85
  • CrucifX
    #1
    Úgy néz ki a LucasArts a Pandemic Studios-ban találta meg új szerelmetes partnerét, mert a SW: Battlefront mellett egy másik, kissé más témájú játékot is készíttet velük. A Full Spectrum Warrior fejlesztői ezúttal is a modern hadviselésbe vezetnek be bennünket, de ezúttal a helyszín egy elképzelt észak-koreai konfliktus. A Mercenaries főszereplői, mint azt sejteni lehet, zsoldosok, akiket az ENSZ küld Észak-Koreaba, hogy helyreállítsák a rendet a káosztól sújtott országban. Ez a káosz ráadásul az egész világra árnyékot vet, hiszen az egyik nukleáris fegyverekkódokat is ismerő vezető titokzatos módon eltűnt. A játékban három zsoldost irányíthatunk, egész pontosan Chris Jacobs amerikai veterán katona, Jennifer Mui angol kém (ninjász képeségekkel :)) és Matthias Nilsson svéd mesterlövész közül választhatunk. Alapvetően 52 missziót kell végrehajtanunk és így 52 kártyát összegyűjtenünk, de ezeket a feladatokat tetszőleges sorrendben is elvégezhetjük

    Alapvetően nézdahátam akcióról van szó, amelyben akár 20 különböző jármű volánja mögé is bepattanhatunk és ezek közt számos légi jármű is van, ahogy a képek mutatják. Egyes missziókért pénzt kapunk ebből vásárolhatunk komolyabb fegyvereket. A játék két hatalmas pályán játszódik, amelyeken gyakorlatilag bármerre elmehetunk, csak egy ilyen gyalogtúra akár negyedóráig is eltarthat.

    A káosz uralta Koreaban több frakció is igyekszik sütögetni a saját pecsenyéjét, így a Délkoreaiak, a Kínai Hadsereg és az elmaradhatatlan orosz maffia :). Úgy kell taktikáznunk, hogy lehetőleg egyikkel se legyünk rosszban, mert az hosszútávon egészségtelen lehet.

    Két platform készül a játék Xbox-ra és PS2-re, amelyek közül az Xbox verzió fog némileg jobban kinézni, de igyekeznek a PS2-ből is kihozni a maximumot. Ezenkívül a Xbox-n lesz HD szupport és letölthető frissitési lehetőség. A játék nagyon hivatalos bemutatója jővő héten lesz Angliában


    forrás: Hardwired.hu
  • CrucifX
    #2
    Modemesek RIADÓ :)













  • Sephi
    #3
    Roszul nem nez ki :)

    miko' is jelenik meg?
  • CrucifX
    #4
    Várhatóan ősszel, addigra nekem is meglesz a PS2m úgyhogy pont jókor érkezik :)
  • Sephi
    #5
    Na na! Ha oszel jon ki remelem azert a grafikan meg javitanak!
  • CrucifX
    #6
    Nincs ezzel semmi baj, mozgásban egyszerűen gyönyörű!
  • CrucifX
    #7
    Mercenaries is scheduled to land with a bang on PS2 and Xbox in the autumn. A PC version is on the cards after the console versions have been completed

    Hopp, ezek szerint PC-re is jön.
  • grebber
    #8
    [MOVIE] Mercenaries

    [2004-04-15 @ 09:11 - ZeroCool]

    Befutott az első ingém videó a Mercenaries nevezetű akciójátékról. A Pandemic és a LucasArts közös gyermeke PS2, Xbox, valamint PC platformokon egyaránt valamikor a távoli jövőben debütál. Addigis lessétek meg a videnyót! Thanks Sirkhan

    Trailer (4.65MB)

    Info: Gamestar!
  • CrucifX
    #9
    Gyatra minőségű és nem mutat semmi újat, ami nem volt benne a 10 perces Gamespotos videóban.
  • Sephi
    #10
    Ez a jatek eszmetletlen! 9.5 pontot siman meger! Sot!

    100% GTA fealing! Siman lehetett volna GTA5. Kesobb irok par oldalas leirast rola de most megyek vissza jaccani!
  • Sherad
    #11
    Alacsonyan szaguldo helikopáterből érdemes kitépni a pilótát. Szép mozdulatsor....
  • Janey
    #12
    Hmm, az IGN-en is jókat írtak róla...
  • Sephi
    #13
    -Lehet interneten kocsikat rendelni es elhozak helikopterrel :DDD
    -Akarmilyen kocsit lehet vezetni vagy ha fegyveres akkor fel lehet ra ulni.
    -Kocsikazas kozben tarsainkat is felvehetjuk es elvihetjuk opket segiteni.
    -A kuldetesek detto GTA stilusban mennek. Terkep helyszin minden.
    -Harc nagyon elvezestes.
    -Lehet AIRSTRIKE-okat hivni minden menyisegben.
    -Amikor megyunk el egy falubol/varosbol a masikba utkozben lalitanak stopolni vagy eppensegel megtamadhatnak.
    -Reputacio aszerint no amenyire joba vagy a megadott fellel.
    -52 darab terorrista van akiket el kell kapni jatek soran. Az elsonel leutottem majd elvetem a fegyveret es megkotoztem majd ledobtam fustjelzot a foldre , jott a helikopter , felvetem es odacipeltem majd beraktam oszt jolvan :D
    -Fegyverek arzenalja van.
    -Sajat PDA-val lehet email-eket kapni , jaccani meg ilyenek :D
  • Sephi
    #14
    -Lehet rendelni gyogyszert es fegyvert netrol.
    -Amikor az egyik roszfiut elkaptam megjelent egy Tv-es kocsi majd kiugrott egy riporter kameraval es interjut keszitett velem.
  • CHEAPBOY
    #15
    Emmegmilyen game? Boxra is kijon?:)
  • CHEAPBOY
    #16
    Most latom a logot, igen:D elnezest:D
  • Sephi
    #17
    Boxon jaccom lelkem nem PS2-on :D
  • CHEAPBOY
    #18
    Koll akkor egyebkent holnapra a box? En holnap kapok ebbol a nem vart jobol (eletemben nem hallottam meg ezt a nevet, cimeT:D).
  • Sephi
    #19
    Holnapra tuti nem hanem jovo heten de meg kell erositsek :(
  • UNREG
    #20
    Ez eddig nagyon jól hangzik!
  • CHEAPBOY
    #21
    ok, semmi baj.:)
  • CHEAPBOY
    #22
    En is ezt mondom..:)) Nagyon jol hangzik:)
  • Sephi
    #23
    Es meg nem irtam le mindent.


    Leirok egy tiopikus tuszejtest ket verzioban :

    Latom a celpontot aki ugy korul van veve orokkel. Kinyirom mindet de a celpontra nem lovok. Aztan megkozelitem lassan haturol es leutom. Aztan foldre kenyszeritem es megbilincselem. Majd elokapok egy fust grantatot es kimegyek olyan terre ahol leszalhat a helikopter. Volt ra pelda hogy nem volt ilyen hely es akkor fogtam a celpontot , beraktam a kocsiba es kivezetem a hegyek kozul valami tisztasra. Aztan eldobtam a fustbombat es kozeledett a helikopter de megtamatak. gyorsan elinteztem az ellent :D Aztan fogtam beraktam a celpontot a helibe es elmentek vele.

    Latom a celpontot aki ugy korul van veve orokkel. Kinyirom mindet es maga a celpontot is megsebesitem. Azutan eltorom a nyakat es eloveszem a kamerat lefenykepezem es elrohanok.

    Persze az utobbi nem jo mert felarat kapunk :D

  • Sephi
    #24
    Ahh ezt a jatekot nagyon kitalaltak vaze! Csucs!! Reg nem jacottam egy jatekkal 7 orat egyhuzamban :D

    De nagyot dob rajta hogy full GTA fiilingje van mert nekem a GTA az egyik kedvenc jatekaim koze tartozik.

    Es ez a tuszejtes dolog is rulez :D
  • Geroka16
    #25
    Hi!Mennyire jó ez a játék?Mármint játékélményben?
  • Sephi
    #26
    /me mely levegot vesz es lenyugszik.
    /me mely levegot vesz es kimondja :

    OLVASAL MAR VISSZA EGYET TE SZERENCSETLEN!

    /me kifujja a maradando levegot majd elkezd egyenletesen lelegezni es elmegy sirni.
  • Sephi
    #28
    Bizz bennem. Ennel job jatekot regen csinaltak. (GTA SA nem szamitom be mert annal jobb jelenleg nincs)


    Csunyan beszeltel! Ban szag van! :D
  • Geroka16
    #29
    Te kezdted!Nemkell egyből leugatni az embert!Más véleményére is kiváncsi vok.Ennyi.
  • Sephi
    #30
    Embert? Ne tullozunk :D

    Nem latod hogy csak en jaccom. Senki mas nem akar velemenyt irni rola. Szerintem nem lesz ember aki ilyen stilust szeret es ne teccedjen neki.

    Jaccotal GTA-at? Ez a jatek olyan mintha a GTA-at osszekevered a Ghost Racoon-al vagy a Hidden And Dangerous 2-vel :D
  • torrente
    #31
    Sephi! Hogy tetted fel azt a kurva tapétát?
  • hiba
    #32
    huha akkor ez nekem valo :)
    bar a gfx nagyon gyernek hat :(
  • Sephi
    #33
    Hat ezaz ! :D
  • Sephi
    #34
    Ha valaki jaccik ezzel a jatekkal segitsen ma. Amikor email-ben irjak hogy a Black Gate -hez kell menni... akkor nem mondjak meg a falu nevet szal fogalmam nincs az hol van. Tehat a kerdes az hogy merre van az a ugynevezett Black Gate?
  • hiba
    #35
    En majd ma kiprobalom. Este :)
  • Sephi
    #36
    Ez a jatek tokeletes. Most jutottam el a masodik terkepre es az elsot mar kivurol fujom.

    Egyetlen egy dolog van ami zavar espedig az hogy nem lehet helikopterbol ektoernyovel kiugrani... baszottu' idegesito.
  • Sephi
    #37
    Ja es aki nem tudna a Black Gate az a Alies tabortol eszakra levo NK bazis kapuja. NK GATE vagy valami ilyesmi.
  • hiba
    #38
    csak anelkul lehet?:)
  • hiba
    #39
    Van ez a kep itt feljebb :) ilyet lehet ahogy csung a helin?
  • Sephi
    #40
    Hya amikor epp feletted van a ellenseg helije nyomd meg a Y-t (Ps2-on aszem haromszog) akkor csinal ilyen akrobatikat :D Tok latvanyos!
  • Sephi
    #41
    Hihetettlen mekkora elmenyt nyujt ez a jatek.
    Mindehol nagyon jo ppontozast kapott. Ez vegre meg is erdemli.

    Ahogy haladok elore egyre nehezebb. De naon elvezem hogy vannak kuldetesek ahol eppen "kolcsonkertem" egy helikoptert es ilyen 2 perc allat megcsinalom :D