66
EU FAQ
  • Mike at home
    #26
    vam nem lesz, ellenben lesz afa

    ami eddig nem volt, ha nem kellettt fizetned vamot
  • O0D:
    #25
    Sztem hogyha arra koncentrálnánk amivel ki tudunk tűnni az euból, olyat amit ott nem kapnak meg. Szerintem jó kiinduló pont lehetne a nálunklévő indiaiak kiállításba rendezése, szafarit rendezni a telepeken!
  • K.András
    #24
    Ez igy van, az unios országokban kb 30%-al olcsobbak a müszaki cikkek,most már a ruha is olcsobb,söt még ahogy mondod a kaja is!Akárki akármit mond,szerintem jol fogunk járni hogy belépünk,mi még fiatalabbak vagyunk meg is fogjuk élni a hasznát(reméljük).De egy focis hasonlattal élve:A kispadrol nem lehet a labdába rugni,ahhoz a pályára kell lépni,ezért kell nekünk belépni, hogy ne a kispadrol nézzük az eseményeket...
  • Punker
    #23
    szerintem az a min
  • FtranX
    #22
    10 év? jó lenne! :(
  • I.C.ram
    #21
    0 vám lesz 2 millió forintig.
  • Punker
    #20
    árakban már lassan utólérjük őket csak a fizuknak kell még 10 év :((((
  • GregSB
    #19
  • Tikal #18
    minap volt a hiradoban, hogy az osztrák határ szélen élők átjárnak mert odaát olcsobb a kaja Hát ez nem semmi, sőt az osztrákok még reklámozák is magukat :)
    Most akkor olyan drága europa? :)
  • Davidus
    #17
    Na akkor legalább lesz valami kézzelfogható előnye is rögtön az elején
  • QuippeR
    #16
    de attól még a postaköltség elég magas lesz. nagy tételnél ez persze nem számít, de egy-egy dvd-t nem lesz érdemes külföldről rendelni.
  • Davidus
    #15
    Megúsztad mert csak akkor jár ha a topicnyitó hozzászólása elött írsz be :P
  • QuippeR
    #14
    nem bizony
  • magnum
    #13
    ÁZ!
  • Davidus
    #12
    Szal nem lesz vám ha pl az Angoloktól rendelek egy DvD-t?
  • QuippeR
    #11
    Elvileg május elsejével nem kell vámot fizetni az EU-ból érkező cuccok után. De persze az én ismereteim ilyen téren elég hiányosak.
  • magnum
    #10
    MÉT!
  • magnum
    #9
    Tőlünk nyugatra tág fogalom. EU-s cuccokra nem fox vámot fizetni, hiszen vámunió lesz. Amerikára ez nyilvánvalóan nem vonatkozik.
  • Davidus
    #8
    2 hét ban
  • QuippeR
    #7
    És ez szerinted baj?
  • Davidus
    #6
    Nem én az leszek akinek osztják :P
  • Davidus
    #5
    Akkor kezdeném is. Mennyivel kell kevesebb vámot fizetni Május 1. után? Rengetek király cucc van tőlünk nyugatra amit eddig nem rendelgettem mert elég dréga lett volna vámmal együtt(pl anime DvD-k)
  • magnum
    #4
    Ő lesz itt az EUnuk :D
  • Mike
    #3
    Te leszel itt aki osztja majd az észt?
  • magnum
    #2
    EU EU EU EU EU EU EU EU EU EU EU EU EU EU EU EU EU EU EU EU EU EU EU EU
    a csapból is ez folyik
  • Davidus
    #1
    Nem fért ki a teljes cím:) szal

    EU csatlakozással kapcsolatban felmerülő kérdések.