553
Earth\'s Special Forces Evolution Mód
  • xy21
    #73
    Valaki tuggya hogy kell a sima fúziót nyomni?A potara nélkülit.
  • xy21
    #72
    NEM
  • Matthewpamer
    #71
    azt nem lehet vhogy megoldani hogy a pontok ne vesszenek el? :\
  • Matthewpamer
    #70
    http://hunesfportal.uw.hu/dragonballtv.php
  • xy21
    #69
    nem mindegyik pályán van gömb!
    Amúgy meg összeszeded egyhelyre, nyomsz egy B betűt megjelenik a sárkány nyomsz még egy B betűt kiad egy listát a kívánságokról nyomsz egy számot és kész.
  • Matthewpamer
    #68
    halo
    nah tegnap felraktam és nagyon király windowsba benyomtam grafikát maxra vonalsimítást is így vmit szebb lett, csak gáz hogy minden játéknál elkell érni az x pontot
    gömböket hogy lehet összeszedni? o.O
  • sigmavirus1
    #67
    Ezt én is tudom, csak 1x próbáltam meg hogy bottal lehet-e. De mégbulibb neten csinálni. Egyszer beléptem egy szerverre ahol nagy gömbgyűjtögetés folyt és épp idézték a sárkányokat. Egyből odarepűltem oszt elloptam, odaszaladtam a csákóhoz, azt beleegyezett hogy egyesülünk. Kár hogy utánna a szar pingek miatt leestem a szerverről(az ilyen EVM modosoknak mindig szar a pingjük...). A csákó meg gondolom kifagyott. LAN-ban is ez volt egyszer ilyen.:D
  • xy21
    #66
    A fusiót csak LANban jó használni.Haverokkal.Azok nem mozognak ha mondod nekik:D
  • sigmavirus1
    #65
    Nehezen, be kell lőni hogy ne mozogjanak, csak akkor meg nem veszik fel. Ha meg mozognak akkor meg egyből átváltoznak SSJ1-be vagy amilyen első formájuk van és akkor már baszhatjuk.
  • evil 007
    #64
    fusionálni hogy kell bot okkal???????????????????????????????????? mert nekem mindig elszeladnak amugy nekem vannak hozzá embereim goku gt meg ienek qrva
    jók
  • joci1414
    #63
    van vkinek a játékhoz trainere?
  • schuszter
    #62
    Na végre sikerült megcsinálnom hogy tudjak játszani botok ellen.
    Nem tudja vki hogy hogyan lehet beállítani bénább botokat mert ezek lealáznak.
  • Kiado
    #61
    Wáááá de rég volt, rohadt sok ideig nyomtuk vele :D
    És tényleg rohadt jó game!!!
  • schuszter
    #60
    Egyáltalán ezt a játékot a Csre vagy a HL 1-re kell felrakni?
    Mert nekem csak azt engedi hogy a HL 1 mappájába rakjam.A HL-el is elindult csak más volt a menü aztán utána kiírja, hogy vmi dll. hiba.
    Most már teljesen összezavarodtam.
  • schuszter
    #59
    De megvan nekem a CS eredetiben csak ha abba a mappába próbálom telepíteni akkor nem jelenik meg az OK gomb.
    Szóval nem lehet oda telepíteni.De miért?
    Lehet hogy azért mert nem azon a meghajtón van amelyiken a Windows?
  • schuszter
    #58
    De ha csinálok egy lan servert akkor elkezd tölteni és hirtelen vége lesz.
    Csak kiad egy consolt és kész.
  • xy21
    #57
    Mivel tört ezért nem tucc jáccani neten csak lan vagy használj Hamachit.
    De beállíthacc botokat és zúzhatod ellenük:D
    Én is botok ellen nyomom.
  • schuszter
    #56
    Sziasztok.
    Én felraktam a CS feltört változatát és az ESF-et.
    Elindítom a játékot minden királyul megy de amikor csatlakozni akarok akkor azt írja hogy Valve validation rejected.
    Ez vmi olyasmit jelent hogy Valve érvényesítés visszadobva.
    Nem tudja vki hogy mit csináljak?
  • xy21
    #55
    Én leszedtem hozzá mindent és királyul megy!
    Szerintem a legjobb DB gém gépre!
    Mongyuk nem tom beállítani hogy csak egy bot legyen rajtam kívül:(
    Meg hát még a közelharc nehezen megy.Nem tom mit kell lenyomni a harchoz.
  • MaddoxX
    #54
    Hi all! Letöltöttem a játékot, feltettem hozzá az evolution x--et és még az evolution x patch----et is és ha átalakulok ultra csillag harcossá akkor kocka lesz az emberem. Mit tegyek hogy ne legyen kocka?
  • joci1414
    #53
    Csá everbody!bAJ VAN!lETÖLTÖTTEM A JÁTÉKOT DE NEM TOM ELINDÍTANI.Csak azt írja,"h törli-e a parancsikont.?mit csináljak or honnan tudnám letölteni rendesen.pleasesegítsetek!!!
  • evil 007
    #52
    honnan lehet letölteni az esf-eket
  • rbence
    #51
  • rbence
    #50
    help mí!
  • rbence
    #49
    nem megy az esf nem tom felrakni mert valami fa***ágot ír ki. Plíííííííííííííííííííííííííííííííííííz valaki segítsen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • csum666
    #48
    Na én csak most leltem rá:D nem rossz Steammel megy faxán! amugy meg nem...

    Szal eredeti HL1+ ESF akkor menni fog tuti aki jáccik vele az írjon!:D
  • BBird
    #47
    Privát üzenetedre válaszolva: Már sajnos nem emlékszem hogy indítottam el. Ha sikerül letöltened, biztos van valahol egy readme.txt vagy hasonló. Ott 100%, hogy le van írva a módja, hogyan futtasd.
  • csm
    #46
    ki jáccik még ezzel,és honnan lehet leszedni?
  • circa
    #45
    Nem tudja vki, hogy van e már olyan EVM amiben át lehet alakulni oozaruvá?
  • circa
    #44
    A sourcehez nem lesz ESF?
  • BBird
    #43
    Ott leginkább arról szól a vita, hogy hogyan szólítsák egymást... gondoltam itt értelmesebb emberek figyelnek... :-))
  • Tom3 #42
    Jaa!
    Nem tudom mit kell csinálni...
    Amit a #38-ban írtam linket ott a fórumban kérdezted?
  • BBird
    #41
    nem csatlakozni akarok vazeg... CREATE! Csinálni! Kapíse?
  • Tom3 #40
    The All-Seeing Eye-el csatlakozol?Én csak azzal csatlakoztam mert a játékon belül nem ír servert.
    Az "out of date"-re nem tudok semmit.
  • BBird
    #39
    Az oldalt ismerem, de erre nem írt megoldást!

    Azóta felraktam 121-t, s jól megy, viszont nem tudok internetes játékot csinálni... azt írja, hogy out of date, vagy ilyesmi. Ha jól értelmezem, azt írja, hogy lejárt a verzióm!?
    Pedig az 1110 van fenn, s mikor azt mondom neki, hogy keressen update-t, akkor azt írja, hogy ennél jobb nincs. Erre lehet valami megoldást találni?
  • Tom3 #38
    Magyar ESF klán: http://esf.uw.hu engem kidobtak mert április óta nem voltam :P
  • BBird
    #37
    Üdv!

    A gondom a következő:
    1.2 van fenn, ha csak egymagam vagyok a pályán, lan games-t csinálva. Akkor semmi gond.
    Ha már aktiválom a botot (3.1), akkor marha sűrűn kifagy a játék. Próbáltam más videó beállítással, meg ilyesmi... de semmi. Mindig fagy. Erre tud vki, vmit?
  • Tom3 #36
    Ez meg (#25) hülyeség!
    OpenGl 800x600-an van és királyul megy!
    És minden sokkal szebb.
  • Tom3 #35
    Ez a EVM 1.2 és hozzá már van valami server pack.(#29)
  • Tom3 #34
    KIJÖTT AZ ESF 1.2!
    Nagyon király szerintem a combo és asszem magába van bot progi is.