60
Kódolt cstornák szoftveres dekódolása
  • RelakS
    #20
    Nah, Otthon próbáltam a cablecrypt-et, de nem jött be :\ adás van, csak a képpel kéne kezdeni valamit...
  • fifi
    #19
    hát pedig nekem úgy tűnt
  • O0D:
    #18
    mekkora lol.
    azért azt senki se gondolta hogy ott van egy félméteres kábele a tévében meg az utcán megy a kábeltévé akkor majd a tvben is lehet fogni
  • fifi
    #17
    A gyengébbek kedvéért: a csillagpontosított jelszórás lényege pont az, hogy akár előfizetőnként tudja adni, vagy elvenni a jelet. Pl. emeletes házakban van egy doboz amiben ez az elosztó van és lakásonként lehet dugdosni ki-be.tuti mert nekem a napokban lőtték le a kalózkábelemet
    így ha nem vagy előfizető, elgalább valami alap k.tévére/amivel ESETLEG együtt, de kódoltan jön HBO is/ akkor ott a büdös életben senki nem fog jelet kifacsarni a rendszerből.
    Ámen
  • nemcsakfeel
    #16
    már ahol föld alatt megy.
    nem vagyok nagy szakértő de sztem nincs minden előfizető felé külön kábel kihúzva.. kicsit drága lenne. csak az elágazásoknál lehet vmi MAX.
  • PetruZ
    #15
    Debrecenben, egyes társasházakban akkor is van, ha nem vagy előfizető. Nekem az életben nem volt HBO előfizetésem, mégis jön a jel a kábelen. :) És nem csak nekem, hanem mindenkinek a házban.
  • mycso
    #14
    Evil-mondja a valót, ha nincs jel, márpedig azt a központban kapcsolgatják, akkor hiába raksz fel akármilyen progit, a semmiből nem fog adástcsinálni.
  • mycso
    #13
    persze a póznára, amikor a UPC-től kábelen jön a föld alatt
  • pasquale
    #12
    1szerű, felkell mászni a póznára és lescavarozni a sávszűrőt és máris jön minden...!!!
  • PhantomW
    #11
    Cablecryptel meglehet csinálni, sok helyen inverzbe megy az HBO a programba rányomsz egy inverz és már zsér is
    ha meg zavaros akkor tisztitani is tud a jelen a program
  • Evil
    #10
    azt megneznem hogy egy olyan jelbol hogyan csinalsz hbo adast ami elve el se jut a lakasodba.vagy felreertettem valamit?
  • segment
    #9
    A helyzet a következő: csillagpontos rendszereknél a még a kódolt jel sem jut el hozzád, ha nincs igényelve...magyarul ha nem jut el a kódolt jel hozzád, nincs mit dekódolni.
  • PetruZ
    #8
    De nem ezt írtad, hanem: "Ilyen program nincs, vagyis én nem tudok róla." :)

  • ZoRaL
    #7
    hi
    hát igen, ezt a progit kipróbáltam én is és ezért nem ajánlottam. De ha valaki film helyett hangyafocit akar nézni akkor mindenképpen töltse le :)
  • SaWo
    #6
    Simán lehet kódolni minden adást tv kártyával. Pl a Cablescrypt nevű progival. Bárhol beszterezhető. Ugyan nem lesz tökéletes a kép, de nézhető. DC-n biztos fenn van.
  • PetruZ
    #5
    Márpedig van ilyen. Erős gép ajánlott mellé, mert szoftveres a dekóder. A neten a cablecrypt nevű csodát kell keresni. Bár sok jóra nem lehet számítani, mert a behangolása nagyon szenvedős (nincs rá általános recept, nincsenek fix értékek, amit lehetne másolgatni), és sajnos a dekódolás minősége sem túl jó (többnyire fekete-fehér, néha ugrál, néha elmászik), egy óra múlva garantált a fejfájás, úgyhogy nem igazán ajánlom. De gondoltam szólok, hogy van ilyen. :)
  • Takezó
    #4
    nem csillagpontos az UPC? és akkor ők tiltják le bentről, vagy én vagyok hülye... vagy nem is? ;)
  • ricsi1
    #3
    csak...
  • ZoRaL
    #2
    szia
    ilyen program nincs, vagyis én nemtudok róla. UPC-t nem kikódolható szoftverileg egyelőre. De ha számítógépen szeretnéd nézni esetleg mégis, akkor kell hozzá:
    0. Szatelit antenna universal LNB fejjel
    1. Szatelit kártya
    2. Kártya olvasó
    3. UPC kártya eredeti...hamis nincs is :)
    ennyi...
  • steen
    #1
    Szeretném, ha valaki egy valóban használható, jól működő programot ajánlana, amely képes WINTV PCI-FM 878-as chipes TV-Tuneren kikódolni az HBO-t, HBO2-t és társait. Köszönöm!
    [email protected]