20
  • knwd
    #20
    -

    Nézd meg a számot ami a procikra van írva, és azt, hogy az árcédulán mi szerepel... hogyne lehetne eldöntni hogy melyik a jobb?

    Persze hogy AMD :)

    -
  • MaSzKa
    #18
    Kibaszott intel+
  • item
    #17
    na ez látod igaz..
  • Power
    #16
    Szerinted már nincsenek a GHz mizéria miatt teljesen megkeverve. Képzeld el mi lesz velük, amikor már nem lesz órajel. :)
  • item
    #14
    Érdekes elképzelés, de majd meglátjuk hogy alakul. Mindenesetre szerintem mégjobban összezavarják az embereket ezzel a lépéssel.
  • Flashy
    #13
    a vasarlonak szuksege van viszonyitasra, de az a baj hogy mivel nem merheto egyertelmuen egy linearis skalan hogy melyik processzor jobb (es mennyivel jobb) mint a masik, ezert minden buveszkedes a szamokkal csak keveres es tulajdonkeppen a vasarlo megtevesztese.
  • moran
    #11
    1. Ez egyszerű marketing. Szerintem elég siralmas, hogy már számokkal kell zsonglőrködni, hogy növelni tudják az eladásaikat.
    2. Egyébként ha már annyira objektív mérőszámokat akarnak bevezetni vajon folynak tárgyalások a konkurens termékek gyártóival is?
    3. Ahogy elnézem, az hogy ki melyik gyártótól vásáról erősen hit kérdése. Mindkettő jó. A különbségeket a mindennapi használat során észre sem venni. Ilyen teljesítményű gépek mellett az emberi tevékenységet kellene már hatékonyabbá tenni.
  • Flashy
    #8
    a +jelre gondoltam csak :)
    jo lenne ha nem is probalnak meg egymashoz hasonlitani most mar a kulonbozo gyartok a procijaik teljesitmenyet, annyira kulonbozoek hogy ugyse lehet egyertelmu jobbikat kimondani.
  • 3P
    #6
    Flashy!

    Már miért jönne ilyen hír?
    Az AMD már rég ezt a jelölést használja az Opteron vonalon...
    Az első szám ott azt jelöli, hogy hány utas a rendszer (értsd, hány procis), a második kettő pedig az adott családon belüli elhelyezkedésre utal.
  • Punker
    #3
    ekkora f*szságot......
  • Flashy
    #2
    mindjart jon a kovetkezo hir, hogy az AMD is uj jelolest vezet be ami 3xx+ 5xx+ es 7xx+ lesz :))