110
miert?????
  • Monoton
    #110
    Észak-koreai nőnap

    Ja, meg Boldog Nőnapot!
  • Rubenvagyok
    #109
    Én csak a jó oldalát nézem, nem tesznek mindent tönkre. Lehet hogy a vandáloknak is tetszik a kiállítás :P
  • Megtörhetetlen
    #108
    Azért mekkora poén lenne az április elsejére , vagy ha van benne színesfém, tudjuk mi történne vele... :D viccet félretéve az üveget miért törik be? Ennyi erővel a melltartót is elvihetik...
  • Rubenvagyok
    #107
    Minek vinnék el? Nem hinném hogy valakinek is kéne a szobájába egy 2méteres melltartó.
  • Megtörhetetlen
    #106
    Hehe persze.. jártál Te arra éjszaka? Jó időben? Rengeteg fiatal van ott nem egyszer láttam már bunyót és vandálkodást is... Azon meg én is csodálkozom, hogy nem verték vagy vitték el a melltartót :D Mert őröket nem nagyon láttam a környéken... Aztán lehet h csak megbújnak valamelyik sarokba...
  • fishsticks
    #105
    basszus, ezt tényleg teljesen elfelejtettem! Bár talán azokat csak egy vihar rongálta meg. Végülis lehet, nem?
    A mosógép alja meg talán csak azért zúzódott meg, mert ez tudod olyan régi típusú gép és ha centrifugál, nagyokat ugrál. :D
  • rozsdasacel
    #104
    Hát azért vannak ott érdekes arcok főleg ha leszáll az est 8). De komolyan a füves részen is fent a lifteknél majd az összes üveg be van zúzva. Bár azt azért én is kétlem, hogy a kiállítási tárgyakat engednék komolyabban megrongálni. Csak arra gondoltam egyébként, hogy a bazi nagy mosógépet egyszer kétszer már megrugdoshatták szerintem, vagy legalábbis kicsit lerugdalták a széleit ;).
    És természetesen az óriás melltartó a legjobb dolog.. ott is és egyébként is 8).
  • fishsticks
    #103
    a hajszárító túl közel van sztem a melltartóhoz. Nehogy felgyulladjon :))
    Amúgy meg nem nagyon szoktak sztem ott rongálni. Elég gyakran lejárok, de még sosem volt para.
  • rozsdasacel
    #102
    Jaham megjött a jó idő, egyből tele is lett a gödör népekkel, persze nem hinném hogy a kiállítás, vagy mi miatt. Én is láttam a hétvégén, és azért kiállításnak nem nevezném, azért az ennél kicsit több, bár meg kell hagyni hogy elég látványos, mármint messziről is látható, főleg ezekkel a méretekkel. De gondolom direkte erre gyúrt(ak) az alkotó(k) is.
    Egyébként ahogy én láttam egyiken-másikon már vannak kisebb zúzódások ;)
  • Megtörhetetlen
    #101
    Láttam a "kiállítást" vagy mit, épp party volt a gödörben, csak azon voltam meglepve, hogy nem verték még totál szét...
  • csillafilla
    #100
    Na igen, az tény, hogy az idő sokat dob az emberek kedvén és hozzáállásán :)
  • mokkamester
    #99
    Érdemes kinézni most hogy ilyen jó idő van sokan voltak kint még tegnap este is. Mindenki előbújt a fészkéből, ahogy jó idő lett.
  • csillafilla
    #98
    A harisnya sem lehet túl kicsi... szívesen találkoznék egy ilyen kiállítás atyjával, és megkérdezném tőle, hogy mi ihlette egy ilyen kiállítás létrehozásában. És természetesen gratulálnék neki :)
  • csillafilla
    #97
    Ez csúnya volt :D :) Egyébként ha jól tudom, 110-115 a legnagyobb méret, amit forgalomban lehet kapni. Ez a melltartó kb. 700-as lehet :) Azért szép, hogy miket kihoz egy ilyen kiállítás a férfiakból :D
  • hapcikapitany
    #96
    hümmm... hümm... Mondjuk ha az egész kiállítást nem is nézném meg arra kíváncsi lennék kinek kell ekkora melltartó :D
  • csillafilla
    #95
    Teljesen egyetértek hapcikapitannyal, bár manapság sajnos eléggé lecsökkent azoknak az embereknek a száma, aki szeret kiállításokra járni, persze tudom, hogy ez a kiállítás nem egy átlag, hétköznapi kiállítás, hiszen azért szerencsére a rendkívüli dolgok mindig fel fogják kelteni az emberek figyelmét.
  • mokkamester
    #94

    Háááh és még hajat is tudsz szárítani, ha kimész. Most küldte egy kollegina a képet, ő készített, amikor kint volt :)
    Köszi Melcsi
  • hapcikapitany
    #93
    Én annyira nem szeretek kiállításokra járkálni de azért egy virág és egy kiállítás közül mégis az utóbbit választanám. Mármint a virág az mégiscsak elhervad meg olyan semmilyen. Odaadod és annyi. A kiállításon meg ha mondjuk téged nem is érdekel annyira lehet hogy a lányt igen, meg legrosszabb esetben mégiscsak egy együtt vagytok ;)
  • csillafilla
    #92
    Nem hinném, hogy a történelemre kellene vissza vezetni ezt a kiállítást :) Maga a kiállítás a "modern nő születését" ünnepli, és ahogy a nők, úgy a férfiak is élvezhetik a kiállítást, mert nagyon érdekes.

    És nem hinném, hogy csak nekünk nőknek vannak elvárásaink :P :)
  • mokkamester
    #91
    Hát szerintem a nőnap nem erről szól. Viszont vannak ingyenes dolgok is, mint pl ez a kiállítás! Ezért nem kell fizetned és mégis, ha elviszed az "elvárós" ismerősöd pl egy ilyen kiállításra, az egyáltalán nem ciki, ráadásul ez a program pont a nőknek szól!
    Nem is értem miért kéne minden nő ismerősödnek csokrot venni. Ez furcsa nekem.
  • Accera
    #90
    Hmm..nekünk ez kimaradt. :) És mire emlékszel belőle? Valami érdekesség?
  • Megtörhetetlen
    #89
    Hát érdekesség ként például az első szövőgép, az első mosógép, és hasonlók, nekünk ilyen kis érdekességeket is mesélt a tanárunk...
  • Accera
    #88
    Miket tanultál te töriből?? HMM? Április még messze van, szóval akkor még van esélyünk sétálni egyet a környéken még nekünk is.
  • Megtörhetetlen
    #87
    ápril 8-ig tart, és volt egy két érdekes dolog de egyébként nekem kicsit unalmas volt, meg tőriből már anno tanítottak hasonlókat.
    Ez így van én sem tudok neki nemet mondani....
  • Accera
    #86
    Nem tetszett? Amúgy egy ilyen szabadtéri kiállítás nekem sokkal viselhetőbb egy színháznál. Ez ilyen nőknek szóló volt? Meddig tart?
  • Accera
    #85
    A férfinap egy napon van a nőnappal. A férfiak a jussukat nőnap estéjén kapják meg, ha jól viselkedtek! :) Kisgyerekként a mikulásban hittem, felnőttként az ajándék erejében hiszek! :D
    Na viccet félretéve, én megadom azt ami kijár... Ha az van irány a színház, vagy a kiállítás, a kívánság az kívánság.
  • Megtörhetetlen
    #84
    Én ezt úgy oldottam meg hogy már előre felkészítettem a bnőm, hogy nem fog kapni semmit mert a nőnap nem ünnep ugyanis férfi nap sincs és így meg nem lenne fair. De a végén persze megleptem egy kis ajándékkal és nagyon örült neki szerencsére mondjuk ő nem elvárós.
    Erre a "kiállításra" nekünk is be kellett menni hát nem tudom...
  • Wattin
    #83
    A gödörnél van. Deák téren. Ott biztos meg lehet nézni ezt akármikor, nem egy lezárt terület, mert a gödörbe is valahogy le kell jutnia az embereknek.
    Egy szál virágba meg nem hiszem hogy bárki belehal. Ha igen akkor ott már tényleg óriási a baj.
  • kukoricaa
    #82
    Kicsit konkrétabban nem fejtenéd ki, hogy milyen/mi volt ? :D

    Estefele is meg lehet nézni ? Az oldalon azt írják, hogy 0-24, de még sosem voltam ott, nem tudom milyen hely.
  • Willenbrock
    #81
    Az jó ha olyan barátnőd van aki megelégszik egy közös sétával is nőnapon.Az én tapasztalataim szerint a legtöbbjüknek határozottan anyagi elvárásai vannak ilyenkor.Van aki a virágoknak örül,mások vacsorának egy elegáns étteremben,színház,mozi bármi,mindenképpen pénzbe kerül-általában nem is kevésbe.Ez nem is gond általában,de nem akkor amikor hirtelen az ember nyakába szakad egy rakás adósság,és mindenféle számlát betervezés nélkül kell kifizetni.Nálam sajnos ilyesmik történtek az elmúlt hónapokban,ezért bosszantott fel még ezek tetjébe a nőnap is.Mert az én nőismerőseim/hozzátartozóim elvárós típusok.A minimum egy virágcsokor amire számítanak-na most ez 0 Ft-tal nehéz megoldani.De mindegy mára már túltették magukat rajta hogy idén nem járt semmi nőnapra.Esetleg csinálhattam volna valami sajátkezű ajándékot,de akkor többet is kellett volna csinálni,és nem voltam olyan idegállapotban sem.
    A politika persze nem tartozik ide csak ha más komcsi eredetű ünnep van akkor azt mindíg megjegyzik(Május 1 stb) de ez ellen az ünnep ellen soha nincs ilyen politikai alapú kifogása senkinek.
  • supperlevi
    #80
    Helyes, akkor ez esetben nincs is szó pénzköltésről.
  • rorock
    #79
    Hát a politika az tényleg nem ide való!!!Ingyenes a kiállítás egyébként!
  • ribot
    #78
    Azért a nőnapot szerintem össze sem lehet hasonlítani a Valentin nappal.
  • supperlevi
    #77
    Nekem is csak holnap jön fizu... de egy szál virágot vettem :)
    Persze csak 3 embernek...
    A politikát sehogy sem keverném ide, lehet, hogy komcsi ünnep, de én már más szellemben nevelkedtem.
    Kiállításon nem voltam, azért is fizetni kell vagy nem?! Szóval rorock-t sem értem...
  • rorock
    #76
    Sajnos sokan vannak így ezzel:( Az a baj hogy a nőnap meg ezek is mind a vásárlásról és a pénzről szól lassan pedig nem arról kéne neki.Én barátnőmmel sétáltam egy jót pesten és a gödörnél és megnéztük a kiállítást ami ott van, jókat lehetett rajta röhögni:)
  • Willenbrock
    #75
    Egyetértek ezzel.Egy hete lefogyott a számlám örülök ha kaját tudok venni annyi minden szarság jött össze a múlt hónapra.Még így is van egy kis hátralékom,tiszta ideg vagyok,nyomás van rajtam,és akkor még itt van ez a mondvacsinált szaros nőnap is.A piszokul jobboldali nőismerősök is kiváncsian várják vajon elfelejtem-e az ő napjukat vagy lesz ajándék?Hát nem lesz márcsak ezért sem mert éppen nincs miből,10-én lesz fizu úgyhogy sajnálom de bukott a mutatvány.Ilyenkor persze nem érdekli a jobboldaliakat hogy komcsi eredete van ennek a napnak,a levegőban érzem az elvárásaikat.
  • Herr Lehrer
    #74
    lol
    hogy kerül oda a losztból lokkbácsi? :O
  • 89
    #73
    Küldöm minden nőnek nőnapra sok szeretettel xD
  • Gabriel05
    #72
    Engem romantikus páros masszázzsal lepett meg a párom!
  • Narusco
    #71
    nem, csak mi egy ilyen kitalalt szutyok napon nem szeretjük jobban a kedvesünket mint egy másik napon.