414
Eloszor kinevettem, de lehet nem vicces...
  • Punkerwork
    #401
    Csocsesz megoldotta hogy ne köhögjön az ő macskája :)

  • nemcsakfeel
    #402
    legközelebb füves cigit ad neki :P
  • ÁjjLe BoBBi
    #403
    leszarom
  • PResident Evil
    #404
    LOÁL :DDDDDDDDDDDDDD
  • Ryleh
    #405
    Sajana a mi macsekunk is FIP-es lett.....6 napig vittem infuziora,stb...a 4 .napon már nem vett fel kaját,csak vizet,aztán mult hét szombaton kiszenvedett..."szerencsére csak" 7-8 perces volt az agonia....a végén már a vese sem volt ok. mert a reggeli infuziot -ugyanazt a szint-vizelte ki de már űvöltött.....5 éves lett volna télen........:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
  • Ryleh
    #406
    Ja és itt 1 link -ide járunk az állatokkal-elég sok jo infoval:MACSKABETEGSÉGEK-PL:FIP....AMUGY AKI ERREFELÉ LAKIK ANNAK CSAK AJÁNLANI TUDOM ÖKET MERT roppant lelkiismeretesek.
  • Cat #407
    Kattincsatok jobb felül a next gombra, aztán a következőnél megint :)
  • Eye-scream
    #408
    Hát ezek hülyék :D
  • CSOCSO
    #409
    mit is kene itt latni?? mert nekem semmi erdekes nem jon be... folegnem nezt gomb
  • akyyy
    #410
    azt szokták mondani hogy asztmás a macska és 1 év mulva kipurcan!:C
  • akyyy
    #411
    azt nem lehet megoldani hogy ha nyalja magát, ne doromboljon magától?:D
  • CSOCSO
    #412
    vagd ki a nyelvet es harapd ki a gegejet.. de ugy hogy kozben a hasadra kotozod
  • akyyy
    #413
    nem lehetséges, mert rámhullik a szőre:S
  • Raptor 2
    #414
    A fenébe is, nem olvastam a végig a hszeket, de már a 4. oldalnál felbaszta az agyam. Calver tényleg elég primitív vagy, az öregemberes sztori nem arról szólt hogy egy idegbeteg bácsi acélbetéstes bakancsal rúgott seggbe egy macskát, aki aztán lebénult... Próbáld már felmérni a helyzetet mielőtt pofázol. Igen, nem is tudom a te nagyszüleid monták már neked kiskorodban, hogy "Seggberúglak" akár mosolyogva.. Mekkora bunkók hogy egy védtelen gyeremeket fenyegetnek... Nem erről szólt a sztori, a valagba rugás akár lehet képletes is, de annyi is, hogy meglökte a macskát a lábával. Néha tényleg kiakadok ezeken hogy egy nálam sokkal idősebb ember milyen hülye tud lenni :S