10
Szal...
  • Bandew
    #10
    Már azt hittem valami Potter game.
  • Sugam
    #9
    Azt tudom hogy japko de nem érdekel mert nagyon vártam a
    gamét.Ok majd szólok.De azért van tapasztalatom a japko
    játékok iránt.
  • Sephi
    #8
    Ja ha JAP akkor az tok jo :)

    Legfejjeb ha mazlid van akkor a menu angol es a feliratok de a szoveg tuti japan lesz.
  • Jinchuu
    #7
    A japán verzió jött ki! Mondjuk nem tudom, hogy mennyire angol, majd szólj ha játszható! :D
  • Sugam
    #6
    Okés de az infóban is írják hogy nem béta és a hivatalos dátum 26.a én is csodálkoztam rajta namondom jóvan meglátjuk milesz.Remélem nem béta de ha még nem jött ki akkor mi?Majd meglátom mi ez.
  • Sephi
    #5
    De a jatek meg nincs is kesz:)) hogy jelent mar volna meg? Vigyaz vele mert lehet beta! En mar jartam ugy hogy Ps2 jatek beta volt!
  • Sugam
    #4
    Hm nem jött ki még az nforcon se a console news-on de a dakotán fent van én meg fogtam azt connect és már jön is a game.A dakotára elég hamar felrakják a játékokat.Ja és most jut eszembe már a console news-on kijött de vmi dvdrip-es de én dvd-t.A játékhoz hozzászólva lehet hogy elkérem a haveromtól (mert megvan neki).
  • Sephi
    #3
    Aruld el nekem hogyan lehet olyas valamit tolteni ami meg meg se jelent?
  • Sugam
    #2
    Nem rossz gém nekem teccik de most az Onimusha 3 tolom
    vagyis még nem hanem majd holnap.Hangultos kis game lehet
  • Sephi
    #1
    Most hozta el haver a gamat! Neki nem ment mert amcsibol kudtek es nem szines az NTSC :)

    Kurva jo kis gama! Az elso palya tiszta metal gear solid fiiling csak ugye ez viccesebb jatek!

    Nagyon teccik benne minden egyenlore nem leltem benne kulonosebb hibat. Igaz az ellefelek AI-ja nagyon el van cseszve mert mar egy sarok utan nem vesznek eszre :)

    De azert nekem teccik. Talan azert is mert sokat neztem a rsjzfilmet reggebben :)