8
...::: ME :::...
  • Augustus Gigo
    #8
    jó beszél:D
  • O0D:
    #6
    Mondjuk sztem is elég szórt az, hogy mennyire tud előadni az éppen aktuális emberke. De azért van közte tényleg 1-2 aki tud magyarázni, nem úgy mint a sok **********.

    A régi részeket le lehet tölteni - streamen kívül?
  • K.András
    #5
    Oh thx :)
  • K.András
    #4
    Nem igy látom,a baj az hogy többszáz professzor vár arra hogy elöadást tartson!!!Gondolom jelentkezési sorrend is van,tehát nem témák szerint válogatják a musort,egy két szarabb-szárazabb téma becsuszik néha,de többségében szerintem jok.
  • Cat #3
    a gondom vele az, hogy iszonyatosan felületes, és csapongó
    az első részek jók voltak, de mostanra már kimerült a puskapor, és tul sokszor van előadni képtelen professzor
    ott van előtte a papir és felolvassa a mondanivalóját, nincs reakció a közönségre, és tulságosan ismeretterjesztő, tehát nem témákat magyaráz meg, nem összefüggésekre világit rá, hanem sima mese
  • O0D:
    #2
    Lehetnél a propaganda miniszter is :))
  • K.András
    #1
    Ha már unjátok a sok lövöldözést, VV-t és egyéb hülyeségeket,akkor nézzétek inkább a Mindentudás egyetemét.
    Nagyszerü témák, nagyszerü elöadok,közérthetö formában tartanak elöadásokat.
    Nekem nagyon tetszik ez a musor,minden adását nézem,szerintem nézzétek ti is.
    Mostani részben Raskó István "genetikai idöutazás" cimmel tart elöadást.

    "200 000 évvel ezelőtt egy különleges embercsoport jelent meg Kelet-Afrika szavannáin. Ezeknek egy kisebb csoportja, kb. 20 000 ember népesítette be a Földet. Ha egy közös őstől származnak, miért van mégis hihetetlen változatosság az emberi fajon belül?"
    Le is lehet tölteni:
    Genetikai Idöutazás
    De a tv-ben is lesz még:
    Duna TV
    márc. 9. 22:10 (USA éjjel 02:45)
    márc. 13. 10:45
    mtv
    márc. 14. 13:20
    m2
    márc. 14. 21:25
    Petőfi Rádió
    márc. 11. 21.05
    Aki esetleg nem nézte idáig azok be is potolhatják,minden elöadás letöltehtö a mai napig videon, de irásos formában is megtalálhato:
    Mindentudás egyeteme arhivum
    Az oldal cime egyébként:Mindentudás egyeteme