8136
City of Heroes/Villains - MMORPG

NINCS TÖRT SZERVER!

  • Rasti
    #676
    Megyünk-megyünk csak én pl. nem tudom melyik a megszokott irodaépület :(
  • Kaleb222
    #675
    ui: mindenki hozzon magával resurrectet:)
  • Kaleb222
    #674
    Srácok ma este 21 körül 5th Column Party a már megszokott
    irodaépületben! Mindenki jöjjön!!!


    lvl15-ös Nacht-ok tömkelege rulz!!!

    "Rescue the kidnapped citizens"

    -
  • Shoots
    #673
    lol
  • Kaleb222
    #672
    hát bazme erről volt szó hogy két nap után mindenki váltogatja
    a karijait. addig nem csinálok listát amig mindenki
    blaster nem lesz :(

    --
  • Gyongyhalasz
    #671
    Király cikk. Kösz az info-t.

    Remélem serényen programoznak majd, hogy minél hamarab élvezhessük.
  • Ferro_TwL
    #670
    Bocs craz, de az a mutans, zold, gazmaszkos karirol sokszor nehez megallapitani, hogy no vagy ferfi:D
  • Ferro_TwL
    #669
    Kivancsi vagyok mikor jon mar valami event, mint a beta vegen a Rikti invazio. Nagyon allat volt, megjelentek az ufok es jottek a Riktik ezerrel es fejlesztok iranyitottak oket. Iszonyu meszarlas volt atlas parkban a szobornal, nagyon zsir volt.

    Ja es aki blastert indit, az elsodleges powerek kozul szinte az osszes jo, de a masodlagosnal figyelni kell. A device nagyon kiraly, de pl a tuz es az energy (ami nekem van) szerintem es a forumon olvastottak szerint is nem a legjobb (az energy pl tele van utesekkel, egy blasternek az meg abszolut nem kell:(.
  • Gyongyhalasz
    #668
    Néhány gondolat egy controller: ice/empathy-ról aki majd ilyennel szeretne játszani(lvl 11).

    Először is a kari full support, solo-ban szinte nulla. Megfagyasztom az ellent és legfeljebb bámulhatom vagy csinálhatok róla képeket :)

    De szerencsére király s-group társak vannak és nincs hiány partyban. (A játék seek team renszere is jó)

    Nagy klánparti (8-fő): itt a karik 11-19 szint körül vannak és eddig néhány szinttel magasabb mobokra mentünk. Ez azt az eredményezi, hogy haverok pillanat alatt lekaszálnak mindenkit és meg se sérülnek nagyon úgyhogy a heal nem nagyon kell. Hát akkor gondoltam fagyasztok, de az 5-ből 1-szer sikerül és addigra persze már le vannak nyomva (enchant full). XP null. Viszont másik oldalról nagyon élvezem ezeket a sgroup partykat, de főleg az emberek miatt. (próbáljunk ki 30. szintű mobokat !?!)

    3-4 fős csapat: Na itt jövök a képbe :) Itt már kell heal (néha rez is). Itt megfagyasztom az ellent és a tank-ok és scapperek (Emerald) már mehetnek is nem futnak el. A fő mobokat pedig próbálom hold-olni, 14-15-os moboknál álltalában sikerrel.

    - Jégvirág

  • Shoots
    #667
    Nha ma en is elkezdtem egy blastert, es mit ne mondjak sokkal egyszerubb mint scrapperel szivni :) emerald igazat adok teljesen, nagyon unalmas futkosni a hulye monstak utan allandoan, mar level 7vagyok es nagyon gyorsan halad a 9fele :) szal lehet hogy nevvaltozas lesz nalam is :DDD

    Jha amugy Poindexter neven fut a kis ribi :) es electry devices es magican
  • Crazyn
    #666
    Má nemazért Ferro, de az én karim is csaj!!!
  • Rasti
    #665
    lemaradt a :)
  • Rasti
    #664
    Miért,te már probáltad?
  • Kryn
    #663
    Nem mondod, hogy ezt játszod! :D
  • Rasti
    #662
    :))

    össze kell megint iratni a jónéppel ,hogy ki kicsoda
  • Kaleb222
    #661
    jolvan majd frissitem csak má a faszom se tudja követni
    a sok névváltozást!
  • Rasti
    #660
    Nekem nem igazán akarja elkezdeni a letöltést :(
  • Rasti
    #659
    Na egyenlőre marad a Tankom,de remélem kitalálnak valamit mert ez igy elég gáz,hogy mire a mob-hoz érek az összes Blaster elintézi oket messziröl:(
  • Nexushun
    #658
    Ha minden jól megy és ha Kaleb is úgy akarja nemsokára én is "Citi Héró" leszek. Azt hiszem healer-t próbálom elsőként.
  • Ferro_TwL
    #657
    Visszatertem a blaster-emhez Coldasice a neve lv17-es ice/energy. A scrappert (Emeralddragon) ki is vettuk a klanbol. Nem torlom le, mert tuti, hogy lesz valami patch elobb utobb ahol kicsit rendberakjak a kasztok kozti egyensulyt.

    Egy baj van a blasterrel, iszonyu sok van belole. Kb minden 3. kari blaster es ez nem veletlen:(
    A tank viszont ugy nez ki megsem olyan rossz, eleg sok magas szintut lehet latni beloluk, es tenyleg nelkulozhetetlen egy nagyobb partyban. Viszont a scrapper...hat nem tudom, szerintem a dmg dealer szerepre a blaster sokkal jobb, a scrapper pedig tank-knet nagyon szar. De tuti, hogy ez meg valtozni fog, nem veletlen sirnak annyit a hivatalos forumon is a scrapper-ek.

    ps: Kaleb frissiteni kene a listat egy csomoan nincsenek rajta.

    Es ket kep:
    Az ujdonsult tank-om Ghostdragon:



    A klan ket "noi tagja":)

  • Crazyn
    #656
    City of Villains trailer
  • Crazyn
    #655
    The first major update to the live game will be released in June 2004. The update will consist of new zones, a “trial” quest in the sewers, instanced outdoor missions, additional enhancements to indoor zones, the ability to tweak your costume as well as three new villain groups (the Malta Group, the Carnival of Shadows and the Praetorians). Updates of this size are planned for every 2 months. Cryptic is committed to cranking out new content, so much so that the update team is the same size as the development team.

    innen szedtem
  • Crazyn
    #654
    Tankra mindenképpen szükség van a high lvl mobcsoportok ellen, mert ha az összes mob elkezdi lőni az elsőként lövő blastert vagy defendert, akkor annak nagyon rosz vége lesz (tapasztalatból beszélek) :DD
  • Rasti
    #653
    Ez frankó,nekem pont egy Tank karim van :(
    Mire odaérek a mobhoz addigra a többiek leszedik a távolbol :(Lehet beujitok valami másik karit,még alszom 1-et rá :)
  • pityogo2
    #652
    WOOOT, király :PP
    jó nagyokat ugrálsz:))
  • Nexushun
    #651

    NC Interactive Inc - City of Heroes Subscription Card - Windows

    Our Price: $29.99

    Ha csak kártyát veszek megúszom 30 dolcsival?
  • Des
    #650
    ez jó ez ?
  • Nexushun
    #649
    küldtem privátot
  • Kaleb222
    #648
    és mi lesz a havi díjjal?

    --
  • Nexushun
    #647
    Valaki tudna segíteni a külföldre fizetésbe? Megvenném de nincs dombornyomott kártyám.
  • Kaleb222
    #646
    Ferro azt én is észrevettem hogy pl Unipsycho lézerszarjai
    mindig előbb végzik ki az ellenfelet mint ahogy én odaérnék...

    -
  • Kaleb222
    #645
    tyson előbb fel kell tölteni a netre ftp szerverre csak
    aztán tudod közzétenni. és annak meg kell adni a netes
    címét (pl: http://blabla.hu/hero.jpg) ez az url.

    --
  • Ferro_TwL
    #644
    Na ma eloszor huzott fel a jatek:(

    Sokszor olvastam a hivatalos forumon, hogy scrapper nagyon szar (sot sokan meg a tank-ot is szidtak).
    A valasz erre persze mindig az volt, hogy nem tudsz jatszani, rakj defense-re is, ne csak a tamado power-ekre stb.

    Ma volt egy partynk Talos Islan-en. Radnir (craz) levl 17-es defender, de sidekikc-be vettem szoval lev19-nek szamit, egy 19-es controller, egy 22 blaster es en lv20-es scrapper.
    Ketsegtelen nem volt tank, nem volt rendes gyogyito sem (Craz gyogyitasa azert nem az igazi, jegvirag 130 korul gyogyit pedig 10-es szint alatt van, craz meg 50 korul) de valami iszonyu szivas volt.
    A controller fagyasztott, valami jegmezot idezett amin mindenki elesett, a balaster a levegobol sebzett mint orult, en meg ott rohangasztam a futkoraszo mobok kozott, utni is alig birtam oket:( MIndenki lebegett csak en voltam a foldon, mivel nekem muszaj ott lenni. Kisebbet sebzek, mint a blaster (igaz ez level 22-es volt, de elotte egy level 19-el nyomtuk o kb velem egy szinten sebzett), a mobok akkorat utnek rajtam majdnem mint a tobbieken, nem tudok messzirol loni, es a futo mobokat marha nehez utni ebben a jatekban. Nincs semmi benito, fagyaszto power-em, lenyegeben csak dmg dealer lennek, ha nem futkarozna az osszes mob es eltalalnam oket.

    Na ez a masik. Iszonyu a melee karik talalati aranya. Es nekem ne mondja senki, hogy az enhancementeken mulik. Van egy 16-os blasterem minden poweren egy accuraty enhancement es alig hibazik, a scrappernek 2 accuraty es van olyan, hogy zsinorban 3-4-szer hibazik egymas utan.

    Szoval aki hozzan hasonloan balga modon scrappert (vagy tankert) inditott az keszuljon fel. Level 20 utan nagyob partyban szinte semmit nem fog erni, talan a tanker meg er valamit mert ot uthetik aztan ennyi. Mindenki lebegni fog azt se tudja hol vannak a tobbiek, mire egyet utne a blaster mar 3-at lott, a controller terultre hato power-i szinte maguktol elvegzik a munkat, csak egy blaster kell hogy a mozdulatlan mobokat kinyirja. Ha pedig a mob menekul folos utanna futni mert mire utolerjuk es meg tudjuk utni (egy kicsit ele kell futni a mobnak, de mire ele ersz minidg megfordul es mas iranyba fut:( a blaster mar reg kivegezte.

    Es akkor meg nem beszeltunk a PvP-rol ha majd egyszer lesz. Az egy dolog, hogy el nem tudom kepzelni mi lesz, ha lebego kari ellen kuzd egy superspeedes vagy superjump-os, de az rohej, hogy a range attak minden tekintetben elonyt elvez (ugye messzirol lehet vele tamadni, ezt azzal szoktak kompenzalni, hogy lassaban tamadhat, mint L2-ben az ijasz, na itt a loves gyorsabb, mint a melee tamadas, emelett nagyobbat sebez es pontosabb is) szoval nemtudom mi lesz itt:(
  • Rasti
    #643
    Hehe

    Mészáros család Superhősei elepik a várost
  • Tyson
    #642
    Nah a CoH + 1 fővel bővült a családomból :PPP
    Rasti és az én, öcsém kapott 1 accountot:P
    szoval már 3 an avgyunk a családból:PPP

  • Tyson
    #641
    Pedig olyan @#^· képeket csinaltam:(((
  • Tyson
    #640
    Bahh és mi a rák az az url?:PPPPP


    "Kicsi vagyok , székre állok BASZA+ még iygsem láttok! "
  • Kaleb222
    #639
    törlés gomb alatt: [KÉP] gomb
  • Jockey
    #638
    jah a nevem: Mendie, pls ezen keressetek
  • Jockey
    #637
    no, lvl9 controller (mind/storm) akar beállni a maygar superteam-be DE máris:)