43
3D Flash Animator 4 Release 5 (Flash)
  • gabaly
    #43
    Sziasztok!
    Valaki tudna nekem segíteni egy 3 betűből álló animációban?
  • CarlosBoy666
    #42
    Kérdezték a fórumban h hogyan kell a swishmaxbanhivatkozni!
    az előtte szólók tudják de basztak megmondani.MOst ez nekem is kéne.
  • CarlosBoy666
    #41
    Szevasztok
    nekem is ez volt a problémám.
    A gépen nem volt jó a hivatkozás, de feltöltöttem az extra tárhelyemre és ott tökéletesen működött.
  • egyember
    #40
    üdv
    Csatlakozom...
    SWISH 2.0 progival csinálok egy nagyon egyszerű animációt, de a gomb hivatkozása nem működik html-be ágyazva. A kéz megjelenik, ha a gomb fölé viszem a mutatót, de nincs hivatkozás. Látom, az előttem szóló sem kapott választ, de azért én is megpróbálom, hátha.
    Az esetleges kapott választ előre is köszönöm.
  • Palika1989
    #39
    Hali!
    Ugyanaz a problémám mint ami levan írva az #1-es hozzászólásba...
    Vagyis nekem is működik még a programon belül de ki exportálva swf fájlba már nem működnek a gombok. :( Ha vki tud segíteni írjon!
  • keeny
    #38
    swishax-ba sokkal több dolgot lehet, könyebb benne saját script is, inkább azt ajánllom, lehet elsőre kicsit bonyolultabb, de pl swish 2.0-ba nem lehet preloadert csinálni (képernyő amíg nem töltődik be), és elképesztő dolgokat lehet benn csinálni...érdemes megnézni a samples mappába az swi-ket ;)
  • jAsOn VoOrHeEs
    #37
    vagyis a button amit beimportálok felvegye a kép fomáját ??
  • jAsOn VoOrHeEs
    #36
    Xara 3d-ben hol találom azt a beállítást hogy a button felvegye az alakzat formáját???
  • Darkboy
    #35
    A swishmaxban több effekt van! nekem a swishmax jobban teccik!
  • Vernoon
    #34
    Mi a kulonbseg a Swish 2.0 es a SwishMax kozott? (Azonkivul, hogy a Swish2-t nem tudom elinditani, ill. elsore elindul, dolgoztam rajta, masnap memhibat mond, benti gepen is ez a helyzet! hiaba reinstall)
  • Tetsuo
    #33
    Én kisebb progira gondoltam, nekem csak dial-up-om van. :((
  • shark54
    #32
    Ha valaki Flasht akar megtanulni, mivel erdemes kezdeni?
    A Swishrol sok jot hallottam, melyik a legjobb, legeccerubb?
  • Ryleh
    #31
    A xara-ban van a xara3d...feliratok animálására qrva jo,űgyesen conectel a progikkal.ha a macro flash érdekel-most kezdtem vele - akkor nagyon sok magyar könyv leszedhetö a dc-röl.elég felhasználobarátnak tűnik....
  • Tetsuo
    #30
    Tud vki olyan flash szerkesztőt ajánlani ami kezdőknek yo, lehet rajta tanulni?
  • ReTeK
    #29
    az nem csak "karakterekkel" dolgozik ?
  • Jampó
    #28
    Nem tom ismeritek-e a Xara 3D-t, de ha nem akkor próbáljátok beszerezni vhonnan, mer az is qrva jó!
  • Darkboy
    #27
    nahh?
  • Darkboy
    #26
    én ulead gif animatorba csinálom és abba lehet flash-t is csinálni
  • cyrus #25
    mit ? a gifet ? neeeem, azt rajzoltam 1:1-be.. de ha segitség kell szólj, ismerem a swisht mert télleg kurva eccerű
  • davos80
    #24
    Kössz.Te is ezzal a swish nevű progival gyártottad?
  • Darkboy
    #23
    kész:

    itt van
  • Darkboy
    #22
    oké
  • davos80
    #21
    Teljesen rád van bízva.
  • davos80
    #20
    Semmi extra nem kell, csak vmi eccerű flesh anim.
  • davos80
    #19
    Majd én is próbálkozok vele, hátha sikerül.
  • davos80
    #18
    Köszi.
    cyrus:neked is.
  • Darkboy
    #17
    megcsinálom!
  • cyrus #16
    tessék itt van. 1.7 mega zippelve, crack benne van
  • davos80
    #15
    Érdekel, ha tényleg eccccerű.Megvan, hány mega?
  • cyrus #14
    javaslom a SWISH nevű progit.. a flash formátumában dolgozik, egy kis progi, ien szövegeffektekre találták ki... eccerű használat, stb... ha érdekel irj
  • davos80
    #13
    Sajna, én nem értek a flashez...
  • davos80
    #12
    Megtenné nekem azt, valaki lelkes flash-hez értő ember, hogy ebből a képből csinál valami fasza flash-es animációt?Az oldalam kezdőlapjához kéne, swf formátumban.Rábízom, hogy mit animál vele, csak a szín maradjon.Előre is kösz.
  • SoDI---
    #11
    Ha nyomsz FLA url-t, akkor kisegítlek
  • sohrking
    #10
    Hali... Flash animációval kapcsolatban lenne kérdésem... Ha tudna valaki segíteni, azt nagyon megköszönném.

    Beimportáltam a sceenbe 1 képet. Átkonvertáltam movieclip-é majd a movieclipen belül létrehoztam több layert. Oda importáltam több képet. 1 layerre 1 képet. 8 layerből összeállt a figurám. Bemozgattam motionnal , mintha lépkedne. Visszatérve a sceenbe, motionnal elmozdítottam az immár 1 layeres figurát. Tökéletesen működött test sceennel, swfbe is simán kiment...
    Melléraktam 1 hátteret 1 másik layerre, és néhány fűpamacsot egy harmadik layerre... Idáig minden működött. A füvet be keyframe-ltem, és helyváltoztatásra kértem (motion). Na itt a gondom. !!! Ha bekapcsolom a motiont a fű layerén, az egy az egyben eltűnik.... MIÉÉÉRRRT !!!!!
    Ja , másik kérdés... Hogy csinálok olyan avit, amiben működik a movie clip, mert flashből kiimportálva aviba nem megy csak swf-ben... lehet swf-ből avit csinálni, ... mivel????

    Köszi
  • ReTeK
    #9
    Mi a gond ? a Flash-t erre találták ki

    (az MX és elődei is *.swf-et készítenek, *.fla = forrás file, gondolom ezt te is tudod)
  • davos80
    #8
    A honlapot swf-ben akarom csinálni, azaz flash-ben.
  • ReTeK
    #7
    és ráadásul .fla - ba menti az animot.


    hmmm, csak .fla-ba ???
    a Publish Settings-ben elég sok fomátum van, azok nem jók ? (pl: GIF)

  • davos80
    #6
    http:// vel írtam...A progin belül jó, csak flash-be mentve nem stimmel.
  • ZoRaL
    #5
    hi
    hogyan irod be a hivatkozást? mert ha igy: www.akarmi.hu akkor valszeg nemjó...kell elé http://...
    remélem erre gondoltál
  • davos80
    #4
    Elküldve priviben a progi lelőhelye...