8136
City of Heroes/Villains - MMORPG

NINCS TÖRT SZERVER!

  • pityogo2
    #276
    lehet hogy előterjesztem anyukáméknak az ötletet :)
  • pityogo2
    #275
    én legszívesebben már meg is venném....
  • Valen
    #274
    ha lett volna trial lehetőség valszeg 10x ennyien lennének, de nem volt :((

    énis ezért nem vagyok.
  • Hunnenkoenig
    #273
    Gratulalok a klan megalakulasahoz! :-)
  • Kaleb222
    #272
    egyébként a játék kurva nagy poén, nagyon szórakoztató
    és nem kell versenyezni benne mint a lineage 2-ben,
    nincs benne az a monoton munka ami abban megvan.
    ezt tényleg kikapcsolodásra találták ki
  • Kaleb222
    #271
    egyébként legalább 5 magyar játszik tudomásom szerint.
    a mi klánunkban van 4, + 1 ember egész biztos.
  • Kaleb222
    #270
    Szóval a képek
    Followers of Set


    :)
  • Kaleb222
    #269
    Followers of Set (magyar klán):


    Kőkemény hősök:
  • Crazyn
    #268
    Biztos sokaknak tetszik a játék, de nincs mindenkinek 10625Ft-ja összespórolva a kezdéshez :(
    Ez sajnos nem amerika
  • krisz073
    #267
    Hummm elég kevés az a 4 Magyar egy kicsit :(
    Senkit nem hozott lázba ez a Game?
  • Crazyn
    #266
    mi olyan vicces?
  • pityogo2
    #265
    hihi:)
    "túl alacsonyan repültem"
  • Crazyn
    #264
    Ma tettem egy kis kiruccanást a faultline-ba. Olyan feltérképezést. Egyszer sajna túl alacsonyan repültem, és egy lövéssel leszedett valami kis geci rovar :(
  • Crazyn
    #263
    Nem lehet óriással lenni, csak viszonylag magas emberkével :D
  • Crazyn
    #262
    Az a gond, hogy a benevezés az 10kHUF-ba kerül.
    A játék innen tölthető le. Ha megvetted a cd kulcsot, akkor már játszhatsz is :D

    Eddig ha jól számoltam, akkor minimum 4 magyar játszik.
  • Rasti
    #261
    Merről tölthető le az iso file?
    Elgondolkodtam lehet,hogy benevezek én is azt majd meglátjuk !!!
    KB. hány magyar játszik mert azért az Angol nem erősségem szinten :)
  • pityogo2
    #260
    Lehet leni óriással?:P
    repülő óriás :PPP
  • Davidus
    #259
    Ez is unreal engine? Hasonlít a graf a L2-re.
  • Ferro_TwL
    #258




  • Ferro_TwL
    #257
    Igen aki jatszik irja mar meg, meg a friend list.emben sem vagytok benn (pontosan hala craznak mar benne vagytok:)

    Karik:
    Coldasice -lv16 ice/energy balster (ezt jegelem egyenlore:)
    Emeraldragon -lv12 martial art/super reflex scrapper (ez a fo karim most)
    DrGreen -level 8 superstreght/inv tank (ezzel azt hiszem nem jatszom mar:)
  • Ferro_TwL
    #256
    Azzal itt nincs gond, hogy nem eleg a power es nem eleg valtozatosak (controller es defender tele van nem sebzo powerrel, blaster es scrapper meg a sebzosrol szol, de ott is vannak nem sebzo powerek), az biztos, hogy nem ez lesz a gaz fel ev mulva, hanemn a PvP hianya.
    De jon majd a kieg, amiben gonozs szuperhosokkel lehet lenni es akkor lesz PvP is (mar az E3-on bemutatjak most majusban).
  • Normal
    #255
    Na igen, ez volna érdekes, hogy miért?
    Vannak nem annyira jó powerek?
    Azt is nézem, hogy a legtöbb power tulajdonképp csak sebez.
    Elég érdekes lesz ez a játék mondjuk fél év múlva is?
  • Crazyn
    #254
    Én maradok a lvl14-es Radnir nevű Science Defender - Radiation Emission/Radiation Blast karimnál.
    A lvl10-es Technology Controller - Gravity Control/Storm Summoning karimat meg pihentetem jó hosszú időre :D
  • Crazyn
    #253
    Írjátok már le légyszi, hogy ki milyen karival játszik, hanyas szinten van, viszi-e tovább! Az összeset.

    Várom a javaslatokat a Supergroup nevére, illetve a logóra (alábbiak közül lehet választani), valamint két színre, a mottóra és a szint nevekre.
  • pityogo2
    #252
    lehet lenni oriassal?
  • Ferro_TwL
    #251
    Ah ez jo party lehetett, kar hogy lermaradtam de el kellett menni. Majd feltapolom a karim most meg csak 12-es (a 16-os blaster nem tetszik annyira).
  • Crazyn
    #250


  • Crazyn
    #249
    Kéne csinálni supergroupot. Meg kéne beszélni a nevet, meg a színeket. Ha valaki nincs teljesen tisztában a dologgal, akkor a coh.warcry.com oldalon rendesen le van írva.
    Valaki olyannak kéne létrehoznia, aki elég sokat játszik, és maradna az aktuális karijánál
  • Hunnenkoenig
    #248
    Miröl beszelsz? Ott volt a beta, barki letölthette.
    Pont ket het volt. Meg itt is volt targyalva!
  • Crazyn
    #247
    Előre is bocsi a sok/nagy képért :D

    Már lvl14 vagyok és tudok repülni, így itt van két kép a magasból:





    Ma partiztam egy kicsit Boomtown-ban:




































  • Normal
    #246
    Figyelem ezt a játékot már egy ideje. :)
    Megpeccselik, spórolok, oszt' jövök én is.
    Hacsak - nem lesz pár jótét arc, aki annak ellenére megteszi nekünk azt a keveset, ami kell. :D
  • Rasti
    #245
    Már kiegészitőt adnak ki hozzá?
    Még csak most jelent meg,nem ?
  • Kaleb222
    #244
    ez a kiegészítő baromi jól hangzik a szabóról nem is beszélve :)
    és max 2 hónap és megjön (ugyan 1-et igértek de mindenki tudja
    hogy ez mit jelent :P)
  • Rasti
    #243
    Remélem rájönnek,hogy egy 7 napos trial-al igen sok embert be tudnának csalogatni a játékba.
  • Ferro_TwL
    #242
    Egyebkent en nagyon merges vagyok rajuk, hogy nem csinaltak legalabb egy ket hetes open betat, szerintem egy csomoan jonnenek jatszani, igy viszont tokeletes ertheto, hogy senki nem akar zsakbamacskat venni. Ha lesz valamikor valami trial fele szolni fogunk es remelem csak osszejon egy kis magyar csapat:)
  • Ferro_TwL
    #241
    HU nem tudom miert nem a fooldalra irjak ki, itt van hogy miket szertenenek a kovetkezo updatekben:

    "I'm sure many of you are curious what we're adding to the game and when...so I thought I'd talk generally about our first update content. I'm not going to get too specific here, because we're still working on stuff and things might change a little in production. We're aiming for an update a month or so in - again, we're aiming for a month, but things might slip. But anyway, here's the scoop...

    1.Opening up levels 41 to 50 - the cap at release is 40 - this opens it up to 50 (where it'll stay for a little bit). Naturally, this means new contacts, Enhancements, tasks and story arcs.
    2.Two new zones - One zone is the HQ of the Portal Corporation, where they house the top secret "Project Looking Glass." You'll see that this has enormous ramifications for the game background as well as gameplay. The other zone is a crash site for one of the Rikti base ships. It remains a constant war zone between the military and the Rikti.
    3.Three New Villain Groups - The mysterious Malta Group. The macabre Carnival of Shadows. And the immensely powerful Praetorians.
    4.Two Trials - These are two repeatable tasks that a group of heroes can undertake for a special Enhancement reward.
    5.Tailor - Give players the ability to change their costume for an Influence cost. But there may be a little more to this system...so keep your eyes peeled.
    6. New Mission "Interactivity" - As some have noted on these boards, players would love to do "more" on missions. Ya asked for it - ya got it! I'll give you a taste of one of these features: if heroes are defeated in some 5th Column bases, they'll wake up in a cell instead of a comfy hospital! The hero will need to knockdown the cell door, overcome the guards and find his way back to his teammates. Plus, you never know what kind of allies you can make in the 5th Column's jails...Anyway, that's just a tease of several features we'll be adding into the mission sets."
  • Rasti
    #240
    Én szivesen kiprobálnám a Gamet ,elég érdekesnek tünik.De most nem fogok beruházni 10000 FT-t csak azért ,hogy esetleg utána nem tetszik és csak ott fog állni a pocon!
  • Alblink
    #239
    Tudom azért irtam hogy addig nem veszem meg.256rammal elég szarul menne,1gb ram nelkul else kezdem a gamet majd utana, ha nem lessz tul soka.
  • Crazyn
    #238
    512 a windóznak is ajánlott :DD
  • Alblink
    #237
    Oké kosszi,azért a ram nem art nekei.512ram nelkul nem kezdem el gamet majd ha lesz annyi akkor talan.