2668
  • stil
    #1
    Nekem gördeszka boltok címe kéne Budapesten vagy Nyíregyházán!Ha tudtok írjátok már le nekem!
    Előre is köszike!
  • Sugam
    #2
    Régen deszkáztam de mostmár más stilus megy!
  • Sugam
    #3
    Zone,Speed azt kész meg még van sok más de most nem jut az eszembe!A cimeket ezeknekmeg gondolom ismered!
  • stil
    #4
    ismerem és köszike
  • stil
    #5
    és magyar gördeszka online bolt oldalakat nem tudtok?
  • stil
    #6
  • stil
    #7
    FONTOS
  • Chaos Mad
    #8
    én is deszkáztam! tavaly hagytam abba. sajna.. :( Zone, Speed, Ocean Earth.
  • O0D:
    #9
    lol.
    életemben nem deszkáztam. nem szeretem a tróger csöves suhanc gyerekeket akik lógnak a téren és törik szét az üvegeket meg a járdát hogy azon gurulhassanak... kapják be!
  • Chaos Mad
    #10
    mindenki ezt mondja, de csak azért mert még nem probálta ki, és mert ez egy nehéz sport, megtanulni is nehéz, nehezebb mint a szar foci!!! az meg más tészta hogy nem épitenek skateparkokat ahol lehetne rendesen zuzni!!! itt felénk egy sincs!! tehát marad az utca. :(
  • stil
    #11
    Igazad van CHAOS MAD!Én is utálom a focit!Nekünk sincs skateparkunk.Pedig volt nyáron csak elvitték úgyhogy most nincs!
  • Chaos Mad
    #12
    a köcsögök!! elvitték? ezt a pofátlanságot! aztán ök pofáznak amikor az utcán toljuk!!! mi is csak a saját erönkböl épitett elemeken toltuk/toljuk!
  • stil
    #13
    Most még nem dölt el hogy hova vitték de gondolom nyárra kiderül.
  • Chaos Mad
    #14
    miert, hol laksz?
  • stil
    #15
    mióta gördeszkázol???Én csak múlt nyáron kezdtem el.Most szeretnék venni egy új deszkát mert az első már eltört.Tudsz valami jó deszkát ajánlani?(15000ft-20000ft között)
  • Chaos Mad
    #16
    kb 2 éve, csak lapot akarsz ugye?
  • Chaos Mad
    #17
    volt már egypár lapom: sorrendben:
    -killer loop
    -aztán megint killer loop
    -aztán powell mini logo
    -status
    -shortys muska
    -powell danny wainwright pro modell van most
  • stil
    #18
    nem, komplett deszkát,mert már a függőim is ramaty állapotban vannak.
  • Chaos Mad
    #19
    komplettet sosem vettem, mindig csak olyan alkatrészt ami kellett. mennyit szánnál a deszkára???
  • stil
    #20
    Most ezeket néztem ki mit gondolsz róluk?
    -killer loop bank robber
    vagy
    -choke-től a fly és az earwing
    vagy
    -kryptonics urban és core
    Szerinted melyiket érdemessebb megvenni?
  • Lacc
    #21
    Én nyáron kezdtem el, most télen sajna szüneteltetnem kellett mert k*rva hideg volt (van...). Itt Miskolcon van 1-2 kissebb skatepark oda el lehet járni de elég cigányul néznek már ki a dolgok rajtuk mert hagyják őket megrohadni. Ezért is kezdtünk neki egy miniramp építésébe a haverokkal a hátsókertbe :)
  • Lacc
    #22
    Én BP-n csak a Zone-t ismerem :P Itt lent van 2-3 ilyen bolt, de nagyon vigyázni kell velük mert olyan mint a piac, alkudni kell velük meg igen meg kell nézni nehogy valami szart sózzanak az emberre...
  • Chaos Mad
    #23
    hát nem tom. én nekem 2 killer loop-om volt. azokhoz legalább normalis függöt adnak.
  • Chaos Mad
    #24
    jol teszitek! mi is épitkeztünk! :)
  • Chaos Mad
    #25
    na ez a 21-re ment
  • Chaos Mad
    #26
    én csak a Zone-ba jártam, meg néha itt Veszprémben a Stégbe.
  • O0D:
    #27
    "mert ez egy nehéz sport, megtanulni is nehéz, nehezebb mint a szar foci!!"

    elismerem, biztos nehéz megtanulni, azért a focit én is rühellem!.
    de akkor is van egy két olyan igénytelen deszkás gyereke, bazz épület oldaláról verik le a téglát hogy azon nyomulhassanak.. aztén meg egyre csak újabb kell nekik. Szemetelnek. Stb..
  • Chaos Mad
    #28
    téglán nem is lehet nyomulni! mit kezdek én egy téglával? semmit! ha meg tégla kell akkor kérek a szomszédtol. igen, vannak igénytelenek is, de tisztelet a kivételnek!
  • Lacc
    #29
    Nem tartom magam ilyen elfajzott kölöknek :)) De azt persze elismerem hogy igen sok f@szkalap van köztük. De attól még nem szabad általánosítani.
  • Davidus
    #30
    "mert ez egy nehéz sport, megtanulni is nehéz, nehezebb mint a szar foci!!"

    Attól hogy valaki bele tud rúgni egy sutát a zsugéba még nem tud focizni:) Majd ha 20 méterről külivel háromból kétszer eltalálod a kapufát dumálhatsz:D
  • Lacc
    #31
    Nahát itt egy focista. Én sem szeretem a focit (nem mondom hogy ki nem állhatom de közel állok hozzá), és attól sem fogom jobban megszeretni ha idejössz és vered a nyálad hogy te mennyire vágod a focis szlenget :P
  • Davidus
    #32
    Ezé beírlak a legjobban utált fórumozók topicba
  • Lacc
    #33
    Naa nemááá
  • Davidus
    #34
    Muszáj lesz
  • stil
    #35
    mi van most a focit és a gördeszkát hasonlítsuk össze?
  • stil
    #36
    haggyuk má
  • stil
    #37
    ez egy gördeszkás topic nem pedig foci összehasonlítás a gördeszkával
  • Chaos Mad
    #38
    régen még fociztam is bakker! de ahhoz aztán nagy tudomány kell, mit ne mondjak! "Attól hogy valaki bele tud rúgni egy sutát a zsugéba még nem tud focizni:) Majd ha 20 méterről külivel háromból kétszer eltalálod a kapufát dumálhatsz:D " mert te biztosan eltalálod!
  • Davidus
    #39
    Már nem de régebben megcsináltam:)
  • Chaos Mad
    #40
    inkább deszkázz te is:)