8136
City of Heroes/Villains - MMORPG

NINCS TÖRT SZERVER!

  • Kaleb222
    #1636
    az viszont igaz hogy a wow-ban sokkal hangulatosabb
    helyek vannak mint a lin2-ben ami hosszú távon neki
    kedvez.
  • Kaleb222
    #1635
    áh lineage 2 kenterbe veri a wow-ot grafikailag.
    játékmenetileg persze nem mert nem embernek hanem
    elborult koreainak találták ki, de a grafikája
    mindent üt.
  • Tyson
    #1634
    Üdv lányok!
    Pár észrevétel... WoW 1000x fogja verni L2-t sőt elég sok mmorpg is verni fog.(pár mmorpg-t kiprobáltam már :)És azért mert ahogy ghosti mondta őssze gyurjak a netes gamekból a elgjobb dolgokat és+ KURVA JÓ grafikat tesznek bele... nem értem mi a baj a grafikaval. A warcraft erről szól : MESE, és ehez megfelel a grafikája (ha emg nem tetszik huzzál nézzél Hp-t) , sőt szvsz messze az egyik legjobb lesz.A játék menet se hagyományos lesz, úgyhogy nem a vakvilágba össze vissza kéne kritikakat irogatni róla, hanem megkéne győződni, hogy tényleg ugy van? Az más hogy a te/ti véleményetek ez.... de az nema valóság.
    És igen is a blizzard nagy dolgokat csinalt. Diablo1, starcraft, warcraft.. ezek mind elismert és hires játékok. Az más kérdés, hogy 2,3 rész jelenik meg belőlük, meg hogy késik a programjaik...
    Coh kurva angy game.... superheroes rulez..grpozás magyar srácok minden klafa... csak unalmas. sajnálom tényleg , hogy nem olyan game ami hosszab ideig köt le... persze azért majd találkozunk a gameban Eclips3-t fogom tolni lvl 14 scrappter...
  • Jockey
    #1633
    L2-l ezerszer jobb lesz a wow, no perzse nem grafikailag, hanem tartósság terén, ezt merem állítani mint l2 előfizető is
    l2-l unalmsabb és szarabb xp rendzsert még nem láttam, pedig 5 mmorpg kucorog a polcomon egymás mellett..
  • Serphen
    #1632
    BLIZZARD SUXXXXxxxxx Nagyon jó hangulatú játékokat adnak ki, jó a reklámjuk, van is rá pénzük .DE!!!! Sokat késnek a játékokkal , amik igénytelenek: grafikailag poénnak mennek el.
    A Diabloval és a Warcraftal+ a Starcraftal nagyot alkottak. De eggyik hack&slash másik 2 pedig stratégia. Ha ti most a WoW-ot választjátok a sok másik arra érdemes MMORPG közül akkor megbánjátok.
  • Serphen
    #1631
    Akkor már inkább lineage 2-vel nyomjátok. Az legalább igényes és olyanok csinálták akik értenek is az MMO-khoz
  • Serphen
    #1630
    Hasonlítsátok már össze a heroes-al légyszives. A goblinokat direkt nem tettem bele: azok aztán a röhejesen S*AROK!!!
  • Serphen
    #1629
    Blizzard kivitel suxx. Tudjátok hogy miért nagyobb a balissta feje mint a vége, az oszlopok miért vastagodnak, miért olyan suxx a méretarány mint a kretén magazinban, miért olyan a rajzolás hogy nincs benne egy egyenes vonal se?
    -"Ez adja a hangulatát" mondanák ök de az igazság az hogy *urvára nem birnak rajzolni a grafikusaik és ezzel palástolják már a Warcraft 1 óta.
    -Nálluk így néz ki egy vár és így néz ki egy elf:
    http://www.blizzard.com/wow/ScreenShot.aspx?ImageIndex=157&Set=0
    http://www.blizzard.com/wow/ScreenShot.aspx?ImageIndex=82&Set=0

  • Gyongyhalasz
    #1628
    OFF: Sajna az márbiztos, hogy nem egyidőben fog megjelenni a WOW amicsiban és nálunk (eu 2005 eleje a nagyjábóli tervek szerint) A www. worldofwarcraft.hu fórumon már beszéltünk, hogy elkezdjük az amcsi servereken, de a core playerek mindenkinek azt modnják birják ki az us szerverekig mert ezernyi ok miatt ott jobb (időeltolódás, lag, szemlélet...) Állítolag az EQ-s serverek miatt is volt nagykeveredés és vita (széthuzás) hol játszanak a magyarok.
  • Ferro_TwL
    #1627
    Figy nem ez a topic, meg nem kell szeretni a Blizzardot, de azert a jatekaik minidg minosegi kivitelben kesztulnek. Keves bug, jo prezentalas, jo tech support, ingyenes sajat server-ek (ahol sok a cheater tudom, de hol nem).
    Amit a Wow-rol irtam nem en gondolom nezz utanna ez mar eleg nyilvanvalo most, hogy koze nem lesz dio-hoz.
  • Ferro_TwL
    #1626
    Azert jo ha sokan vannak mert van rajta elet. level 20 folott de foleg 25+ folott tok ures az egesz. Elvetve ha latsz masokat. Es az szar, elvegre ez egy Massive Multiplayer jatek.

    Ami az amcsi verziot illeti Kaleb: Johogy majdnem mindeki az angol verzioval akar jatszani nem az a gond az eu verzioval, hanem a serverek. Allitolag az usa verzioval nem tudsz majd az eu serveren jatszani es mikor jon az eu verzio es mennek a magyarok akkor cseszheted. Raadasul amcsi servereken a lagot leszamitva (ami azert kibirhato), eventek, Gm-k stb. semm e lgealkalmasabb idoben lesznek az idoeltolodas miatt. De remelem nem lesz huje a Blizzard es wolrd wide megjelenes lesz. (pl Warcraft3, kiegeszito lemeze is wolrd wide volt, szoval mar csinaltak ilyet).
  • chefshift
    #1625
    Nah meg a profi Blizzard kivitel pf :). NE érts félre nem kötöszködni akarok.
  • chefshift
    #1624
    Hát ahogy gondolod.
  • Ferro_TwL
    #1623
    Ja de Eu closed beta lesz oda meg nem biztos, hogy bekerulsz az open beta meg rovid lesz tuti. Bar szeptemberben jon a Dark & Lights es az naaaagyon jooonak tunik.
    Chef: Koze nincs a kettonek egymashoz, nezz utanna folos ezt magyarazni, Wow inkabb Eq stilusu lesz, sok MMORPG jo tulajdonsagaival egybegyurva, ujdonsag nelkul, de profi Blizzrad kivitelben, hangulatos Warcraft grafikaval es "feelingel". A Gw lesz Diablo szeru az e3-s beta alapjan annak tunt.

    Ps. Aki esetleg uj karit indit, NE a GUARDIAN-ra menjen alig vannak rajta. A
    Victory-t ajanlom azon vannak a legtobben, de meg persze igy sincs full-on csak legalabb van rajta elet.
  • Rasti
    #1622
    Mé szar a Mirc ????
  • Kaleb222
    #1621
    én nem akarok spanyolul játszani jó lesz nekem
    az angol verzió is.
    ja és azt nem értem miért jó ha sokan vannak egy
    szerveren? egy szaros csapatot simán összeszedsz
    bármikor a guardianon is. magas szintűből lehet
    hogy kevesebb van. de nem lagol legalább
  • Crazyn
    #1620
    de majd lesz EU béte, és azzal talán kibírom addig
  • chefshift
    #1619
    Hát nemtom. Szerintem a WOW olyan lesz mint a Diablo neten. Akkor meg igencsak ratyi lesz. Annyi a különbség a kettő között, hogy a WOW-ban lesznek új dolgok, de ugyanazfog menni mind a Dioban.
  • Ferro_TwL
    #1618
    Szerintem a Victroyn vannak a legtobben. (Wow-ra meg nagyon sokat kell meg varni, majd ev vegen jon, de hallani olyasmit is, hogy eu verzio 2005 majusaban:( )
  • Unipsycho
    #1617
    és gyere fel IRCre ha EVEröl tovabb akarsz beszélni
  • Kaleb222
    #1616
    nézmá szilvi vigyázz mert rádhajtanak..
  • Unipsycho
    #1615
    Na még 8 perc és lejön EVE... ujraaktivaltattam accountom nem sok jövőt látok CoHban mig nincs pvp...
    Nexushun akár töltheted is akkor :p

    :p
  • Kaleb222
    #1614
    mirc az szar
  • Rasti
    #1613
    Pedig mircem egyszerübb volna a csevegés.
    Te is jöhetsz Szilvi :)
  • Serphen
    #1612
    nem azért nincs mert nem tudom letölteni
  • Gyemi Szilvi
    #1611
    azzal hogy itt veszekdtek legalább a topicban előrébb kerülünk :PPP
  • Unipsycho
    #1610
    akkor tolcsed le... operaval is fel tudsz jönni
  • Serphen
    #1609
    nekem nincs mircem
  • Unipsycho
    #1608
    gyertek mert befloodolok :p
  • Unipsycho
    #1607
    najó mindenki jöjjön ircre ieneket nem itt kel megbeszelni...
  • Rasti
    #1606
    Na mindenki jöjjön fel mircre
    irc.extra.hu
    #coh.hu szoba
  • Serphen
    #1605
    Nexus bazzel te vagy az egyetlen akivel alig multiztunk-vagy egyálltalán nem. Ne mond hogy menjünk át a justicera
  • Unipsycho
    #1604
    mondom gyertek IRCre bame
    itt nem lehet megbeszelni hogy ki mikor jelentkezik meg ilyenek...
  • Serphen
    #1603
    Én jáccottam az EVE-vel egész jó de nagyon be kell tanulni...és néha-sokszor nagyon unalmas. Kaleb tudna róla mesélni.
  • Gyemi Szilvi
    #1602
    visszatértem 8D..ismétvan net, kitudja meddig.
  • Gyongyhalasz
    #1601
    Én a WOW-ig, biztosan maradok. És az még van 1-2 hónap :(

    De addig szívesen kipróbálnám az EVE-t is. Olvastam az oldalukat és a HUN corp-ot is, tetszik, de a puding próbája az ... Van külön fóruma mert ha van nem itt kellene megbeszélni az EVE-s dolgokat.
  • chefshift
    #1600
    *Szikla (bahh nemtok gépenlni :D)
  • chefshift
    #1599
    Ah Serphen szóval te vagy Szila. Azokis nagyon állat kis hentelések voltak ^^.
  • Nexushun
    #1598
    Ha 10 napos igazán jöhetnél te is. :P
    Csak csinálj egy új accot.
  • Unipsycho
    #1597
    Ja és 10napos a trial bocsi :)