5
Szal...
  • sniper
    #5
    Nyomsz 1 entert az .exe-n, es kesz. Nem ertem ezen mi a bonyolult.
  • N.E.O.!!!
    #4
    Xp-hez most töltöm az Ati Catalyst 4.4-es drivert.

    Na amíg 98-om volt úgy mint az előttem hozzászólónak 2 display driver-e(elsődleges, másodlagos) volt, most meg csak egy van. Amúgy ha valaki érthetően el tudná magyarázni, hogy kell ezt csinálni (mármint a mostani leszedését, és az új felrakását), annak megköszönném. Nem mintha nem tudnám lefordítani, hogy mit kell csinálni, de hát 2-es voltam angolból:), meg egy tapasztaltabb emberben jobban megbízom.
  • Marcus_
    #3
    Sziasztok!

    Segitsetek légyszives ATI 9600 XT-s kártyám van ezen akarok simán drivert frissiteni.(eddig geforce-m volt)

    A programok telepitésében és törlésében rákérdez h a 2 illesztőprogram közül melyiket akarom eltávolítani:A PCI másodlagost v az AGP elsődlegest???

    Köszönöm a válaszokat!
  • Marcell
    #2
    Szerintem toltsd le az AIDA-t, az kiirja, hogy pontosan milyen cuccok vannak a gepedben. Altalaban a gyarto honlapjat (driver oldalat) is kiirja az alkatreszek melle.
  • Sephi
    #1
    Na szal. Windows 98 hoz van egy VIA alaplap es raja on-board videokartya. Kerdem en. Hol lelek drivert hozza mert asse tudom milyen az onboard kartya rajta :(

    Pls help!