25
Schizm II Chameleon
  • Lacc
    #25
    Öööö ezek renderelt képen vagy ingame számoltak? Mert nagyon überül néznek ki...
  • M.A.D.
    #24
    Viszont, ez az eredeti címe. Ennyit erről!
  • LezLee
    #23
    Akkor ezek szerint jól gondoltam :)))
    De milyen hülyeség, hogy szinte minden országban más néven adnak ki egy játékot, aztán ha esetleg letölt.... izé, megveszel egy játékot, és akkor esik le, hogy már rég megvan neked, csak más néven.
  • Frank99
    #22
    Játszik ezzel valaki?
  • CrucifX
    #21
    A játék ugyanaz, mindössze csak arról van szó, hogy az Eu és az USA-beli verzió más néven(+más megjelenési időponttal) debütált.
  • zaki
    #20
    ok, azért thx
  • LezLee
    #19
    Zaki: ugyanúgy point n click stílusú, csak nem TPS, hanem FPS szemszögből. De hidd el nekem, nem jutnál a végére, mert k.rva nehéz.
  • grebber
    #18
    látjuk a karaktert asszem vagy nem is emlékszem már!
  • M.A.D.
    #17
    szerintem ez ua a játék. biztos, európai címmel.
  • zaki
    #16
    aha értem. szal nem látjuk a karaktert, csak a saját szemszögéből. köszi
  • grebber
    #15
    Nem hanem amolyan fps szerűség!
  • zaki
    #14
    azért még a #4-esre kapok választ?
  • grebber
    #13
    Ja nekem is ez volt abajom vele kurva nehéz volt!
  • zaki
    #12
    mondj 1 példát :)
  • LezLee
    #11
    Akkor lehet, hogy nem ugyanaz a játék, de viszont képek alapján is látszik, hogy ugyanaz a stílus, tehát itt is valszeg rohadt nehéz feladványok vannak. Nem fehér embernek való :))
  • LezLee
    #10
    Nem tom. Hát ott van a név után, hogy Chameleon, tehát lehet hogy kiadtak egy másik játékot is ezek szerint.
  • zaki
    #9
    nem értem. akkor miért írják az nforce-n, hogy megjelent tegnap, mikor már december óta lehet vele nyomni?
  • LezLee
    #8
    Lehet hogy szépek a képek, viszont kell kb. 3-4 diploma hogy megfejtsd a feladványokat. Én még anno az 1. résszel nyomtam. Hát nem tudtam befejezni. Idegesített hogy tele volt számomra megfejthetetlen feladványokkal. Ahogy hallom, az a 2. rész sem különbözik ebben.
  • LezLee
    #7
    Igen már van egy Schizm 2. Vagy másnéven: Mysterious Journey 2. Ez a kettő ugyanaz, és már topicja is van itt az sg-n. Tehát nem kiegészítő :)) Pláne nem kalandhoz :))
  • zaki
    #6
    kalandjátékhoz kiegészítő?
  • zaki
    #5
    nagyon szépek a képek
  • zaki
    #4
    point & click stílusú?
  • grebber
    #3
    ez most kiegészitő vagy teljesen új darab mert már van Schizm 2???
  • Cat #2
    hivatalos honlap



  • Cat #1
    kalandjáték a syberia alkotóitól, már letölthető