247
Itt lehet dicsekedni! Bizonyíttékként fotót kérünk!
  • hen-tes
    #147
    álmodj király jány :P
  • Dutch Flander
    #146
    Nekem akkora a farkam, hogy sajna csak egy 8000*6000-es képben lehetne azt élvezhetően látni!!!!

    Ha nem bánjátok, a róla készült műholdas felvételt nem szúrom be ide. Bocsika!
  • hen-tes
    #145
    deó neked
  • Jano
    #144
    Két fülem van, mékse vagyok szatyor.
  • hen-tes
    #143
    és ha elmondom hogy 4ezerbe van nekem ez egy hónapra és mondjuk úgy korlátlan ? :PPPPPP
  • hen-tes
    #142
    öhm :(
    akkor nem is tudok mivel felvágni ;(
  • K.András
    #141
    Annyira talán nem :)
  • hen-tes
    #140
    akkor a 200kás letöltés nem is nagy felvágás ? :(
  • K.András
    #139
    Na de IC,ilyet mindenki irhat,olyan dologgal kell felvágni amit bizonyitani is tudsz!!!De még neveket sem mondasz,ez igy nem jo...
  • Dutch Flander
    #138
    "Ha massal nem, akkor a milliomos amerikai nagynenivel..."

    Hát nem fogjátok elhinni, de nekem egy nagybátyám van Kanadában aki nem pénzt, meg egyebeket küld(ött), hanem még mi küldtünk fel neki ezt-azt!!! De mikor lejött Mo-ra, mindennapos volt a fagyi, meg a neki járó Whisky. Ezeket persze ő fizette (1986-90 között)!

    Na? Kinek van még ilyen rokona külföldön?
  • Taptarap
    #137
  • Hunnenkoenig
    #136
    hehe, irj nekik egy emailt, hatha.... :-)
  • I.C.ram
    #135
    Jobban örülnék, ha mondjuk Bécsben adnának egy nyaralót :) Mi adtunk egyet BP-n, most rajtuk a sor :)
  • Hunnenkoenig
    #134
    Aha :-)

    Na, akkor legalabb szallast kene adniuk ingyen, ha pesten jarsz :-)

    Ennyivel tartoznak :-)
  • I.C.ram
    #133
    Szóval most az osztrák nagykövet tanyázik ott :)
  • I.C.ram
    #132
    http://www.budapestsun.com/propguide_budapest.asp?Dist=12

    "The municipality would like to use its own resources. It sold the Semsey villa on Városmajor utca to the Austrian Embassy five years ago and it is now the ambassador’s residence."
  • Hunnenkoenig
    #131
    Mé, kint log a lista a konyhaban? :-)
  • I.C.ram
    #130
    Lehet nemtom :)

    Egyébként a Városmajor utcában van ez az épület (kastély).
  • I.C.ram
    #129
    Hmm érdekes most látom, hogy a Bajza utcai Osztrák Nagykövetség is valaha a családé volt.
  • Hunnenkoenig
    #128
    Tedd fel az imagedump.com -ra
  • Hunnenkoenig
    #127
    Esetleg a konzulatus? :-)

    Nem ugyanaz...altalaban mindkettö külön van.
  • I.C.ram
    #126
    Most látom csak, hogy az osztrák nagykövetség nem is ott van, akkor kevertem valamivel, de az biztos, hogy annak a háznak is van köze az osztrákokhoz, valami kirendeltségük tanyázik ott.
  • I.C.ram
    #125
    Jól beszél nagyon!
  • artschi
    #124
    Nekem lenne egy csodaszép közös képem Kozsóval, csak vhova fel kéne tenni a képet :D
  • Hunnenkoenig
    #123
    Te nem talalkoztal vele?
    Hogy beszel magyarul?

    Ha jol tudom a Habsburgok minden tagjanak kötelezö magyarul is tudnia:-)
  • I.C.ram
    #122
    Budapesti.
  • Hunnenkoenig
    #121
    Marmint a becsi magyar nagykövetseg epülete (azt ismerem) vagy a pesti osztrak nagykövetsege? (azt nem ismerem) :-)
  • I.C.ram
    #120
    Nagyapám sokat találkozott vele.
  • Hunnenkoenig
    #119
    Es el jött neha delutani teara is? :-)
    Marmint az Otto gyerök...
  • I.C.ram
    #118
    Áhh sajnos nem így megy ez. Az Osztrák-Magyar nagykövetség épülete is a családé volt, aztán annyi volt a "kártérítés", hogy meghívtak minket a megnyítóra illetve, kaptunk valami ki zsét is.
  • Hunnenkoenig
    #117
    Es nem kertetek vissza a valtozas koraban, mikor mindenkinek szetosztogattak az orszagot, ha tudott egy fenykepet mutatni a dednagyapjarol a kerdeses ojjektum elött allva????
  • Davidka
    #116
    Nem nagyon érdekel ki néz hülyének :) Csak azt furcsállom, hogy manapság már az a normális, ha vki leszedi a netről a dolgokat és nem pedig ha legálisan megveszi :(
  • I.C.ram
    #115
    továbbá rokonom még a Magyar Földtani Intézet mecénása is, akiről 2 kőzetet is elnevztek.

    Továbbá a családunk barátja Habsburg Ottó is. Illetve nagyapám barátja volt, aki sajnos meghalt nem rég.
  • Hunnenkoenig
    #114
    Ja, igy mar remlik valami :-)

    Valszeg beteg voltam azon az oran
  • I.C.ram
    #113
    Szegedi polgármesteri hivatal mellett van ez a ház, ami a családunké volt. A ház a családnevünket is hordozza.
  • I.C.ram
    #112
    gróf Teleki Pál volt Magyarország miniszterelnöke a II. VH elött közvetlenül, majd öngyilkos lett, mert bűntudatot érzett azért, hogy nem tudta megmenti Magyarországot a háborúba lépéstől.
  • Hunnenkoenig
    #111
    Es az teged erdekel, hogy ki nez miert hülyenek?

    Megsugom, idövel ra fogsz jönni, hogy ennek semmi jelentösege...
  • Hunnenkoenig
    #110
    Gratz :-)

    Nekem volt egy szegedi baratnöm, aki allitolag Rozsa Sandor egyenesagi leszarmazottja :-)
  • I.C.ram
    #109
    új Matáv, MOL, Malév.
  • I.C.ram
    #108
    1879-es Szegedi árvízben is a mi családunk adta a legtöbb pénzt az újjá építésben. Illetve Mikszáth Kálmán is lakott nálunk :).