68
fekete retek?
  • OPM
    #1
    ki emlékszik még erre a sorozatra?
    anno az RTL Klub-on adták azt hiszem szombat esténként 10 órakor. A kedvencem volt, most próbálom beszerezni az egyes részeket dc-ről. Meg van valakinek az összes esetleg?
  • Dynamic
    #2
    A legjobb sorozat a Waczak szálló után.Mostanában is megnézek néha egy-egy részt.Nekem 6 rész hiányzik a 20-ból, amit leadtak(meg a karácsonyos is).

  • OPM
    #3
    szinkronosan vannak meg?
  • OPM
    #4
    azt a Waczak-ot nem ismerem

    ahogy nézem dc-n csak a 2. season van meg pár embernek. hányból áll összeen?
  • Dynamic
    #5
    Igen.TV-ből vannak felvéve, ismerőstől szereztem.De amúgy azt hiszem ezek is a DC-ről vannak.
  • Dynamic
    #6
    4 season van, mindegyik 5-5 részes, tehát összesen 20 rész.Már amit leadtak Mo-n.
  • OPM
    #7
    aha
    és hogy érted azt, hogy meg a karácsonyos is?
  • Dynamic
    #8
    Ja nem, több része van.Ettől függetlenül lehet, hogy kevesebb részt adtak, le.Nem tudom.

    http://www.bbc.co.uk/comedy/blackadder/
  • Dynamic
    #9
    Azt hiszem voltak teljesen önálló epizódok is, de lehet, hogy ebben is tévedek.
  • OPM
    #10
    ott is 4 season van, csak több rész

    mindegyik rész önálló én úgy emlékszem, nem kapcsolódtak sehogyan sem egymáshoz
  • Dynamic
    #11
    Úgy értettem, hogy önálló, hogy nem tartozik a seasonokba.A karácsonyosba azt hiszem volt egy kis sci-fi beütés is:)
  • OPM
    #12
    és adtak szinkronosan a 4. seasonból (XX. sz.) is részeket? mert én csak középkoriakra emléxem
  • Dynamic
    #13
    Volt első világháborús is.
  • Bandew
    #14
    Fúúúú ez iszonyat jó sorozat volt!!!!!!!
    Kár hogy nem adják.
  • Punker
    #15
    jaja nagyon nagy volt
  • comet
    #16
    "imám az égig felremeg......
    ......
    ..........
    .............
    ..................
    ....................
    .........................az ellenség dögöljön meg"


    rulz :]
  • a.carkey
    #17
    Baldrick :)

    Pihent agyú volt az, aki írta a forgatókönyvet ...
  • a.carkey
    #18
    Ezek voltak. :)
  • Bandew
    #19
    Ja, az a tökkelüzött imádta a retket, és egyszer egy halom pénzből vett magának egy óriás retket, ami kb akkora volt, mint egy kisebb szekrény. :-D
    Azt mondta: "Az álomretkem!!!" :-D
  • OPM
    #20
    > Women's Hour Invasion
    > The Royal Gardener
    > The Army Years
    > Blackadder Back & Forth
    > The King's Birthday
    > The Shakespeare sketch
    > The Cavalier Years
    > Blackadder's Xmas Carol
    > The Pilot Episode

    ilyen sok a sorozattól független rész? nem is gondoltam volna, meg kellene szerezni valahonnan...
  • Augustus Gigo
    #21
    Xmasos rész az volt a tvben
  • Augustus Gigo
    #22
    de vot olyan rész ahol az űrben voltak vmi hajón
  • OPM
    #23
    #11: "A karácsonyosba azt hiszem volt egy kis sci-fi beütés is:)"
  • Augustus Gigo
    #24
    akkor a kettő ugyanaz:D
  • nemcsakfeel
    #25
    nekem három rész megvan ( ~~Csengettyű játék, a másik 2 címét nem tudom.. az egyik választásos a "korrupt körzet" ), mondjuk nem a legjobb minőségben, mert kazettáról vettem én is fel gépre meg akkor még nem voltam profi digizésben :)))

    Karácsonyos nagyon nagy, nekem is kedvenc sorozatom volt, bár a világháborúsak kevésbé tetszettek mint a középkoriak.
    egy cédényi, ha adtok ftp-t feltöltöm suliból.
  • O0D:
    #26
    uuupppp
  • OPM
    #27
    már szinte az összes rész +extrát lehúztam dc-ről, de lenne 1 kis problémám

    van ugyebár a karácsonyi kiadás, ami tök jó minőségben van fenn Black Adders Christmas Carol_by interFACE.avi néven. 350 mega körül van, és már 2. leszedtem mert a film vége hibás volt, de nem ugyanazon a ponton, tehát gondolom a dc-m a hibás. Sajnos csak 4-5kb/s-al jött mindig, soxor lefagyott közben a gépem úgyhogy lehet azért lett végül hibás a file. nincs meg esteleg valakinek, akitől gyorsabban leszednhetném a jó verziót?
  • Bandew
    #28
    Nem lehet valahonnan letölteni a szinkronos verziókat?
  • nemcsakfeel
    #29
    úgy hallottam hogy a Cool tvn vasárnap délelőttönként megy műsoron. ha nem felejtem el, a következő részeket felveszem gépre, és közzéteszem.
  • FrezeR
    #30
    igen, szombat esténként van és vasárnap délelőtt ismétlik meg. nagyon coool:)
  • Bandew
    #31
    Tom, nekem is azért jutott eszembe, mert láttam, hogy ott megy, csak sajna nekem nincs Cool TV-m. :-(
  • Punkerwork
    #32
    nekem sincs COOL tv :(
  • Mentol
    #33
    A CoolTV-n adják a Hallo,Hallo sorozatot is!
  • nemcsakfeel
    #34
    mostanában melyik epizód sorozat megy?
    középkori? a best :)
  • FrezeR
    #35
    "A Fekete Vipera (Rowan Atkinson) génjei ezúttal az Erzsébet-kori Angliában bukkannak fel, Edmundba rejtve, aki nem más, mint ük-ükunokája a visszatasító ősnek"

    ez megy most, illetve kezdődik szombaton :)
  • Trade
    #36
    Milyen szerveren van fent a sorozat?
  • OPM
    #37
    nekem megvan az összes rész

    a Blackadder Millenium Special kellene márcsak jó minőségben
  • Trade
    #38
    szinkronosban?
  • OPM
    #39
    aha
  • prédikátor
    #40
    nem tudnánk összefutni DC-n, mert nekem hiányzik egy rész és a DC-röl eltüntek a jó minöségüek