403
Emese, Jutka meg a Pistike...
  • Bandew
    #243
    Én az uccsó 3 koncerten mindig találkotam agresszív f@szokkal, akik szándékosan keresték a balhét. Pl egyszer a pogó közben mondjuk nekilöktek egy srácot egy ilyen nyomoroncnak és rögtön elkezdte folytogatni, mintha egy ellene irányuló támadás lett volna. Persze ő is tudja, hogy egy ilyen pogóban nem lehet elkerülni egy-egy lökdösést, de a pöcsfejnek ennyi elég, hogy kötekedhessen. Végig figyeltem, összesen 4 embert bántott. És ez csak az egyik volt!
    Szóval ez tényleg röhejes, hogy Pécsett (ahol sokkal több rokonszenvesebb, kedvesebb, intelligensebb ember van, mint Pesten) a koncerteken, több a kötekedő hangulatgyilkos seggfej, mint Pesten, ahol csak a Zöld Pardonban tapasztaltam ilyet, ott viszont állandóan. Bár míg Pesten csak ott, Pécsett eddig minden koncerten!.
  • LSL
    #242
    dec 23án voltunk Pecsában, elverekedtük magunkat az első sorig. Mégsem mondhatnám, hogy túl veszélyes volt. Bár csak 2-3 számon keresztűl bírtuk ott
  • Bandew
    #241
    Az a baj, hogy mostanában nem...
  • LSL
    #240
    Csak jó ha tudod, hogy ott "inteligens" pogó megy. Ennyi
  • flippy
    #239
    nem hagyhatom ki!!! Ki se bírnám!
  • flippy
    #238
    miért?
  • flippy
    #237
    miért?
  • hmhm
    #236
    14 alatt ? :
  • Bandew
    #235
    Azért vigyázz magadra, mert az utóbbi időben elszaporodtak a kretén divat-kispálosok, akik elég agresszíven nyomják az ipart.
  • Bandew
    #234
    Ez nem egy koncert volt, hanem több és nem a Pecsában, hanem Pécsett. :-)
    A Pecsás koncik nekem is pozitívak voltak.
  • flippy
    #233
    Én először meek majd Kispál koncertre:) De alig várom. És azt is, h én jó napot fogok ki De akárhogy is lesz, naon boldog leszek, h élőben láthatom őket:))
  • szando
    #232
    Ezek alapján azt mondom, csak rossz napot fogtál ki... Mert én a Pecsában például semmi ilyet nem éreztem, iszonyatosan jó volt, a hangulat is meg a zenekart is...
  • Bandew
    #231
    Ja csak nekem ez azért is volt csalódás, mert évek óta mindenki azt mondja nekem, hogy a kispál koncik Pécsett a legjobbak.
    Ehhez képest a legborzasztóbb volt. Nem nagyon játszottak új számokat sem, mondjuk nekem az újak nem tetszenek annyira szal ez nem volt gond.
  • flippy
    #230
    Teljesen igazad van! Kispál & Borz örök!
  • szando
    #229
    *nem jelenti, szorri
  • szando
    #228
    Én nem így látom, szerintem te fogtál ki rossz koncertet.. Nyilvánvalóan öregedik a csapat (bár Mike szerintem nagyon jót tesz nekik), de ez jelenti feltétlenül azt, hogy "visszaesnek". Más lett kicsit a zene, kicsit minden szám is, nekem viszont így is ugyanúgy tetszik. Amire lehetett ugrálni arre most is lehet, amire meg nem arra nem, de minden szám igényesebb, szebb lett - valszeg a technika fejlődése miatt is.
  • szando
    #227
    miért te nem?
  • dinomano
    #226
    valaki tudja, honnan tudok letölteni Kispál MP3-akat?:-)
  • Goth
    #225
    pfuáh az égő =)
  • flippy
    #224
    ez van...Ők is öregednek...:))
  • Bandew
    #223
    Én is szeretem őket, de elég rossz érzés, hogy az otthon hallgatott felvétel és a koncert között már nincs hangulati különbség.
  • flippy
    #222
    Értem. De sztem akkor is jook. Nem érdekel. Így is úgy is elmeek...
    Lehet, h van benne valami, de nem naon zavar...Biztos öregednek:))
    Én akkor is Naon szeretem őket
  • Bandew
    #221
    Hát itt Pécsett voltam pár koncertjükön és már nem éreztem azt a "valamit" a játékukban. Mondjuk Lovasi ezt meg is jósolta.
  • flippy
    #220
  • tigeroo
    #219
    ezt hogyérted??
  • Bandew
    #218
    Amúgy én úgy vettem észre, hogy mostanában a csapat kicsit kezd visszaesni. Ti hogy látjátok?
  • flippy
    #217
    Kispál
  • flippy
    #216
    De itt lesz Kaosváron!!! És én olyan boldog vok! Már úgy várom!
  • tigeroo
    #215
    azért az időpont messze van még :c
  • flippy
    #214
    izé május 12:D
  • flippy
    #213
    Május 13.-án Kaposváron Kispál koncert!!!!
  • flippy
    #212
    hú, ez jó ötlet!!
  • tigeroo
    #211
    weboldal-e:)
  • flippy
    #210
    nem tudtok valamit róluk? h hova mennek legközelebb?
  • LSL
    #209
    :P
  • szando
    #208
    felőlem kecskemétre is jöhetnek :) vagy pesten valahova
  • flippy
    #207
    és Somogymegye környékén esetleg.....
  • LSL
    #206
    Szegeden már biztos nem:(
  • flippy
    #205
    És nem tudjátok hol lesz legközelebb koncertjük?
  • szando
    #204
    felébredtél? :)