20
miért van kill parancs a unix rendszerben
  • tomsolo
    #20
    RM TOPIK
  • comet
    #19
    te nagyonbeteg...

    killall -9 nemcsakfel

  • QuippeR
    #18
    miért próbáltok olyanról beszélgetni, amihez nem értetek?
  • cenobite
    #17
    #5, #7 Megalol!!!
  • Balo
    #16
    Éjjel inkább aludjál... :D
  • Sadun Tryst
    #15
    jaaa. még nem nagyon hallottam itt, gondoltam biztosan valami elbagaterizált kölyök... :D akkor semmi. de úgy globálban attól még a kérdést még fent tartom! :D
  • Cat #14
    poénkodik te tök
    nemcsakfél akkora ateista, anarchista (és rasszista) mint az állat
    de most kivételesen egyetértek vele, mert én is utálom az egyházat (nem a vallást, az mindenkinek magánügye hogy miben hisz)
  • Sadun Tryst
    #13
    ez most komoly?
    na ahhoz mit szólsz, hogy nem vagyok megkeresztelve és nem is hiszek istenben? ez az egész 1 nagy baromság...
    ha igazán Istenhívü vagy akkor arra is megtudod magyarázni, hogy miböl és honnan van az az izé ott fent (azaz Isten)... mert ugyebár a semmiböl nem keletkezhet valami...
  • Cat #12
    egyébként most bármennyire is röhögtök, nyilván kifigurázva, de egy valós dolgot vetett fel
    konkrét példákat is tudok mondani: a 90'es évek elején nagyon népszeru volt amerikában (és itthon is) a szerepjátékok ősatyja, az AD&D. Mint minden RPGben, ebben is voltak létsikok, a pokol bugyrai, benne démonokkal és ördögökkel. Többtizmillió példányban kelt el, de persze ezek nagyon marginális szerepet játszottak, kb. 2-3% -> nem ezen volt a játék hangsulya, csupán a képzeletbeli világ halálon túli részei.

    Namármost a második részben megszüntek a démonok és az ördögök, és lettek helyettük Tanarr'i k és Baatezu'k (tuti hogy nem jól irom, de nem is ez a lényeg). Ez ugyanugy démon és ördög, fejedelmekkel, démonhercegekkel stb., csupán más néven. Egyértelműen az egyház nyomására változtatták meg.

    Másik példa, szintén szerepjáték (sokat játszottam akkoriban...), bizonyára mindenki hallott a gyüjtögetős kártyajátékokról. Az első kiadásban volt egy ilyen lap, hogy unholy strenght, mely a papok nyomására szintén változtatáson esett át, elég látványosan:


    előtte és utána

    szerintetek normális dolog, hogy az egyház beleszól egy fiatalok által játszott gyüjtőgetős kártyajátékba?

  • Shaman
    #11
    kill van vindózba is sazl....
  • Asperot
    #10
    Gonosz emberek telepítették rá a Démon 1.1-et ez vette birtokba a rendszert és e-mailen terjed. Rövidesen végünk. Húúúúúúúú :o

    Gondolom az egész topic csak vicc. Bár a Hit gyülekezetnek van egypár tréfás ötlete.
    Képesek belemagyarázni az elképzeléseiket bármibe.
  • hen-tes
    #9
    az.. :)
  • FtranX
    #8
    LOL
  • nemcsakfeel
    #7
    futó daemon ok léteznek benne,
    ezek felügyelnek arra nehogy keresztény lapokat nézhessél az interneten!
  • FtranX
    #6
    hol van a linuxban démon?
  • nemcsakfeel
    #5
    A linuxot az ateistáknak találták ki?
    Miért kell mindenből az igazhitű embert kizárni. Ennyire gonosz világot sose képzeltem el. Bár nem nagyon értek a linuxhoz, de nem is fogok ha ilyen uszító, sátánimádó, Istenkáromló propaganda árad belőle.
  • FtranX
    #4
    ez valahogy emlékeztet a Bibliás topicodra...
  • nemcsakfeel
    #3
    A linux nagyon agresszív dolgokat tartalmaz, démont, megölést. MIért nem tudnak bezárás parancsot használni és háttérben futó processzt?
  • CSOCSO
    #2
    :) loal
  • FtranX
    #1
    micsoda topic lesz ez! :DD