7
Probléma, help pls!
  • steweee
    #7
    dungeon siege, dungeon siege 2, dungeon siege kiegészítő, és most már ez is. témák szerint abc-be kell rendezni a topicicat, mert a kereső tényleg nem a legjobb.
  • BlackShadow
    #6
    nincs crackelve amúgy meg átnéztem pár listát és nem találtam sima DS topicot ezért nyitottam ezt
  • steweee
    #5
    ezért kár volt új topicot nyitni, jó lett volna a régibe is.egyébként tényleg a 45.23-as a legjobb driver a nem fx-es kártyákhoz, én is visszatettem, mert a legújabbak gagyiztak néhány játékkal pl:bf42. hasonló volt nekem is, de már nem emléxem pontosan az okára.talán a crack.exe nem tetszett neki, hogy az eredetijé vagy a kiegé azt nem tudom
  • Davidus
    #4
    Nekem ez az egy tippem volt:)
  • BlackShadow
    #3
    ASUS GEF4TI 4200 am van és asus v45.23 as drivert használok amit nem is cserélhetek le mert az öcsém ET -zik ami CSAK 45.23 as driverrel megy :)
    de nem hiszem, hogy az lenne a baja hisz uaz mint az előző része ami megy :\
  • Davidus
    #2
    próbáld ki a videokártyád másik driverrel
  • BlackShadow
    #1
    Helló!
    Az lenne nekem a problémám h beszereztem ezt a gémet és ha a kieggel (LOA) val akarok játszani akkor a játékon belül az egérkurzor ha egyhelyben hagyom eltűnik, ha mozgatom akkor vibrál. Ha ezek után kilépek a menüben sötét lesz az egész és csak egérmozgatással tudom kivenni mi van benne, itt is van egy kép róla:

    Nemtudom mi lehet a baj mert a sima DS tökéletesen működik :( Remélem valaki tud segíteni!!! KÖSZ!!