25
a teljes cime is emlekkonyv...
  • CSOCSO
    #25
    koszepre???... kozepre.. bevallom eppen jagert szlopalok...
  • CSOCSO
    #24
    mar mindegy.. megrajzoltam... egy manga csajszit nyomattam koszepre.. termeszetesen ruhaban:) jobbra egy rozsa bal oldalon egy tuskes noveny ami olyan mintha felszakitana a papirt.. meg felulre 2 kockafejet.. egyik ordog masik angyal.. es mindketto vigyorog...
  • O0D:
    #23
    Van egy ötletem mit kéne rajzolnod az emlékkönyvbe.
  • CSOCSO
    #22
    mondod ezt te.. meg en. meg a tobbi nem 14 eves lany:) szoval.. az hogy szerintunk baromsag.. az egy dolog. de most mondtam volna neki azt hogy szarok a konyvedre???
  • CSOCSO
    #21
    mondjuk egy 14 eves gadzsi hogy fog felfogni egy komolyabb muvet azt nemtom?:) loal.. szoban megvolt a bocsi keres.. szal ez kerult bele a konybe:
    Kedves kicsi lányka,
    Mit is írjak néked?
    Legyen mindig tiszta
    Aranyos kis szíved.
    Lelkedből a gyomot
    Tépd ki mind egy szálig,
    Szeresd a barátot,
    A "légy jó mindhalálig"!
    mast nem talaltam...
  • CSOCSO
    #20
    :) hehehe...
  • shaba23 #19
    Csak ne legyen tele pedofil utalásokkal
  • saradin
    #18
    Írjad azt az utolsó oldalra, hogy:
    Erre az oldalra csak annak szabad írni
    aki ezt a kislányt feleségül kéri.

    Ennél idiótábbat is tudok ám.
  • Taranov
    #17
    Egyébként ez az emlékkönyv elég buta dolog :)
  • Taranov
    #16
    Ne tessék ilyen gorombának lenni!
  • Loál János #15
    Ember, erőltesd már meg magad, nem igaz, hogy nem tudsz 2 értelmes mondatot beleírni MAGADTÓL abba könyvbe!
  • Cat #14
    ha megbántottad, miért adta neked az emlékkönyvét? hogy abban kérj tőle bocsánatot?
  • Ramza
    #13
    Ha magadtól nem tudsz kitalálni, akkor keress egy Juhász Gyula vagy Tóth Árpád kötetet és nézzél ki belőle valami frappánsat.
    Valószínűleg minőségben jobb lesz, mint amit itt ajánlanak neked :D
  • HuAn82
    #12
    LOL!!
  • Takezó
    #11
    Bocsánatotkérni: szemtől-szemben és légy iszonyatosan bűnbánó: még ha semmi hibád se volt... mivel megbántottad ezé az számít, hogy neki, hogy esett és nem az, hogy Te bántónak érezted-e amit mondtál. Szal gó oszt legyél nagyon rendes...
  • vizes
    #10
    Ne haragudj... De ezért topicot nyitni reggel hat órakor...
    Igazán kitalálhatnál valamit arra, hogy mit írj bele. Nem olyan világrengető dolog. Bár, szerencsés vagy, hogy neked ez okoz nagy problémát...
  • CSOCSO
    #9
    nahja.. igaz... szemelyesen.. ez most kurva bonyolult... en voltam ra merges.. csak tulsagosan "leszidtam".... nem reagaltam tul.. csak neki tulsagosan fajt a reakciom... no mindegy..
  • CSOCSO
    #8
    ezev: eves
  • CSOCSO
    #7
    faszom... nem az a lenyeg hogy hany ezev vagyok.. egy ismerosome ( 14 eves) a nagymamaja is belerajzolt. nem az a lenyeg hogy hany evesek rajzolnak bele. ne faraszatok mar ... nem a bocsanatkeresen van ahangsuly.. ha vki tud valami.. ahh faszomat.. toroljetek a topikot. meg kerni se lehet toletek.. egybol kirohogtok
    MODERATOR UR>> PLS DELETE THIS SHIT
  • vizes
    #6
    Hány éves is vagy???
  • vizes
    #5
    EMLÉKKÖNYV????

  • kasika
    #4
    amúgy meg bármi jó, csak őszinte legyen...
  • kasika
    #3
    személyesen szemtől szembe már nem divat?
  • Pyx #2
    miért emlékkönyvben kell bocsánatot kérni?
  • CSOCSO
    #1
    Ahoy!! kis segitseget kernek!
    \van egy jany.. aki oda adta az emlekkonyvet... hogy rajzoljak irjak bele.. a rajzzal nemis lenne baj .. csakhat mi szoveget irjak neki? mert egyszeru lenne a sok szeretettel stb szoveg..csakhogy eppen kurvara megbantottam a csajt.. szal valami jo kis bocsi kero szoveg kene.. vki tud valami rovid megis nagyon aranyos szoveget?? pls help!