14
SMC 8022
  • davos80
    #14
    Elég ha van egy hardware-es tűzfal, vagy érdemes mellé software-es is?
  • nemcsakfeel
    #13
    DChez van leírás, hogy tűzfal/routert hogy kell konfigurálni.
    1. csak passzív lehetsz ( elméletileg )
    2. a szerkezeten engedélyezni kell, megnyitni egy UDP portot, majd ezt a DC-n aszem socks5 proxy hoz beírni
  • davos80
    #12
    Hi! Hogyan tudom beállítani azt, hogy menjen a DC++ hardwarees
    tűzfal mellett? SMC 7004 VBR V.2
  • TZoli
    #11
    Már irtam az SMC-nek és válaszoltak is de sajna nincsen driver támogatásuk XP-re ehhez a kártyához!
  • sniper
    #10
    Gericom weboldal. Nezz korul a letolteseknel, esetleg irj nekik, nekem valaszoltak, valszeg neked is fognak.
  • TZoli
    #9
    Gericom PIII 500-as gép,a kari engedélyezve van.Win2000 volt rajta abban ment a kari rendesen,de XP alatt semmi...
  • sniper
    #8
    Sztem erdeklodj utana a laptopod gyartojanal, pl. a radeon mobility kartyakhoz is csak patchel megy fel az ATI catalyst driver.
  • FL
    #7
    Milyen noti? lehet hogy alaplapi driver kéne neki elsőre. csatolo engedélyezése biosban? (MAC)
  • nemcsakfeel
    #6
    AZ "NE2000 kompatibilis" mostanában nem működik?
  • TZoli
    #5
    Mind2 címet néztem és találtam Nt,2000,W9x,W3.1,Linux drivereket de XP-t nem.Google-el minden oldalt megnéztem amit talált,de sehol nincs.Végső elkeseredésemben írtam ide hátha tud valaki segítséget!
  • Taranov
    #4
    smc-europe.com-on nézd inkább, mert nekem az smc.com nem jön be!
  • Taranov
    #3
    www.smc.com-on csak lesz driver
  • traXion
    #2
    Google...
  • TZoli
    #1
    Sziasztok!

    A laptopomban ilyet típusú LAN kártya van,de sehogysem tudom beindítani XP alatt.
    Van hozzá NT,W9x,2000 driver de egyiket se fogadja el. A 2000-essel addig jutottam hogy látja az XP a hardverek közt az eszközkezelőben,de nem tudja használni mert ilyen hibát ad: "...Az inf file nem kompatibilis..." vagy ilyesmi.
    Esetleg ezt az inf file-t nem lehet módosítani valahogy XP-re???De ha tud valaki drivert azt megköszönném!!!