297
Final Fantasy VII - Advent Children
  • Sadun Tryst
    #15
    FF8! :D
  • Davidus
    #14
    Épp ez az hogy nem lehet mert PC-re nem nagyon vannak ilyen stílusú RPG-k:)
  • Sadun Tryst
    #13
    de nehogy Gothic 2 meg ilyen legyen! mert annak semmi köze az FF stílusához!
  • Sadun Tryst
    #12
    ebben a stílusban, akkor mondj 1 jobbat!
  • Davidus
    #11
    Max konzolon:P
  • Sadun Tryst
    #10
    osztom! az eddig megjelenet legjobb RPG a FF7! :)
  • Ben C
    #9
    Sok hülye pöts osztálytársam: "tőlem hallottak először az ff7ről, aszongyák sazr. Pedig az eddigi legjobb RPG amit láttam!
  • Sadun Tryst
    #8
    ja, kb 1 órás lesz a film sajnos... :(
    USTEAM-en pedig valószínüleg hamar fent lesz a film angolul... :) szal aggódni biztosan nem kell! :) csak tudjuk kivárni a megjelenését! :)
  • Sephi
    #7
    A titok a kovetkezo... 2004-ban nagyon nehezen lehetne elvezni a 5,6 reszeket de 199X ben nagyon ott voltak ezek a jatekok SNES-en.

    A FFVII nekem etalon szal en mar alig varom a filmet csak nem tudom honnan fogjuk mi ezt megszerezni. Vajon mikor lesz angolul meg hogyan.

    Alitolag 1 oras lesz csak a film? Brr.... egy oraba mit lehet elmeselni? Lehetne az minimum 2 akkor bisztos jo lenne.

    Nem reg amikor a hirek eltrjedtek a FFAC-rol aszitem jatek lesz es majdnem bogtem amiko' kiderul hogy csak film. Dehat ez van....
  • Sadun Tryst
    #6
    én csak azokkal SNES-ben találkoztam... :)
    sajna azok a gyenge techinaki megvalósítás miatt nem igzán tudtam magam beleélni... :(
  • _Vegeta_
    #5
    Igy van. az FF7 nekem is a kedvenc jatekaim koze tartozik. Persze az 5ot es a 6ot is nagyon szeretem.
    ÁÁ megin elfogott az FF hangulat, megyek is gyorsan.
  • Sadun Tryst
    #4
    ja és a készítök nem hiába a 7. részhez nyúltak hozzá, mivel a FF7 az eddigi legsikeresebb Final Fantasy epizód! és nem is méltatlanul! :)
  • Sadun Tryst
    #3
    a filmröl még annyit, hogy a FF7 játék történetét és szereplöit viszi tovább a film 1 alternatív szálon. a Final Fantasy - A harc szelleme c. film után az alkotók már tudták, hogy hova nyúljnaka, mert a film nagyon megbukott... most, hogy igazi FF filmet kapunk majd, a siker szinte garantált! :)
  • Davidus
    #2
    Én valami ilyesmit vártam volna a FF mozifilmtől de sajnos nyáltengert kaptunk:)
    Még jó hogy ez nem az amcsi moziközönségnek készül.
  • Sadun Tryst
    #1
    Kicsit késve nyitottam a topikot az igaz, de hát nekem is csak most jutott eszembe...
    Minden ami a filmmel kapcsolatos, innen letölthetö: Final Fantasy VII - Advent Children