10
ismeretlen taskbar icon
  • baman
    #10
    ez kicsit vicces, bizonyos ertelemben hasznalhato, de alapvetoen nem jo valasz, es ezt szerintem mind tudod te is ;-) valami kevesbe iterativ megkozelites erdekelne.
    kosz.
  • [HUN]PAStheLoD
    #9
    msconfig elindítod és az automatikus indulás vagy milyen panel (az utolsó) ott ami nem kell kapcsold ki :]
  • baman
    #8
    az msconfigban? az ikon nincs-e benne? vagy masrol beszelsz?
  • Majati
    #7
    msconfigban nincs bent?
  • baman
    #6
    repro! soha nem hallottam olyanrol, hogy "Automatic Live Support". meg tudnad jelolni a pontos forrast? egyebkent van fenn tuzfal a gepen, es az nem jelez semmifele olyan kimeno forgalmat, amirol ne tudnam, hogy micsoda.
  • baman
    #5
    valoban nem az automatikus update, azt ismerem, teljesen maskepp nez ki. egyebkent akar azt is mondhatnank, hogy mindegy, mert eltunik, de talan nem teljesen erthetetlen, hogy szeretnem tudni mi az, meg ebben az esetben is. mert attol, hogy eltunik, meg valamifele folyamatnak, esemenynek a jele, es zavar, hogy nem tudom, mi az.
  • repro
    #4
    Automatic Live Support and blablabla.. magyarul sztem Windows Spy. minden indításnál csomagokat szeretne küldeni a M$nak.
    én nem hagyom.. :)
  • Redfox
    #3
    Az automatic update nem így néz ki, ez valami más. De ha eltünik, akkor nem mind1?:)
  • nenad
    #2
    passz, de az intuciom azt sugja automatikus update,(soha nem hasznalom) A rendszer-nel ki lehet kapcsolni
  • baman
    #1
    hello!

    meg tudja mondani valaki, hogy miert jelenik meg minden belepeskor a mellekelt gif screenshot-on, kozvetlenul az ora mellett lathato ikon? mit akar mondani az xp.sp1 ezzel? ha foleviszem az egeret, akkor azonnal eltunik, semmi megjegyzes, tooltip nincs. a hasznalat soran sosem latom, mindig csak a boot utani belepeskor.

    itt a screenshot!

    kosz.