16
Olyan progi amivel ip alapján teljes nevet akár lakcímet is lenyomozhatunk!
  • Darkboy
    #16
    csá, igazatok van , nagyon LOL ez!!! Daniel... ilyen program, ha lenne már rég a sitten lenne az ürge bazz, ilyen progit nem csinálnak, hülyegyerek!!! És télleg, mi a f*sznak kéne???hogy a neveket kiírja?? ha vki ilyet csinálna és vki megtudná annak lőttek, hatóságiak, osztán megnyerné a belépőt a sitte, ember, Daniel, meg ez "Lenyomozó Progi"!!! szar
  • skristof
    #15
    ez télleg naon LOL
    meg ez a szakszerű cím is: "lenyomozó progi" :))))
    loál
  • ThePartyFace
    #14
  • peter31
    #13
    És mire használnád? Már csak a kiváncsiság kedvéért. Valaki beszól és mennek az emberek...
    Tényleg érdekel hátha tanulok valamit.
  • Harder
    #12
    :)))
  • Taranov
    #11
    Daniel engem is megmosolyogtatott, nem először.
  • Cat #10
    nincs ilyen, nem is lehet
    csak a szolgáltató tudja hogy az általa vásárolt ip cim végpontja fizikailag hol van
  • Mars
    #9
    Ha meg találsz ilyet, és használod/rájönnek, akkor letekerik a seggedről a gatyát és jól beleszúrnak eggyet. A többi meg a köztörvényesek közt :DDD
  • Taptarap
    #8
  • csabawarchief
    #7
    :)))
  • TheGOro
    #6
    K*rva jót röhögtem! Feldobtad a mai napom :))
    Háh lol Olyan progi amivel ip alapján teljes nevet akár lakcím... háh loOol. Kb ilyen szintű kérdés szokott lenni mátrixon hogy kéne hack progi amivel feltörhetem x szolgáltató levelezőrendszerét
  • Borg
    #5
    Kicsit ellentétes a kijelentésed az aláírásoddal
    Lényeg a lényeg, ilyen program nincs. Az IP alapján a felhasználó nevét csak az internet szolgáltató adhatja ki a rendőrségnek.
  • Takezó
    #4
    nem hinném, hogy van ilyen...
  • comet
    #3
    TE BETEG VAGY :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Daniel
    #2
    SmartWhois nem ad ki csak + hostnevet meg szolgáltatócímet :(
  • Daniel
    #1
    Ilyen progit keresek!