16
Pitfall The Lost Expedition
  • Tatyla
    #16
    Tök állat ez a game még emlékszem a PS1-es Pitfallra azota rajongó vagyok!
  • Sgtfathi
    #15
    Jo kis game de én is elakadok itt- ott.
  • Jhon Balu
    #14
    sziasztok!tudna nekem segiteni valaki
    abban hogy mit kell csinálni amikor kiirja hogy használd a gyufát.Én sehol sem találom.ez valahol az elején a barlangban van.
    elöre is köszi
  • Atcom
    #13
    Ameddig eljutottam, addig nem kezdett laposodni a játék. Sajnos nem emlékszem százalékos teljesítettségre. Ott tartok, hogy visszavittem a falujába a hercegnőt és kaptam egy pajzsot. Idáig teljesen korrekt volt minden, csak a nyomoronc jobb analóg karos kamerakezelésre beidegződött mozdulatok miatt anyázok néha. :-))
  • Sephi
    #12
    Ja ja ezt en is megfigyeltem :)

    Te en csak az also palyat jacottam! Ez a jatek ugye nem lesz unalmas kesobb a kesobbi palyakon?
  • Atcom
    #11
    Finom, biza! Úgy értve, hogy nagyon jól játszható és hangulatos darab! Az egyetlen dolog, ami zavar benne, hogy a kamerakezelést a két ravaszra tették. Megszokásból mindig a jobb analóg kart bizergálom! :-))
  • barret
    #10
    csak annak,aki szereti az édeset!
  • Sephi
    #9
    Finom?
  • Atcom
    #8
    Édes és finom! :-)
  • Sephi
    #7
    En most jaccom tok edes gama :)
  • Sephi
    #6
    De miert jott ki csak RIP verza??
  • Sugam
    #5
    Hm nem lehet rossz játék láttam róla videót.
  • Sadun Tryst
    #4
    aham. akkor azér nem volt ismerös a neve, mert nagyon friss a game, mostanában pedig elhanyagoltam a konzolom... :(
  • Sephi
    #3
    2004-02-20 PlayStation2 Pitfall: The Lost Expedition (c) Activision *NTSC* *DVDRiP*


    RIP verza... nem is halottam errol a jatekrol semmit. Alitolag csaka zene van kiripelve kicsit...
  • Sadun Tryst
    #2
    ez mikor játék?
  • alma2
    #1
    Hi, elakadtam.
    Amikor mgementem a ejtoernyovel fent ragadt lanyt a fa tetejerol, egybol bedob egy barlangos palyara, ahol faklyaval
    kell felrobbantani a ladakat.miutan ez megtortent. mit kell tenni ? egy sziklara at lehet ugrani meg, de utana semerre se lelem az utat a sotetben.csak egy magas szikla van, de oda nem sikerult atugrani
    valaki ???