36
Sniper 4ever
  • Falcon87
    #36
    A::DA:D:SA:DA:S:A:D::DSS:A:D:AS::SD
  • Ny Papa
    #35
  • bestyen
    #34
    A Sniper: Path of vergance (jól írtam?)
    Magyarországon "A Mestelövész" címen ismert az előbbi játék.
  • bestyen
    #33
    Csá!

    Azt szeretném kérdezni, hogy nincs-e valakinek olyan mentése, amikor Dominic belép a polgármeste házába??? Sajnos én ott tartok, de mindig meghalok mert fogy az életem (benyomtam egy inekciót, és a mentésnél mindig már csak 1másodpercem van és meghalok). És nagyon nem szeretném a legelejéről kezdeni a játékot. Valaki????

    A válaszokat legyetek szivesek email-ben írni!

    email címem: [email protected]
  • 767123
    #32
    Hello tudna valaki segíteni?
    Amikor elindítom az első küldit akkor kb 10 másodpercmulva teljesen lefagy a gépem pedig simán futna a játék, mert a gépem:
    40 GB HDD
    512 MB RAM
    64 MB videokártya
    és DirectX 9C

    Előre is kösz a válaszokat:
    [email protected]

    Üdv Bence!:)
  • blackgamer
    #31
    köszi!
  • dante3
    #30
    Én már végignyomtam,raktam be képeket ide, #4538-es hsz-nél találod!
  • Ari18
    #29
    Nem rossz csak Német nyelven kicsit érdekes számomra,várok angolosítást hozzá.
  • blackgamer
    #28
    Sniper art of victory ezt próbálta valaki? milyen?
  • Tjay
    #27
    marine sharpshooter 2.
    nem valami nagy eresztes,de a feelinget azert kozvetiti. :)

    http://www.pcgameworld.com/review.php/id/528/Marine_Sharpshooter_II:_Jungle_Warfare/
  • Shep
    #26
    szerintem jó é végigvittem, de itt a fórumon eléggé lehúzták, mondjuk tényleg nem egy farcry de azért nekem tetszett.
  • blackgamer
    #25
    mi újság e téren?
    World War II Sniper: Call to Victory
    milyen cucc?
  • fluga
    #24
    szvsz naon rossz játék..én is belezsongtam de nagyon megbántam!
  • Szid
    #23
    CHROME
    Elég sokat nyomulhatsz távcsovespuskával.
    Dzsungel.Fák. mendegélsz...Egyszercsak lovések..Megkeresed a toronybanlévo lovészt. kinyírod. helyébelépsz
  • La Hire
    #22
  • maxius
    #21
    Azér UR2k3ban mindig elfoglalok 1 szép tornyot, ahol sniper is van, és jár a kezem mint a géppuska...
  • Zsoltee_a_bator
    #20
    majdnem mindegyiken. csak a majdnemben nem vagyok biztos :)
  • BlackWolf
    #19
    ott a cs:cz a botok olyan hulyek hogy siman lesniperozhatod oket ha vazlij zajcevozni akarsz mindenaron
  • antijedi
    #18
    biztos cod-bol meritete a példát hogy sniper = mészárlás némelyik mapon :PPP
  • Prank
    #17
    empire earth, stratégiai játék, de ebben is van sniper:)
  • PiszkosFred
    #16
    Mondjuk a mészárlás mint ige nehezen összeegyeztethető a tobbihez kepest aranylag lassabb sniper csuzlival. Maximum ha, vagy sikhulye a human ellenfel csapat, vagy nagyon elk..tak az ait.
  • Davidus
    #15
    Jelentkezz egy rovarirtó cégnél!
  • maxius
    #14
    Látom nem csak én szeretek a rejtett zugokból mindent lemészárolni, ami mozog...
  • cyrus #13
    America's army - olyasmi mint a cs de ha akarsz lehetsz sniper, M24est illetve M82est használhatsz...

    America's army magyar honlap
  • Amse
    #12
    A legjobb a Hitma 1 -ben az első küldetés amikor liftel lehet felmenni 3 házra és onnan kell lelőni 1 jakuzát majd a helikopterben lévő csávesz aztán FUTÁÁÁÁS:)
  • Lazarus
    #11
    awp_map.bsp
  • Dutch Flander
    #10
    Operation Flashpoint: Resistance
    Úgy mesterlövészkedsz, ahogyan csak akarsz!!!!
  • dikki*yysw
    #9
    Nem találok. :) Lényeg, hogy egy kis, célbalövős játék. Eredeti fegyverek vannak lemodellezve benne, és egy rendes gyakorlópályán kell célbalőni. Semmi ellenfél, semmi pálya, csak céllövés. De tök jó :)
  • nagykispeter
    #8
    Ja ja a Sniper Elit lessz rövidesen
  • HuAn82
    #7
    Sniper Elit #7-es hozzászólásban képek!
  • Augustus Gigo
    #6
    Call of duty multiba csak távcsövest használsz stalingrad pályán, ugyanaz a feeling , mint a filmben
  • Augustus Gigo
    #5
    Hitman 1-2 néhány pályályán használhatsz csak távcsQvest/
  • Augustus Gigo
    #4
    Sniper , vmi b kategoriás activision játék, tavalyi asszem
  • dikki*yysw
    #3
    Top Shot II :))))

    Keresek linket, bemutatni a játékot.

    Múltkor áttúrtam a régi cd-imet, akkor akadtam rá, egy rip-válogatás cd-men van fenn. Nagyon állat :DD
  • cleric
    #2
    Film a témakörben: Ellenség a kapuknál.
  • cleric
    #1
    Ki milyen mesterlövész játékot ismer? A S.W.A.T. High Ground embereinek bőrébe bújni, tússzabadító akcióban fedezetet nyújtani, háborúban tiszogatni. Ezek érdekelnének. Kinek milyen ötletei vannak? Nem feltétlenül új játékokra gondolok.