11
eltünt a task manager fül része
  • Gregorius
    #11
    Hát az gáz. Lehet, hogy akkor marha nagy mákom volt eddig.
  • asysoft
    #10
    Nekem a dokumentumaimat törölte.
  • Tikal #9
    reinstaláltam mindent :) kösz a helpet.
  • Gregorius
    #8
    Nekem nem törölt a világon semmit, pedig már 3x csináltam!
  • asysoft
    #7
    Ha javító telepítést csinálsz, a dokumentum mappád törlődik, de a meghajtón lévő többi fájl sértetlen marad. (Azért a fontosabbakat írd ki egy RW-re, az ördög sohasem alszik...)
  • ollie
    #6
    hehe, épp most olvastam valami anti spyware oldalon, hogy az xp-antispy is tartalmaz spyware-t
  • Tikal #5
    még nem probáltam, de ha felül telepitem akkor nem veszik el minden ami azon a meghajton van?
  • Gregorius
    #4
    Nem hogy velem soha nem fordult elő ilyesmi, de most hallok róla először, pedig azért nem vagyok amatőr XP használó. Mi van, ha felültelepíted az OS-t? Tudod, javító telepítés.
  • Tikal #3
    xp, ilyen már volt egyszer, de nem használok semmilyen tweak progit, egyszer csak eltunt....
    xp anti spy-t is csak most raktam fel, szoval még az se lehetett...
  • Gregorius
    #2
    Én elképzelni sem tudom, hogy ez beállítható dolog lenne, ha nem az fordult elő, hogy túl szélesre van húzva (LOL), akkor szerintem reinstall, mert nagyon rosszul hangzik. Esetleg használsz valami OS Tweak programot?

    (Persze lehet, hogy hasznos információ lenne, ha megosztanád velünk az operációsrendszeredet is!
  • Tikal #1
    csá, eltünt a task managerről a fül rész, se X, se teljes ablak gomb, semmi, hova tünhetett és hogyan kell visszahozni?

    nem találtam ilyen témát, és tudom hogy nem hardware téma, de ide többen járnak, felesleges beszolásokra nincs szükségem :D