyan rossz).