214
A következő generáció
  • B@dsector
    #121
    2 hónapos Sony PS2 slim játékgép (70004) kichipelve dobozában minden gyári tartozékával, 1db gyári controller, 1db Logitech Cordless Action conroller + 1db noname controller- el, 2 db eredeti 8 Mb memóriakártyával, Sunflex RGB Pro kábellel, 2 db eredeti (GT4, WRC4) és + 11db új játékkal. 65e Ft
  • Duddits
    #122
    Nem rossz, ha lenne pénzem meg is venném.
  • predakon
    #123
    PS3 NAGYON NAGYON ODABASZ!!!!!!!!!!
  • Duddits
    #124
    Aztakibaszot de gyönyörű!!!
  • mila69en
    #125
    végre valaki aki aszonja hogy szép!!!!!!
    nekem is rohattul bejön a desingbár fehér jobban teccik
  • Aspyrin
    #126
    Nemtom vót máe, de azé kukk:
    Unreal Tournament 2007 - Ps3
    Unreal Tournament 2007 - Ps3
    Forrás: Hardwareoc
  • Duddits
    #127
    Nekem jelszót kért.
  • Aspyrin
    #128
    Nem használsz letöltésvezérlőt? Jelszó valszínűleg uaz mint user, vagyis : Hoc
  • Duddits
    #129
    Nem. Mondjuk nem is igazán érdekel.
  • wertyx
    #130
    N Revolution,XBOX360
  • Robin Hood
    #131
    motoroskesztyű? :)
  • Zozo76
    #132
    elosszor azt hittem a PS3-ra hogy valami kenyerpirito... :)
  • mila69en
    #133
    hát majdnem az de mégse.....:)))
  • Neme.
    #134
  • mila69en
    #135
    loooooááááááááááál
  • MikX
    #136
    jah, akkor veszek is ilyet, már megéri:
    Hűtő, Grill, talán még kenyérpirító is?
  • Zozo76
    #137
    Kurva jo! Berakom hatterkepnek! :))))
  • Max 36
    #138
    szerintem emg adzson nem írt hülyeséget,mikor kijött az X-box,és a PS2 a pc-tulajok állának koppanása a Tej-út rendszerig.És nézd meg,mennyibe kerül 1 pc ami ezt a grafikát tudja,és mennyi 1 konzol.bocsi!Szwerinted mibe kerül majd az a pc,ami hozza a ps3 szinjét:)?
  • MikX
    #139
    Hat, igaz mostmég nincs semmi olyan ami tudná azt a szintet, de idővel...
    Mondjuk soha nem értettem miért kell miníg összehasonlítani mindent mindennel, valakinek ez-valakinek az, nekem mindegyik, pl.
    Mondjuk az ár meg megint nem kérdés, mert azért a ps-t sem kell félteni, a 2-is 160e volt anno, ez mennyi lesz akkor?
  • Max 36
    #140
    Én sem akartam összehasonlítani,csak vannak,akik ezen élik ki magukat,hogy bezzeg a pc:)Akonzolt játékra találták ki ugyebár,és 5-6 év a kifutási ideje,a pc-re meg inged-gatyád ráköltöd 1/4 évente,ha játékra használod.Grafikailag a pc anyerő általában,márcsak a képfelbontás miatt is,de játékélményben meg a konzol,báár.Az online terén még nagy a lemaradás.Én pl. pc-n nem is játszom,nem tudnék megszokni 1 autós stuffot billentyűzet irányítással.
  • Davidus
    #141
    Nem nagyobb gáz billel autózni mint kontrollerel:P
  • Max 36
    #142
    Akkor én vagyok béna :P DE viccet flélretéve,mindenki azon játszik,ami neki bejön.Kinek a pc,kibek a konzol,ügyesebjének mindkettő:P
  • Zozo76
    #143
    "Nem nagyobb gáz billel autózni mint kontrollerel"

    Hat azert eleg hulyen nez ki ha peldaul nyomsz egy replay-t valamelyik autos jatekban es latod hogy kanyarodasnal ossze-vissza ugralnak az elso kerekek mert olyan finoman lehet szabalyozni a kanyarvetelt a billentyuzettel! :)

    A kontroller azert erzekeli az elmozdulast merteket is, nem csak azt hogy lenyomom a gombot vagy sem. Nagy kulonbseg! Az indulas se padlogaz a lassitas meg padlofek. Szoval a kontroller kisse kozelebb van a normalis iranyitashoz mint a billentyuzet!
  • Inquisitor
    #144
    Azért azt megnézném, hogy egy normális (nem arcade!) autós játéknál felveszi a bill. vagy a digitális pad a versenyt a kománnyal vagy az analóggal ...
  • UNREG
    #145
    Nem tudsz olvasni? Bill-kontroller szembeállítás volt, nem kontroller-kormány.
    Kormány ugyanúgy van konzolra is, így ez értelmetlen. Viszont egy analóg kontrollerrel a bill nem veheti fel a versenyt, erről ne akarj itt senkit sem meggyőzni,
  • guardian hero
    #146
    Szerintem ő is pont ezt írta, hogy autós játékhoz analóg kontroller kell, kormány vagy stick...
  • UNREG
    #147
    ha így írta, akkor félreértelmeztem, azt hittem Zozoval vitázik. :))
  • Davidus
    #148
    Annak aki meg tud vele birkózni:P Én analóggal nem tudok normális időt menni gt3-ban. Mondjuk PS2 analógja rakás szar N64-hez képest amit megszoktam:P
  • Max 36
    #149
    Az lehet,nem vitázom rajta,de a billentyűzetnél jobb,remélem beismered.
  • Davidus
    #150
    Aki tud ps2 analóggal kavarni annak nyilván jobb. Én nem tudok. Dpad meg ugyanaz mint a bill:P
  • zs0ltee17
    #151
    szevasztok!

    kb. mennyibe fog kerülni a ps3 ha bejön Magyarországra?

    kb. mikor fog bejönni Magyarországra?
  • Zozo76
    #152
    "azt hittem Zozoval vitázik"

    Nem, Zozo76 csak artatlanul hozzaszolt a dologhoz. :)
  • zs0ltee17
    #153
    nah? válaszoltok?
  • guardian hero
    #154
    A válasz: még nem lehet tudni, még nem lehet tudni.

    Az én tippeim:

    120eFt vinyó nélkül, 140eFt vinyóval

    2006 késő ősz
  • BONO
    #155
    Bocs de az igaz, hogy mind kettő konzol vissza fele is kompatibilis lesz tehát pl: A PS3-ommal majd lelehet játszani akár mondjuk a PSX-es meg a a PS2-es játékokat is hmmm?
  • BONO
    #156
    Szerintem már nyárra itt lesz nem kell ("2006 késő ősz") eddig várni rá hisz a nagyobb EU-s országokba 2 hét késéssel fog megjelleni az Amcsi megjelenéshez képest ugy tudom!
  • BONO
    #157
    Ámbár lehet, hogy neked van ebben igazad guardian hero ime egy cikk a HC.Gamer-ről!

    "Azt már az E3 előtt tudni lehetett, hogy a nextgen konzol kínálat gépei közül minden bizonnyal a Sony termékén lévő árcímkén szerepel majd a legnagyobb érték, de azt nem gondolta volna senki, hogy ilyen barátságos áron szórják majd meg az embert a tetszetős high-tech hűtőszekrénnyel. Nem hivatalos forrásokból származó információk szerint a Playstation 3 kevesebb, mint 500 dollárba kerül: egész pontosan (sicc) 450-470 ropogós zöldhasú kicsengetése után juthat a masinához boldog-boldogtalan. Ez barátok közt is kevesebb, mint 100 ezer forint, reménykedjünk, hogy nálunk is ennyiért vesztegetik majd valamikor 2006 végén. (azt azért jegyezzük meg, hogy a ps2 sem volt egy írtózatosan drága szörnyeteg, de a kereskedők az első időszakban nem voltak restek akár 220 ezer ropogós magyar forintot is elkérni érte)"
  • Davidus
    #158
    ja
  • Szasa001
    #159
    Ahogy én tudom a PS3 teljesen kompatibilis lesz visszafelé, tehát a PSX és a PS2 játékok is simán mennek rajta. A Nintento még ennél is továbbmegy, ott nemcsak a GameCube, de még a GBA játékokat is szeretni fogja a N Revolution. A legrosszabb a helyzet az XBOX360-nál, amely állítólag csak néhány kiemelt címet támogat majd, de nem lesz lefelé kompatibilis. A Microsoft mindezt arra fogja, hogy így túl sok lenne a fejlesztési költség, tehát drágább lenne a gép is. A Sony-nál ez miért nem gond?

  • Zozo76
    #160
    "A Sony-nál ez miért nem gond?"

    Mert o adja majd a legdragabban a gepet. Szerintem boven eleg ha csak egy-ket huzocim lesz futtathato rajta (nagyon remelem hogy: HALO 1 + HALO 2 igen), mert amugy is csak nem azert veszek egy uj konzolt hogy a regi jatekokat nyomjam rajta.

    Persze kobak valogatja hogy kinek mennyire fontos ez.