43
Kicsit régi de nagyon jó!
  • Bokafix2
    #43
    Ez a bump mapping üt.

    Egyébként régen végigvittem, de mai szemmel már félelmetes (ronda) a grafikája. V.hogy elszokott tőle a szemem. Mindenesetre a játékmenet az egészen kellemes, és el lehet vele nosztalgiázni, de én asszem a raven újabb stuffjainál maradok: Wolfenstein, Singularity
  • syberia2
    #42
    nekem az első rész jobban bejött:D
  • steweee
    #41
    van ilyesmi mostani megjelenéssel is ? volt régen egy vmilyen heroes nevü online játék. akkoriban még nem volt ennyire mindennapos a net. és ott jókat lehetett szórakozni íjász, varázsló, harcos volt a menü...

    vki emléxik még a nevére ? meg vmi hasonló sítlusú új is kéne. vagy vminek a modja akkor, pl mount and blade...
  • ALIENwoods
    #40
    Mi ez a pangás emberek?

    Elfelejtettétek ezt a klasszikust? :)





















  • Esrohnoil
    #39
    Persze h. tudok. :)
    Hexen 2 fél óra alatt. :)
  • keyzso
    #38
    Tudna segíteni valaki Hexen 2-nél az egyiptominál elakadtam nem tudom hova menjek, örülnék ha valaki leírná a végigjátszást, apropó nekem biztonsági másolattal van meg talán ez a baj? Már régóta játszom de még mindig nem tudtam végig menni sok teendőim miatt, mindig valami közbe jön. Segítsen valaki e mail cimem: [email protected]
  • Major
    #37
    Sikerült elakadnom az elején :) Valaki tudna segíteni? Ott tartok, most hogy megtaláltam a malom kulcsát. Be is mentem és bevittem valami csontokat, de hogy merre tovább, nem jöttem rá!
  • GregMaui
    #36
    Sziasztok!

    Nekem a hexen,jött be igazán,és csak most tudtam meg hogy volt hozzá
    kiegészitő lemez,retro-ban megvan,le is töltöttem,de nem tudom felinstall..
    A kettőt,beszerzem,mert végig akarom játszani,régebben nem forditottam
    űannyi időt rá.
    Csak még egy apróság,a hereticben volt ellenség,amit a hexen-ben segitőként
    megidézhetünk,/nagy bika kalapácsal/,viszont a hexen 2-ben a segitő valami
    csúnya madár,és nem is láttam még sehol,kicsit csalódtam benne,még a bika is jobb lett volna helyette.. :)
  • betyarr
    #35
    senki?
  • betyarr
    #34
    valaki ajánljon már nekem a hexenhez vagy heretichez hasonló fps-t,léccilécciiii
  • Bat
    #33
    Annó haverommal ketten coopban keztük végnyomni a Hexen2-t, csak nem volt rá elég azthiszem az egy este és el kellett mennie.
    De nagyon élveztük.
  • Esrohnoil
    #32
    Blade of Darkness a kombók és fegyverek sokféleségében utánozhatatlan.
    Amúgy elég jó fizikája volt sztem.
  • BBird
    #31
    Heretic, Hexen, Hexen 2, Heretic 2. Jó régen voltak ezek már... természetesen mindet felfaltam még a '90-es évek végén.
    Már a legelső Raven játék (amivel találkoztam) megszerettem őket. Sokkal jobban bejött a Heretic, mint a Doom. :-)
  • Csaba
    #30
    Próbáld meg az Enclave-ot is. Többféle karakter, 2-féle végigjátszás (gonosz és jó oldal), lehet venni páncélt, fegyvert, gyógyitalt az útközben összegyűjtött aranyakból, tök profin megcsinált menü, és rohadt jó zene, szép grafika. Van benne olyasmi is, mint a Hexen 2-ben, hogy a várat védik pár szörnyek, és neked kell katapulttal kiűzni őket. Nekem tökre bejött. (Igaz, jó nagy, 3 cd-s)
  • Adam5
    #29
    Runet próbáltam, az egész jó volt
  • Csaba
    #28
    Próbáltad a Severance: Blade of Darknesst? Vagy a Rune-t. Vagy az Enclave-ot? (Bár tps mind, de tök jó fantasy középkori környezetben))
    Igaz, nem mai darabok, de elég jók. Konkrétan fps-eket sajnos most nem igazán tudok mondani. A Hexen 2 óta király középkori fps ritka, mint a fehér holló. Bár tps az ugye van dögivel, kérdés, hogy szereted -e?
  • Adam5
    #27
    Nekem meg leginkább valami olyan fantasy+fps kéne ami középkorban játszódik (tehát warrior, mage , rouge meg ilyen kasztokkal)
  • maxius
    #26
    Fantasy+FPS? Painkiller! Olyan mint hexen, mész lősz, ammozól, fegyvert szedsz, mész lősz!
  • Adam5
    #25
    vajon lesz hexen 3?

    nagyon jó lenne
  • Esrohnoil
    #24
    Arx Fatalis, Gothic I-II
    Ezeket próbáltad már? :)
  • Sadun Tryst
    #23
    tényleg, és mikor lesz 1 olyan játék már, ahol ilyen fantasy környezet van, és fps? én nagyon örülnék pl. 1 fasza Witch Heaven folytatásnak is! :)
  • Adam5
    #22
    A kiegben már lehetünk démonnal!
    ultra rulez!
  • Adam5
    #21
    tehát ha rögtön egyiptomon kezdesz persze hogy nehéz
  • Adam5
    #20
    jaja rejtvény az cool
    de figyu má
    xp szerzünk a hexen 2 őben
  • RelakSfromhome
    #19
    Engem a hexen 2-ben az zavart, hogy nagyon erősek voltak az ellenfelek. Mondjuk lehet, hogy én voltam béna, meg GOD módban mindig minden sokkal erősebbnek tűnik...
    Ami viszont megfogott, az az egyiptomi időutazás (meg hogy mennyit szaroztam az egyik rejtvénnyel :D:D:D)
  • Sadun Tryst
    #18
    a Far Cry demo nekem nagyon bejött! a STALKER alpha verziót láttam, nem szürtem le belöle túl sokat, szal abban csak reménykedek, de azon is látszik, hogy jó játék lesz!
  • Tibre
    #17
    már jó egy éve készül :)
    sőt úgy hallottam már készülget a SoF 3 is
  • Valen
    #16
    miért készül q4!! Mert még nem jelentették be tudtommal
  • Tibre
    #15
    Sztem meg pont,hogy a stalker meg a far cry bukhat meg,mivel eddig még semmit nem tettek le a készítőik,de remélem stalker esetében ez nem így lesz,far cry nem érdekel.A Raven biztos,hogy nem cseszi el a Q4-et Doom 3 is jó lesz.
  • Kandurex
    #14
    Q4 ismételten RAVEN :) (én inkább a HL2 bízok meg talán a STALKER -ben, a FAR CRY baby annyira nem fogott meg - hiába a csodaszép grafika -
  • Sadun Tryst
    #13
    :)
    bár én nagy reményket füzök a q4-hez és a doom3-hoz az id-vel kapcsolatban... de majd meglátjuk... :) a STALKER és a Far Cry biztosan jó lesz, szal azokban nem kell majd csalódnunk, így ha a doom3 és a q4 megbukik, akkor még ottvan az elöbb megemlített játékok... :)
  • gergou
    #12
    Na, a Hexen 2 szamomra minden idok 4 legjobb jatekaban benne van... Ugy is mondhatnam, ha most jelenne meg akkor is imadnam... Egy szoval kifejezheto: kurvajo. Nekem is originben van meg, es halat adok az egnek, hogy hozzajutottam par eve:)
  • Adam5
    #11
    ha a készitőt nem is tudtam játékot akkor is imádom!
    :D
  • Kandurex
    #10
    jóltood, q1. az id soha nem csinált jó játékot, annál inkább motort
  • Sadun Tryst
    #9
    nagy fan lehetsz... :P
    a raven tudja a 2. legjobban (söt, ha nem a legjobban a JK - Academy óta) kihasználni a quake motorokat. ha jól tudom, akkor ez a game is (hexen 2) quake 1 motorral készült....
  • Adam5
    #8
    ja igen oops
  • Kandurex
    #7
    RAVEN
  • Adam5
    #6
    Jók a karakter osztályok is és a grafika is jó sztem
  • Adam5
    #5
  • Tom3 #4