44078

ibogldrc.jpg


  • BADE
    #358
    Nehogy már odaadjuk érte a tehetséges fiataljainkat!
    Palladino és Boudianski nem játszottak rosszul,amikor lehetőséget kaptak.Fiatalítani kell!
  • Matthewpamer
    #357
    a jobb alsó sarokban lévő,interesben 30000ft az árkádban.gondolom juvésba is.habár az olcsóbb...
  • #356
    A Zebráknak vannak még a jelöltjeik a középpályára.

    Egyikük a Lecce játékosa, Ledesma, akiért az Interrel kell megküzdenie a torinóiaknak.
    Szintén a két "örökös serie a-s" klub verseng Pizarroért. Az Udinese játékosa azonban igen drága: a friuliak több, mint 10 millió eurót kérnek érte, ennyit biztosan nem fizet egyik kérő sem.
    A változatosság kedvéért a Juve mellett az Inter (továbbá a Roma, a Milan és a Valencia) is szívesen látná a brazil Matuzalemet. A Brescia braziljáért 3,7 millió eurót, és három fiatalt (Konkot, Palladinot és Boudianskit) ajánlott a torinói klub.

    Forrás: soccerage Szerzõ:Tyler


  • Breki33
    #355
    Nekem a 353-as tetszik a többi nem

    de legalább kör nincs rajta P
  • BADE
    #354
    Hallod,ezek ugyanolyan kínai minőségűek,mint az ezévi:D
  • Breki33
    #353
  • Breki33
    #352
  • Breki33
    #351
    Na ki ő?

  • Breki33
    #350
    Akartam mondani, hogy nekem van jobb Wei NIke

    remélem az lesz
  • zaki
    #349
    nagyon faza kis stadion lesz, kíváncsi vagyok mikorra készül el kb
  • BADE
    #348
    Mondjuk a Fifából van,de lehet,hogy ez lesz.
  • BADE
    #347
    A kék az Istenkirály,de a csíkos
  • BADE
    #346
    Következő szezon mezgarnitúrája:
  • BADE
    #345
    más fórumokban én is ezt hangoztattam,de elképzelhető,hogy Deschamps lesz
  • #344
    hát bazz a faxnak kell ilyen faxokat igazolni, a másik meg,h még meg sincs a leendő edzőnk, addig nem kéne pattogni
  • BADE
    #343
    Sikerült leigazolnunk azt a falábú Zebinát:(
  • #342
    Az új stadion néhány látványterve
    2004. 05. 19. 00:34:12 Friss hírek



    Azt már korábban is tudni lehetett, hogy a nyáron minden bizonnyal elkezdődnek a munkálatok. A tervek szerint az átépített stadion 35-40.000 férőhelyes lesz. A hírek szerint a neve Stadio Giovanni Agnelli lesz.



    És ime az első kép. A képen az új stadion látható félbevágva és pirossal a teteje, míg mögötte a Delle Alpi, a képből nagyon jól kivehető, hogy az új stadion kisebb lesz, ami nem csupán a nézőtér csökkentésében jelentkezik, a pályát körülvevő futópálya is eltünik. Valamint a stadion körül több kiszolgáló egységek is épülnek majd.



    A második képből már jól látható, hogy mennyire közel kerülnek a lelátók a pályához. A stadion így egy igazi kis katlan lesz, ami minden bizonnyal felejthetetlen élményt nyújt majd a kilátogató szurkolóknak. Egy másik előnye a stadionnak, hogy a korábbi felvetéseket, melyek szerint egy névadó szponzora lenne a stadionnak (pl.: Nike) végül elvetették, így Giovanni Agnelli -ről fogják elnevezni a stadiont.
    Az elönyők mellett most esék néhány szó a hátrányokról is: az építmény befogadóképessége radikálisan csökkenni fog, és a 35.000 fő bérletest figyelembevéve igencsak nehézkes lesz majd a jegyszerzés. Persze a végleges tervek elkészülése még odébb van, és csak bizhatunk benne, hogy a kb. 40.000 férőhelyből több lesz. Egy másik hátrány, hogy még mindig nincs pontos dátum a munkálatok elkezdéséről.

  • zambrotta
    #341
    forza juve
  • Breki33
    #340
    jé berakták

    köszi
  • BADE
    #339
    Ja,csak várható volt,hogy Legro összehoz 1 gólt,aztán pedig nem volt mese:(
  • Breki33
    #338
    pedig ledolgoztuk
  • BADE
    #337
    Ez a mai meccs megkoronázta az egész éves teljesítményünket.Most már látom,hogy ki a leggenygébb láncszem Legro mellett!
    Ez pedig a fukar zsidó Moggi!Ha kint lennék tuti fejbelőném!Hogy a f**zba képzelte,hogy igazolás nélkül megnyerjük a bajnokságot+a Bl-t???
    Sajnálja a pénzt,ráadásul akkor + volt a nyereség most -.Akkor most ilyen veszteséggel kit fogunk igazolni?Kitalálja majd,hogy eladjuk Nedvedet,Buffont+Thuramot és belőlük veszünk.Hát tehet egy szívességet:ELMEHET A BÜDÖS PICSÁBA!
  • Breki33
    #336
    ha berakják felül
  • BADE
    #335
    Hol lehet látni?
  • Breki33
    #334
    A tieed se rossz :-)
  • Pyx #333
    szép banner lesz, juve ruls :)
  • Breki33
    #332
    ok, köszi
  • zaki
    #331
    általános eszmecserés topicba írj a moderátornak
  • Breki33
    #330
    lehet mert gif
    nemtom

    esetleg írjatok a moderátor topicba
    Amúgy hogy tetszik nektek a jövő évi mez?
  • Kaplan
    #329
    Miért?
  • Breki33
    #328
    Nem rakták be :(
  • Kaplan
    #327
    Jöhet!
  • BADE
    #326
    Szerintem Chimentinek kellene védenie holnap,Buffon nagyon sz*r mostanában vagy inkább azt mondanám az egész idényben:(
    Hétvégén volt egy pár jó védése a kopasznak.
  • BADE
    #325
    Jöhetne még Ferrari,Fiore,Rothen,Giuly,Evra,Morientes!

    A Messina 27 esztendős játékosa, Alessandro Parisi a Juventusban folytatja pályafutását.

    A feljutás küszöbén álló gárda védője idén 13 (!) gólt szerzett a B ligában, tehát meglehetősen jól feltalálja magát az ellenfél kapuja előtt. Parisi 1977. április 15-én született, korábban a Palermo, a Trapani, a Reggina és a Triestina csapataiban játszott. Parisi lehet a Juventus védelmének megfiatalítását célzó törekvések első lépése.

    Forrás:
    www.juventusfc.hu
  • BADE
    #324
    Kapo,Blasi,Brighi jók lesznek!
    Brighi régebben is jól nyomta,nem is értettem minek adtuk kölcsön.
    Edzőnek mindenképp Deschampsot!
    "Most a fiatalok következnek: Di Vaio, Miccoli, és Maresca is hamarosan aláírhat" - én úgy tudtam Di Vaio már aláírt,de nem kellett volna:(
  • BADE
    #323
    Luciano Moggi szerint nincs semmilyen dráma a Juventusnál, nincs szükség forradalomra. Persze a Juventus mindig trófeákat akar nyerni – legközelebb az olasz kupa döntőjében a Lazio ellen. Azonban nem lehet mindig győzni – de veszíteni sem. A Zebráknál jelenleg mindenki a jövőt találgatja. Az első nagyon fontos kérdés: ki lesz Lippi utódja?
    „Megtudják majd május 12-e után" – válaszol szárazon a Juve menedzsere.
    Ezúttal azonban nem a szokásos Moggi-féle taktikázásról van szó:
    „A játékosoknak tisztában kell lenniük azzal, hogy jelenleg Lippi a főnök. Nem akarunk bizonytalanságot kelteni a korai bejelentéssel.”
    Mi a véleménye a két egykori Juve játékosról, Deschampsról és Prandelliről?
    „Prandelli és Deschamps is kiváló edzők, mindkettejükkel beszélgettem – azonban még nem döntöttünk az új szakemberről. Deschamps már játékosként is olyan volt, mint egy edző. Prandelli kiválóan kezeli a fiatalokat – jó labdarúgó volt, és edzőként az eredményei beszélnek helyette. Kettejük közül kerül ki a Juventus következő mestere.”
    Az edzőkérdés után essen szó a csapatról is:
    „Nincsenek olyan lehetőségeink, mint a Milannak, de néhány változtatással továbbra is versenyképesek lehetünk. A csapat meghatározó egyéniségeit megtartjuk: Del Piero gyakorlatilag élete végéig a Juvénél marad, és Zambrotta, Tacchinardi, Ferrara illetve Conte szerződését is meghosszabbítottuk. Most a fiatalok következnek: Di Vaio, Miccoli, és Maresca is hamarosan aláírhat. Lesznek visszatérők is: Blasi és Brighi, míg Gasbarroni még egy évig Palermoban marad. A védelembe nem érkezik Stam, hiszen Ő a Milant választotta, de egyébként sem célunk, hogy olyan játékosokat igazoljunk, akik 32 évesek, és sokba kerülnek. Inkább fiatalokat vennénk: Ferrarit, de főképp Bonerát.”
    Biztos érkezőnek számít Kapo is:
    „Rendkívül ígéretes játékosról van szó. A széleken és középen, irányítóként egyaránt hasznát vehetjük. Engem kicsit Henryra emlékeztet. Meglátjuk, hogyan illeszkedik majd be a csapatba.”
    A pletykák szerint lesznek fontos távozói is a Juventusnak, például Nedved, vagy Trezeguet:
    „Nem csak Nedvednek nem megy január óta, hanem az egész csapat rosszul játszott. Azonban nem akarjuk eladni, hacsak ő nem akar távozni. Trezeguet Spanyolországba akar szerződni, de ez még nem eldöntött tény: előfordulhat, hogy nálunk marad. Egy biztos: nem fogadjuk el, hogy játékosokkal fizessenek érte. Ha Trez távozik, megvannak a kiszemelt helyettesei. Vierit nagyra tartom, jól tudom, mire képes. Ha új igazolásokban gondolkodunk, mindig olyan játékosokban kell gondolkodnunk, akik készen állnak egy nagy klubra. Gilardino? Ki ne örülne, ha sikerülne megszereznie? Fontos befektetés lehet a jövőre nézve. Számára a Juventus ideális választás lenne.”
  • BADE
    #322
    jöhet
  • #321
    felőlem ok.
    TÖBBIEK????
  • Breki33
    #320
    jóde csak ha nektek is tetszik
  • #319
    hát rakasd be!