8
100mhz
  • Adam5
    #8
    de hogy könyebben meg találd:

    link
    az 5.
  • Adam5
    #7
    nézd meg a www.stop.hu-n ott van p1 100mhz 10e ft-ért de már elkeltek :(
  • Takezó
    #6
    "Szóval a 10 ezerért inkább vegyél szerintem tudományos funkciókkal ellátott zsebszámológépet :)" megalol :D
    Amúgy én 50-et rászánnék a helyedben...
  • Taranov
    #5
    Na persze, vagy működésképtelen voltak, vagy nem tudod elviselni, hogy nincsen érzéked az árakhoz :)
    Úgy számítsd, hogy egy P2-es mondjuk 50-100 ezer, egy p3-as mondjuk 150, egy olyan 1600-2000 mhz körüli celeron mondjuk 250 ezer, egy p4-es meg 350-től indul. Pl. ami az aláírásomban van, az 550 volt, de még mindig nem a legdrágább márka, mert ugye vannak 800 ezres notebookok is.
    Szóval a 10 ezerért inkább vegyél szerintem tudományos funkciókkal ellátott zsebszámológépet :)
  • Adam5
    #4
    ok törlöm gyorsan
    de én már 2 p1 100ast is láttm 10 ért..
  • HUmanBandi
    #3
    enyiért még gagyi palmot sem kapsz :-)
    Ja ha jót akarsz gyorsan töröld magad mert ezért ban-t fogsz kapni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!444
  • Taranov
    #2
    10.000-ért notebookot? LoL
    Miért nyitsz te mindig topikokat? LoL
    Az oké, hogy 13 éves korodban vágysz egy notebookra, de azért az túlzás, hogy manager kalkulátor árban akarod megvenni. LoL
  • Adam5
    #1
    Hello!
    Tudom hogy ez nem apró hirdetés bocsi is érte de már kb 1hónapja semmit se találok :(
    Egy p1 100mhz-s laptopot keresnék max 10000ft-ért
    (lehetőleg ne legyen törött kijelzős és legyen adaptere. Ha az aksi ha szar az nem érdekes)