414
Eloszor kinevettem, de lehet nem vicces...
  • Raptor 2
    #414
    A fenébe is, nem olvastam a végig a hszeket, de már a 4. oldalnál felbaszta az agyam. Calver tényleg elég primitív vagy, az öregemberes sztori nem arról szólt hogy egy idegbeteg bácsi acélbetéstes bakancsal rúgott seggbe egy macskát, aki aztán lebénult... Próbáld már felmérni a helyzetet mielőtt pofázol. Igen, nem is tudom a te nagyszüleid monták már neked kiskorodban, hogy "Seggberúglak" akár mosolyogva.. Mekkora bunkók hogy egy védtelen gyeremeket fenyegetnek... Nem erről szólt a sztori, a valagba rugás akár lehet képletes is, de annyi is, hogy meglökte a macskát a lábával. Néha tényleg kiakadok ezeken hogy egy nálam sokkal idősebb ember milyen hülye tud lenni :S
  • akyyy
    #413
    nem lehetséges, mert rámhullik a szőre:S
  • CSOCSO
    #412
    vagd ki a nyelvet es harapd ki a gegejet.. de ugy hogy kozben a hasadra kotozod
  • akyyy
    #411
    azt nem lehet megoldani hogy ha nyalja magát, ne doromboljon magától?:D
  • akyyy
    #410
    azt szokták mondani hogy asztmás a macska és 1 év mulva kipurcan!:C
  • CSOCSO
    #409
    mit is kene itt latni?? mert nekem semmi erdekes nem jon be... folegnem nezt gomb
  • Eye-scream
    #408
    Hát ezek hülyék :D
  • Cat #407
    Kattincsatok jobb felül a next gombra, aztán a következőnél megint :)
  • Ryleh
    #406
    Ja és itt 1 link -ide járunk az állatokkal-elég sok jo infoval:MACSKABETEGSÉGEK-PL:FIP....AMUGY AKI ERREFELÉ LAKIK ANNAK CSAK AJÁNLANI TUDOM ÖKET MERT roppant lelkiismeretesek.
  • Ryleh
    #405
    Sajana a mi macsekunk is FIP-es lett.....6 napig vittem infuziora,stb...a 4 .napon már nem vett fel kaját,csak vizet,aztán mult hét szombaton kiszenvedett..."szerencsére csak" 7-8 perces volt az agonia....a végén már a vese sem volt ok. mert a reggeli infuziot -ugyanazt a szint-vizelte ki de már űvöltött.....5 éves lett volna télen........:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
  • PResident Evil
    #404
    LOÁL :DDDDDDDDDDDDDD
  • ÁjjLe BoBBi
    #403
    leszarom
  • nemcsakfeel
    #402
    legközelebb füves cigit ad neki :P
  • Punkerwork
    #401
    Csocsesz megoldotta hogy ne köhögjön az ő macskája :)

  • Gfreiter
    #400
    LOL :DDD
  • nemcsakfeel
    #399
    az én kutyám meg eszi a cseresznyét és a meggyet fáról.
    nincs vmi baja?
  • ThePartyFace
    #398
    El es virul, semmi baja;>
    Eszre se vettem, hogy el meg a topic:D
  • CoolStuff
    #397
    Mert nagyon klasszul néz ki!
  • St
    #396
    Biztos idegentestet nyelt vagy allergiás, be va szűkűlve a hangrés, azért ad ki olyan fura hangokat, apropo, él még a macska?
  • Gfreiter
    #395
    Bélcsavar..? Vidd el dokihoz!
  • QuippeR
    #394
    nem, de cserébe három napja nem eszik egy falatot sem
  • Gfreiter
    #393
    Mittomén... Jó a topik címe, és nem akarom levenni a kedvencek közül, ugyanakkor idegesít, hogy nincss új post. Nem köhög véletlenül valakinek a macskája?
  • CSOCSO
    #392
    ok de minek?
  • Gfreiter
    #391
    UP
  • O0D:
    #390
    ne altassa el, csináljon még róla videót !
  • Mhosah Myth
    #389
    miért linkelgeted a macskám???
  • #388
    Már régen nem írt!
  • a_n_d_r_e_w
    #387
    Azt nem tudom, azért elég sok idő eltelt azóta...
  • #386
    Mért, még nem nézette meg orvossal?!
    Azt mindenkép tékelje meg!
  • a_n_d_r_e_w
    #385
    Semmiképpen ne altassa el, várjon amíg rosszabb nem lesz vagy meg nem nézeti orvossal. Ez még nem biztos, hogy FIP. A mienk évekig így köhögött, de semmi baja nem volt, lehet, hogy csak egyszerű megfázás. (tavaly halt meg szerencsétlen balesetben )
  • #384
  • #383
    Megnéztem a videót, és mivel a mi macskánk is ilyeneket csinált, amíg el nem pusztult, azt mondhatom, hogy ez a fertőző hashártyagyulladás (FIP), ami gyógyithatatlan betegség, amit a macsek örököl a szüleitől, és ebbe mindenképpen belepusztul...
    A legjobb, ha elaltatod, mert csak szenvedne!
  • ricsi1
    #382
    enyém is mindig köhögött(míg meg nem döglött)sztem nem kapott rendesen levegő,akkor az roogát kicsit "széthúztuk",egyenes nyak azt mnár nem is köhögött.
  • Satchfan
    #381
    Bár alapvetően kutyapárti vagyok, sajnálom ezt a macsekot (a videón).

    Szvsz szemétség egy ilyenen röhögni. Vagy akkor is röhögtök, ha egy rokonotok beteg?
  • 111
    #380
    óvatosan a megjegyzésekkel!a videó a topiknyitó felvétele.ha kicsit visszaolvastok igen parázs viták voltak itt valaha!(#78-sokáig)/érdemes beleolvasni/
  • O0D:
    #379


    ez kurva jó :d
    az egészből azt vártam mikor köp vért.. de az nem jött össze.
  • Prank
    #378
    köhögő nyúlról nincs véletlenül videód?:)
  • 111
    #377
    Itt van rola egy video: http://www.whisper.hu/own/MVI_0534.avi
  • nemcsakfeel
    #376
    neröhögj!!!!!!
    nekem kell egy ilyen videó. ha nem szerzel azonnal akkor
  • Dave77
    #375
    lol