41
Szal...
  • Ábéla boy
    #41
    csáó mindenki!!nem tudna nekem valaki mondani 1 Everest ultimate product key-t??sürgős lenne...:S
  • Crokin
    #40
    Nem tudja valaki honnan lehet ezt beszerezni manapság? (privátba pls)
  • antijedi
    #39
    én utolso elöttinél vagyok asszem :) mongyuk én kaját meg kötelet bizots ami biztos mindig sokat viszek :)
  • Sephi
    #38
    Ja a negyedik hegyet potom 10 meter kotellel es 20 kajaval es 5 oxigennel semmi serules nelkul siman megmasztam... most jon a Canadai hegy...
  • antijedi
    #37
    én már az utolso elöttinél vagyok... :P
    mellesleg finoman szolva is tul könyyü ez a game ahogy elnézem... :(
  • Sephi
    #36
    A fene en csak honap vagok neki a harmadiknak... nem birnak felmeszni vazzeg... tulgyengek.
  • antijedi
    #35
    nah már meglátam a sebesüléseket, volt lábsérülés is meg fej is, de ugy vetem észre hogy sérülést eltüntetni legalább 2-3 medpack használatal lehet csak
    amugy már tulvagyok a 3. hegyen is
  • antijedi
    #34
    nekem már csomoszor potyogtak le és nem sebesült meg , bár azt se tom hol kéne jeleznie hogy megsebesül valaki?
  • Sephi
    #33
    En ugy figyeltem meg hogy akinek van olyan az nem sebesul meg annyira ha tul magasrol esik lefele.
  • hen-tes
    #32
    honnan lehet húzni ? :D
    nekem is kel ! :D
  • antijedi
    #31
    hmm, magyarul az is automatán müxik? :)
  • Sephi
    #30
    En sokaszor nem hasznaltam kotelet hanem az eros embert odaraktam hogy a gyenget felsegitse maszni.

    Nekem az egyik embeem eltorte a labat es medipackel gyogyitottam meg :) Azaz nem is gyogyitottam hanemerosen tompitotta a demaget ha nala vana medipac.
  • antijedi
    #29
    a medipacket nem vagom, nekem meg sohasem engedett gyogyitani, a kajalast azt mar elsőnél is vágtam, amugy énis most csináltam meg a 2. hegyet :)
    amugy szerintem 2 erős ember kell egy csapatba, egy aki könyen felmaszik es tud kötelet leadni nekik, meg egy aki megy a masik mogott :)
  • Sephi
    #28
    A masodik hegy sokkal konyebb volt mint az elso.. mar vagom a medipacket es a kajalsi dolgokat :)

    Ha egy embered nem tud felmaszni akkor mindig kuldgyel ala egy masikat aki erosebb es ettol mar konyeben megy neki!
  • Sephi
    #27
    Nem egeszen ertem itt mirol van szo... ugyertem a jatekban de majd ha jobban belemelyedtem akkor majt irok.
  • antijedi
    #26
    a másik amit nem értek hogy ugye az elején irja hogy ne trainingelj mert ide nem kell és az csak egyre szól, namost akkor itt a karakterek nem is fejlődnek meg semmi? mert ugy azért elég gáz :(
  • antijedi
    #25
    jo persze hogy nem csak mondtam hogy szemléletes legyen :)
  • Sephi
    #24
    Aze' nekem meg 100 meteres szikla nem volt meg :)
  • antijedi
    #23
    amugy én elolvasgatam a cucokat hogy mi mire jó és soknak van értelme de azért szerintem rakhatak volna bele többi pepecselést is a cucokal, mert igy azért tulságosan is point and click csak az egész :(
  • antijedi
    #22
    én vittem 500 métert
    amugy azért kell kimérni mert a darab köteleket indig otthagyod szal ha egy 100 méteres sziklára kötelet raksz ako az -100méter a köteledből
  • Sephi
    #21
    Hya... en is vittem csomocuccot de nem is tudom mikre jok... a kotel meretet meg vegkepp nem ertem miert kell kimerni az elejen mert nekem egy karakternel boven eleg volt a 100 meteres....
  • Tom3 #20
    Hol lehet letölteni?
  • antijedi
    #19
    goygyitásra még nem volt szükségem, és még csak az elsőt másztam meg
    amugy jopofa de szerintem lehetne benne több tárgy meg oylanok amik nem auto müködnek, de amugy az 5let jó szvsz
  • Sephi
    #18
    Na most nyomtam masfel orat es el kell arujam hogy hihetetlenul eltelt az ido. Nagyon kellemes otletes jatek ez kerem! Eszmeletlen jok a dolgok benne :)

    anti te hany hegyet masztal mar meg ?:)

    Rajottel hogy kell gyogyitani?
  • antijedi
    #17
    nah azota sikerült, nem is oylan rossz game :)
  • antijedi
    #16
    hmm, nem tünik oylan rossznak csak az első mapo legelején már elakadtam :P
    más még nem probálta ki? :)
  • Sephi
    #15
    A strategia te bugyta nem feltetlenul RTS-est jelent :PPPP
  • M.A.D.
    #14
    Hegymászásból?? Nos Sephi..de jó, hogy ilyen fiatal vagy.:))Aki emlékszik rá, volt anno AmigA-ra egy Chamoniux Challenge nevezetű hegymászó-szimulátor.
  • Esrohnoil
    #13
    stratégia?
    RTS?
    LOL
  • Sephi
    #12
    Hat nem jobb de lehet tud mutatni valami ujjat. En a budos eletbe nem kepzeltem volna el hogy hegymaszasbol strategiai szimulator jatekot lehet csinalni. Azert is kivancsi vaok rea.
  • Lacc
    #11
    Lol ez über játék lehet :D Honnan szeded Spehi?
  • Eye-scream
    #10
    Hát én a virtuális horgászatot/vadászatot/randizást stb. egetrengető baromságnak tartom szvsz ez se jobb...
  • Sephi
    #9
    Most me'? Lehet tok jo :)
  • Eye-scream
    #8
    Hegymászós játék. Meg kell mászni a világ legnagyobb hegycsúcsait.
    Szvsz oltári nagy baromság lesz bár nem lkáttam...
  • Forrest Tomee
    #7
    Felejthető.
  • Forrest Tomee
    #6
    :o)
    Kb. 30másodperc a guglival:
    http://reviewoutpost.com/gamehq/hq/00950/gamehq.htm
  • Sephi
    #5
    nemugat

    foleg mert kemeny 200 mega a jatek... kurva nagy pazarlas mondhatom....
  • Sephi
    #4
    Nem lelek semmi kepet rola ezert kerdem na... de alitolag jo jatek... csak fogalmam nincs mirol szol.
  • Takezó
    #3
    nem baj, ha nincs korlát, akkor nem számít :DDD
    Sephi: te meg mé nem keresel rá vlami keresőben?
  • Cat #2
    mi a francnak töltöd ha azt se tudod micsoda? ezt hivják sávszélességpazarlásnak