8136
City of Heroes/Villains - MMORPG

NINCS TÖRT SZERVER!

  • Kaleb222
    #516
    Serphen
    Unipsycho
    Fyuron
    EmeraldDragon
    Radnir
    Mefistolesz
    Dragon Fighter

    ezeket tudom csak fejből.
  • Ferro_TwL
    #515
    Akinek mar jatszik (es aki jatszani fog) irja ide a karija nevet MINDENKEPPEN, hogy be tudjam/tudjuk venni a friend listaba es tudjunk dumalni!
  • Rasti
    #514
    Csak azt nem irják,hogy mikor lessz :(
  • Rasti
    #513
    Remélem ma este össze tudunk hozni egy jó kis vadászatot,már nagyon kiváncsi vagyok a Game-re :)
  • Gyongyhalasz
    #512
    *guide
  • Rasti
    #511
    Ok-ok megvárjuk a delet és ha nem jönn addig infó a másik helyröl akkor NCacc-nál rendeld már be nekem a cd key-t légyszi.
    Nyomhatód az én e-mail cimemre is mert aktiválásnál ugyis az én kártyaszámomat kell majd megadni amiről fizetem a havidijat.
  • Gyongyhalasz
    #510
    Ma se fogok sokat dolgozni :))) Amig haza nem érek guid-okat fogok olvasni :)))
  • Kaleb222
    #509
    na akkor rasti neked veszem csak meg!
  • Gyongyhalasz
    #508
    Kaleb köszi a segítséget, de tegnap írtátok, hogy az NCacc-nál meg lehet venni a kulcsot. Ma reggel, pórba és láss csodát simán elfogadta a K&H-s kártyát :))) A kulcsmegvan, úgyhogy este meló lerak, rohan haza...

    Én controller-rel szeretnék lenni egyik lenne az empathy, de a másik power set-re várom javaslatokat, ötleteket, hogy mi a jó vagy mi kellene a csapatba.
  • Rasti
    #507
    Köszi akkor dél felé jövök :)
    addig munka van :(
  • Crazyn
    #506
    Úgy néz ki ma sem tudok játszani, így legközelebb csak szombat este leszek :(
  • Kaleb222
    #505
    még nem vonták le a pénzt és nem is küldtek emailt.

    gyongyhalasz neked a pénzed szerintem vagy ma este
    vagy holnap jön csak meg.
  • Kaleb222
    #504
    oké
  • Rasti
    #503
    Hali.

    Arwenken-nek igaza lehet előfordulhat ,hogy nem tetszett nekik a sok x amit beirtál ezért nem küldtrem semmit.
    Ha délig nem érkezik mail akkor berendeled nekem a PlayNC accountos oldalon a cd key-t ?
  • Arwenke
    #502
    Ezt nezetek meg, itt az elso patch a jatekhoz, pontosabban, hogy mi lesz benne.
    Itt a link:
    http://www.cityofheroes.com/features_update1.html
  • Arwenke
    #501
    Meg egy dolog, ha netrol rendelsz es xxket irsz nev,cim stb helyre akkor szerintem nem fogjak kulndeni.
    Oda valos adatokat kell irni.
  • Arwenke
    #500
    Igy az elso nap utan, azt kell mondjam az utobbi idokben ez a jatek ami elsore igazan bejott, jo a hangulata, jo chat rendszere a group resze is plusz harc is, szoval szerintem nagyon jo kis game.
  • Arwenke
    #499
    En defendert csinaltam, primary emphatyval, tegnap lvl 5-6 lett, mar nem emlekszem, kesso volt mikor le fekudtem.:)
  • Arwenke
    #498
    Kalabe, valaszoltam, csak biztos nem olvasod figyelmesen a forumot.:)

    vagy ha van PlayNC accod, akkor manage account es ott lesz.
    Purchase Code, ide klikelesz es mar vehetd is. Gondolom van accod mivel jatszol:)
  • Rasti
    #497
    innen lehet rendelni ,tegnap haver megrendelte este és kb. 20 perc után már meg is küldték : http://www.cdromshop.com/cdshop/desc/p.892566000200.html

    vagy ha van PlayNC accod, akkor manage account es ott lesz.
    Purchase Code, ide klikelesz es mar vehetd is.
  • Rasti
    #496
    pedig ha megrendelted kb. 5 perc után kellett volna kapnod 1 e-mailt ,hogy köszönik a megrendelést amint lehet küldik a dolgot.
    akkor valamit nem csináltál jól.
    délutánig azért várjunk,de van 2 hely is ahonnan 10-20 percen belül megvan a cd key.
  • Kaleb222
    #495
    nem egyenlőre még le sem vonták a pénzt. ha nem vonják le akkor van másik hely ahonnan lehet rendelni?
    asszem arwenke mondta hogy ő tudott a plaync-ről rendelni
    de nem válaszolt arra a kérdésre hogy hol találta a linket.

    --
  • Rasti
    #494
    még az se jött meg,hogy regisztrálták a megrendelésedet?
  • Kaleb222
    #493
    még nem írtak vissza az interactcd-től, szal nem jött még a serial.
  • Ferro_TwL
    #492
    CohCliens
  • Jockey
    #491
    no pls valaki nyomjon be egy COH kliens letöltési linket pls, elinditanám oszt le is jön elvileg mire hazaérek..
  • Rasti
    #490
    Nekem is innen rendelte be a cd keyt Kaleb222,remélem holnap már én is tudom nyomni a csapattal eggyütt.

    Én szivesen beválalom a tanker-t vagy a Controllert!
    A tanker kasztot ismerem,de eléggé érdekes lehet ez a Controller is :)
  • Ferro_TwL
    #489
    Szerintem nagyon jo innen rendelni mert kicsit olcsobb, en innen rendeltem megbizhatoak es gyorsak.

    A "kasztokrol":
    A tanker kari, mint a neve is mutatja a fo tank, azert primary defense mert a vedelemrol szol. Olyan kb mint a lovag a fantasykban.

    A scrapper tobbet sebez, de sokkal kevesbe birja a gyepalast. Kb mint assasin L2-ben.

    Blaster messzirol nagy sebzes, nagyon keves hp. Mint a varazslok, de szinte csak sebzo powerekkel.

    Defender kb a papoknak felel meg. Nem mindegyik tud gyogyitani, de a legjobban az empaty-val felszerelt def tud. Sok buffot tudnak. Masodlagos power-ei a blaster-e szoval sebzeni is tud, bar nem er a blaster kozelebe.

    Controller olyan, mint a varazslo csak sebzo spell-ek helyett tomegre hato powerek, hold, sleep stb. Csapatban a legjobb soloban lassu.

    Ami kene a klanba:
    Tanker.
    Defender empaty elsodleges power set-el.
    Controller. (Esetleg ha az empaty defender nem szimpi lehet, controller es masodlagos power az empaty. EZ is jo gyogyito, de a defender sokkal jobb.)
    Ami nem kell semmikepp: scrapper. Van mar 2:D
  • Rasti
    #488
    azért a Gamet már feltelepitettem :)
  • Arwenke
    #487
    Ha van PlayNC accod, akkor manage account es ott lesz.
    Purchase Code, ide klikelesz es mar vehetd is.
  • Rasti
    #486
    itt egy : http://www.cdromshop.com/cdshop/desc/p.892566000200.html

    inét is küldik egyböl.most találtuk :(
    én meg várhatok holnapig :(
  • Kaleb222
    #485
    -

    te arwen adj nekem légyszives egy konkrét linket
    az online plaync megrendelésre. kösz!!

    -
  • Arwenke
    #484
    Erdekes, meg nem sokat lattam, de szorakoztatonak tunik.:)
  • Tyson
    #483
    Hát mi még sehol, de aszem ugy olvastam hogy a többiek igen ott vannak!
    Arwi csak izelítőként :milyen a game?:PPP
  • Arwenke
    #482
    Remelem a guardian serveren vagytok.:)
  • Arwenke
    #481
    Ki probalom ezt is, de eddig keves jatek alapjan ez fog be jonni jobban mint a lineage2.
  • Arwenke
    #480
    Tnaker a tank, sok hp magas defens es medium sebzes.
  • Tyson
    #479
    Mivan arwi lineagét is meguntátok? mert hogy daocban nem aktiviziljátok magatokat...:PPP
  • Tyson
    #478
    Mi itt a tank?láttma v mi tankert vagy mit de az elsődleges defender és másodlagosban támado? meg volt az a srept.... annak elsődleges támadó másodlagos def... nah most melyik kellene akkor?:Pjah és ez hogy mutáns meg hogy technolo... ezek mik? ezek a "fajok" ugymond?
  • Arwenke
    #477
    PlayNCrol rendeltek, mert en onan rendeltem, es percek mulva meg volt a key. Vasarlastol szamitva kb 10 perc mulva mar tudtam is jatszani.