140
A net vezető médiumai csak dícsérik. Ti mit gondoltok?
  • Sugam
    #81
    9,5 nekem annyit ér amióta megvan egyszer sem untam meg!!!!
    megéri mert a BG nagyon szarr ehez képest!!+!!!!!!!!!
  • Sephi
    #82
    De te BG Da2-vel mennyit jaccota'?
  • Sugam
    #83
    sokat!
  • Sugam
    #84
    most megyek át az akt 3 ba! mindjárt 15 lvl.-es leszek!
  • Gábor
    #85
    Ha tesztelni akarsz,akkor itt egy kód.Valószínűleg azoknak találták ki,akik köv nehézségi fokon akarják nyomni,viszont új karival.
    Tartsd lenyomva az intro után,mikor már mozoghatsz, L1et,R2t,háromszöget,R3mat. Lvl20 leszel 999 skillponttal.
  • Sugam
    #86
    köszi de egyenlőre csak ki akarom vinni vagy vmi.
  • Gábor
    #87
    A rangerem egyre jobban tetszik.
  • Sugam
    #88
    nekem is most leszek 16-os
  • Sugam
    #89
    te most hányas vagy?
  • Sugam
    #90
    [IMG]http://[/IMG]

    my karakter
  • Sugam
    #91
    kicsit nagy lett!!
  • Gábor
    #92
    Ezen most mit kellene lássak? :)
  • torrente
    #93
    Olvass a sorok között! :)
  • Gábor
    #94
    Pixelek? :))
  • Sugam
    #95
    jaja olvass tudom ,hogy szar lett s kép de ez van.
  • Gábor
    #96
    Most az armor meg az attack lenne érdekes? Szép magas.
  • Sugam
    #97
    az is, maga az egész!neked jobb?
  • Gábor
    #98
    Mivel nem játszom,ezért nem mondhatom azt,hogy jobb :)
  • Sugam
    #99
    ahamm
  • Sugam
    #100
    Jelentem a játékot kivittem!!!Fúúú te bazz nagyon kemény a
    vége felé Ignorokot vagy kit elsőre kinyírtam!!!
  • Gábor
    #101
    Király. Mesélj a karidról, most, hogy végigtoltad!
  • Sugam
    #102
    560 atack, majd belinkelem!
  • Gábor
    #103
    A statjaire nem lennék kíváncsi, viszont a felszerre annál inkább.
  • Sugam
    #104
    oké asszem majdnem minden True kivéve a pajzs meg a cipő testnek van egy Fiericy ami 125 öt véd meg 10 fire resist
    15 strenght.Íj 86-107 ig evvel sebzek 250 és 300 között meg ha poision akko 400-ig is eltudok vele menni!
  • UNREG
    #105
    Nehogy letöröljétek a CoN mentéseiteket, a karaktereket át lehet importálni a 2. részbe!!!

    576.hu
    Champions: Return to Arms:

    Alig jelent meg a Snowblind Studios által hegesztett Champions of Norrath, az urak máris bejelentették a folytatást. A Champions: Return to Arms 2005 első negyedévében érkezik - ismételten kizárólag Playstation 2-re. A Sony gyorsan egy weboldalt is fellőtt a játéknak, lentebb az itt olvasható információkból csemegézünk:

    -A Champions of Norrath történetének direkt folytatása - ismét számtalan izgalmas fordulatot kapunk, melyek során a játékosnak kell majd eldöntenie, hogy merre fordítja a sorsát.
    -Többezer új varázstárgy, rengeteg új szörny, és részletesen kidolgozott helyszínek.
    -Innovatív medál-szisztéma, melynek segítségével új játékmódokat nyithatunk majd meg.
    -Karakterimportálás lehetősége az első epizódból [Ennek gyaníthatóan sokan örülnek majd - a szerk.]
    -Több mint hetven pálya, plusz sok külön mellék-küldetés.
    Offline [max négy játékos] és online multiplayer [itt is max négy játékos], új multiplayer játékmódok.
  • Sugam
    #106
    neke mé mindi me va
  • UNREG
    #107
    Na kivégezve a könnyü fokozaton! Brutál jó a játék, egy bánatom van csak, hogy a főellenfelek túl könnyüek. Vazz, a fő-főellenfelet a végén úgy végeztem ki, hogy még csak nem is sérültem.
    Valószinüleg a kaland a középfokozaton kezdődhet, mert a LV30-as karakteremet már a kezdőpályán úgy leverték, mint a pinty! Igaz, óvatlan voltam. Meg sem állok 50-ig.
  • UNREG
    #108
    A BG2-ben még az alfőnökökkel is vért izzadtam.
  • Sephi
    #109
    Hat en elarulom neked hogy a BGDA2 az a CON-hoz kepest lopisi! A CON szvsz eddigi legjobb ilyen jellegu jatek ami Ps2-re kijott volna es nem olyan rohadt unalamas mint a BADA2 es meghozza kihivas is van benne mert mig a BADA2-ben egyszer sem haltunk meg ebben mar az elejen voltunk szivesek :)

    Szal ez RPG JATEK nem a BADA2.
  • Sugam
    #110
    já sztem is ez most a legjobb ilyen
    fajta gém
  • UNREG
    #111
    Hiába tüztem ki, hogy hétvégére elérem az Lv50-et, vazz Lv40-től már nagyon lassan "töltődik". Most vagyok 45-ön, iszonyú durva már a karakter, a critical hit-je 1400!!
  • UNREG
    #112
    Nem mondtam, hogy a BGDA2 jobb lenne, csak panaszkodtam, hogy a főellenek ott sokkal keményebbek voltak.
  • UNREG
    #113
    Van már valakinek Lv50-es karaktere?
  • Sephi
    #114
    En meg nem kerultem a Con-ba foellenseghez :( Alig volt idom jaccani!
  • Luiprima
    #115
    Felhozom kicsit a topicot mert én erről lemaradtam s most nemrég kaptam egy 2 dvd-s verziót de ez egy lávás részen mikor le kell menni egy barlangba kifagy hiábe teszem be a 2.dvd-t az be sem bootol törési vagy irási hiba lehet?
  • Sephi
    #116
    Hiba lesz. Nem a lavas resznel kell cserelni DVD-et :((
  • Luiprima
    #117
    Kár pedig rákattantam volna.
  • Sephi
    #118
    Nem rosz de ketten elvezetesebb!
  • UNREG
    #119
    Mielött hajóra szállsz, azelött kell cserélni a DVD-t.
  • Luiprima
    #120
    Az a baj hogy el sem jutok odáig mert ezen a lávás részen a barlangból kell valami alkatrészt megszerezni s mikor belépek kifagy rögtön :(((