998
  • ThePartyFace
    #77
    Techno DnB eloadok varhatoak megint? Ha igen, kik?
  • Punker
    #76
    legalja fesztivál tényleg jó olyan mint a régi sziget
  • Kid Dynamit
    #75
    Meg ha most megnézzük a eddigi sztárfellépők listályát, RAsmus, most futottak be (ok hogy már több éve nyomják de akkor a kutya se ismerte őket), és ezért gondolom még olcsón jönnek el. Bloodhound Gang, kb 2 éve semmit nem halattak magukról, tesznek pár tiszteletkört és szerintem többet max 1 album és nem halunk róluk, vagyis ők is "olcsón jönnek". Ha pl megnézzük hogy a Guano Apes hányszor lépett fel, pfff , inkább valami nem annyira ismert de tartalmasabb bandát is elhívhattak volna. Mondjuk a tavalyi szigeten azért öröm volt a Slayert látni a nagyszinpadon, és kb ekkor tartózkodtam az egy hét alatt 2. szor ott (az első a Wodoo Gloow Skulls jó kis ska punk banda alatt volt).
  • The Garrett
    #74
    MEg ott nagyobb hangsúlyt fektetnek az "amatőr" együttesekre. Nem feltétlenül a legnagyobb sztárokon van a legnagyobb tömeg. Jó példa erre a tankcsapda... Nem leírni akarom őket, de 1 sun workshop vagy my dying bride ezerszer jobb hangulatot csinált mint a NAGY tankcsapda.
  • szando
    #73
    deeee persze :DD
  • The Garrett
    #72
    MERT hegyalja relatíve kispályás vállalkozás a szigethez képest. Ettől eltekintve én 10000x jobban éreztem magam hegyalján :D
  • Lteebee
    #71
    Ez a sziget már nem az a sziget, de én sem vagyok már az.
  • nemcsakfeel
    #70
    Hegyalján miért nincs szavazás előtte?
  • The Garrett
    #69
    Hát istenem ha ők azt szeretik.. és emiatt sok sok ember jönne m.o. ra netán a szigetre... Akkor én kibírom azt a 2 órát :)
  • The Garrett
    #68
    Ezasziget mááá nemazasziget! szokták mondani a bölcsek :)
  • The Garrett
    #67
    Érdemes mindenképpen :)
  • Kid Dynamit
    #66
    Én valszeg idén nem megyek szigetre, egyszerűen tavaly volt 4-5 zenekar ami érdekelt, inkább kimegyek csehországba egy jó kis fesztre, sokkal olcsóbb, igaz csak 3 napos...és az utazással együtt is olcsóbban jön ki. A sziget évről évre szarabb, a célközönséget tágították, és itt már elvesztette a varázsát, bár kb 5 percig jól érzem magam a táncparket arénába, meg ilyen helyeken, de inkább valami underground cuccoknak adhatták volna a helyet, mert ugye a sziget erről is szól, vagyis szólt....
  • Lteebee
    #65
    Végre valaki értelmesen!

    Köszi.

    Akkor mégiscsak meghallgatom.
  • Cat #64
    igazuk van, remélhetőleg a mélypont a nagyszinpados pa-dö-dö volt...
  • O0D:
    #63
    Nézem a sziget fórumot, elég LOL.
    bazz ilyen emberekkel nem akarok találkozni :))))

    úristen basszus

    "Jöjjenek a Nu-Metal éllovasai is!!!!!!!!!!!!!
    Linkin park-ot!!!!!!!!!!!!!!
    "
  • nemcsakfeel
    #62
    már miért is számítana ?

    barackca is benne van a listában :))
  • The Garrett
    #61
    Sz.tem azért lett olyan populáris ... amilyen... mert az egyetlen olyan "új" együttes szerintem ami egyedi hangzásvilágot tudott teremteni. Minden daluktól olyan érzésed van mintha csak ugy elszabadult volna az összes húr a gitáron. Mégis a nagy összevisszaságból valami ritmusos dolog jön ki. :)
    Én kb ezt érzem, és erre jön az énekes hangja amit tényleg egyedivé teszi az egészet.
    Az hogy most sztárolják őket meg minden 12 éves kiscsaj systemofadown os pólóban járkál, mer az jó feketeszínű... az nemérdekel :)
  • Punker
    #60
    legutóljára az volt, 5-7-ig játszott Csapda elött.
  • PResident Evil
    #59
    új...
  • Cat #58
    csak az a gond hogy itt nem előzenekar szinten van eladva
  • magus
    #57
    ilyenekrol ne is almodjatok, mivel a szigeten nem kapnak annyit mintha kulon koncerteznenek, szal nagyobbakra ne is almodjatok.
  • mukika
    #56
    jajaja! Tevely ugyanez volt a H-Blockx is! Isteni volt.
  • Punker
    #55
    Bloodhound Gang nagyon nagy bulit tud csinálni, ideális előzenekar
  • Punker
    #54
    ja azokra én is mennék
  • mukika
    #53
    az kár! :(
  • mukika
    #52
    Children az jó lesz!
    REmélem lesz System of a Down, vagy Red Hot Chilli Peppers!
  • Punker
    #51
    System és RHCP nem valószínű hacsak nics éppen európai turné. :(
  • magus
    #50
    aaahhh bazzmeg egyetlenegy jozenekar sem lesz?
    Bloodhound gang - kivancsi vagyok mennyit fizethettek a sziget rendezosegenek hogy bejuthassanak
    Children of Bodom - Ez biztos jó de engem spec nem érdekel
    Rasmus - Ennyi erővel Britney-t is meghivhattak volna

    Többit nem ismerem
  • mukika
    #49
    nem számit hogy ott van direkt, hogy csak külföldi eggyüttesekre lehet szavazni...
  • nemcsakfeel
    #48
    hát mondjuk ilyen társas összejövetel címén hegyaljára megyek, viszont ott azért silányabb a program, pl. tankcsapda, meg sok lószar. viszont szigetre már ment el egy két jó együttes is, akikkel máshol talán nem találkozhatok.
    kikre szavaztam? itt a top:

    Burzsoá Nyugdíjasok ( aszem 2001 ben voltak a szigeten azóta sem ott, se máshol... )
    Lyuhász Lyácint ( nó komment )
    Pedofil Papok ( ez kizárva :)))
    System ( oh jeah)
    Barackca ( ez annyira nem izgalmas )

  • szando
    #47
    hát ennyit én is tudok :))
  • mukika
    #46
  • szando
    #45
    Voltról tudtok már valamit?
  • szando
    #44
    Nekünk tavaly a sátrunk a világszenei színpad mellett volt, és nagyon jó zenék voltak! bár csak párat néztem meg, de sokat hallottam, és nekem tetszett... attól mert nem ismered az együtteseket még lehet jó a zenéjük..
  • Dzsini
    #43
    pedig nagy nevek vannak köztük... én már egy ideje figyelem-hallgatom, és a nevek nagyobb része ismerős, és hallgattam már. szép felhozatal, de jó lenne, ha a kívánságaim közül is bekerülne pár :o)
  • mukika
    #42
    hát jah... érdekes, szerintem ott már most teljes a fellépők listája...
  • Cat #41
    ez a világzenei nagyszinpad érdekes jelenség, soha nem hallgattam meg rajta semmit, totál ismeretlen együttesek, nem az én világom
  • mukika
    #40
    Az idáig biztos program:


    Nagyszínpad

    Bloodhound Gang
    www.bloodhoundgang.com

    Rasmus
    www.therasmus.com

    Djuice Világzenei Nagyszínpad

    Orchestre Baobab

    Misty In Roots

    Daniele Sepe

    Omara Portuondo

    Rachid Taha

    Baaba Maal

    The Klezmatics

    Chumbawamba

    Los De Abajo

    Yat-Kha

    Mardi Gras BB

    Boban Markovic Orkestar

    Rokia Traoré

    Lhasa

    Mostar Sevdah Reunion

    Oi Va Voi

    Justin Adams

    Orchestre National de Barbés

    Warsaw Village Band

    Kila

    Ricardo Lemvo

    Kolinda (H)

    Besh o droM (H)

    Parno Graszt (H)

    Metál színpad

    Amorphis
    www.amorphis.net

    Children of Bodom
    www.cobhc.hu
  • Cat #39
    rég rossz, ha együttesek miatt mész vagy nem mész - a sziget nem az együttesekről, hanem a társaságról és a zenéről szól
    a gond az, hogy ezt tulságosan kihasználják a szervezők, mármint hogy szinte tökmind1 ki van kinn, többtizezer ember a program bármiféle ismerete nélkül vesz nagyon korán (mert akkor olcsó) hetijegyet
  • mukika
    #38
    kikre szavaztál?