2083
  • WuFraZselic
    #1923
    ez mekkora lesz :) a híres "nokia id" :D

  • WuFraZselic
    #1922
  • WuFraZselic
    #1921
    holnap! vagyis már ma ;>

  • kretyás
    #1920
    :)

    amugy srácok nem tudtok vmi oldalt ahol olcsón lehetne SHm pólóhoz jutni? 20euro a fórumukon, de kiváncsi vagyok ti tudnátok e vmi jó kis oldalt ahol olcsóbban is hozzá lehetne jutni :)
  • OPM
    #1919
    külön üdvözölte az sg fórumos társaságot, mondta hogy majd beköszön

    amúgy nem volt idő nagy beszélgetésre mert elég hamar vitték a biztiőrök elfele....
  • kretyás
    #1918
    miket mondott még? :P
  • b0y
    #1917
    Szerintem a régi klasszikus verzió jobb.....
  • fodorpetii
    #1916
    Köszi szépen srácok :)
  • WuFraZselic
    #1915
    meg is van :D

    Carl Kennedy & Tommy Trash Feat. Rosie Henshaw - Blackwater (Nyx, Syrinx & Nelio Remix)
  • WuFraZselic
    #1914
    a part_8 végén lévő zene KELL :D
  • WuFraZselic
    #1913
    az hogy lehet :D
  • OPM
    #1912
    jaja, ez a Two, de azt mondta Ax a buli után hogy neki sok köze nincsen a zenéhez :)
  • OPM
    #1911
    na felment közben az összes videóm

    LINK
  • WuFraZselic
    #1910
    azt írták páran, ez az új SHM szám (Two)

    hát nemtom, az biztos hogy Tinie Tempah-rel lesz közösen. aztán persze lehet ez az :D

  • b0y
    #1909
    Nem volt rossz buli......sok 15 éves tökkkész ember elveszi az életkedvét az embernek, a kúltúrált bulizás fogalma már rég ismeretlen

    Egyébként valaki nem tudja mi volt az a szám amit az Ultra Nate - Free acapellával játszott ?! (Zongorás téma)
  • WuFraZselic
    #1908
    ez egy teenage engineering op-1 =)
  • OPM
    #1907
    nem volt rossz ez a mai buli, bár a RIO törzsközönség hozta a formáját és Ax nem tolta le a Center Of The Universe-t sem...

    remélem nem gondolta komolyan a végén hogy "see you next week in Ibiza

    videók hamarosan!
  • kretyás
    #1906
    háhá mester, ördögöd van! :D

    kattanj ide
  • fodorpetii
    #1905
    sziasztok a klipben miféle hangszer van, vagy egyáltalán mi ez? Bocs ha ilyen tudatlan vagyok de érdekel :)
  • kretyás
    #1904
    08.19. Laidback Luke @ Rio (05.23-a után)...és nem lesz Angello & Ingrosso & AN21 08.20-án, helyette Disco'sHit...csak gratulálni tudok.


    hát ez egy hatalmas no komment............
  • redbull0304
    #1903
    Én + haverom csatlakoznánk! Majd küld el a számodat, ha tavaly óta változott! Mi direkt nem vettünk elővételbe jegyet, Luke-ra is 1500ért vettük Rió előtt egy sráctól! :)
  • desigo
    #1902
  • OPM
    #1901
    before piázáshoz ki csatlakozna? ja és van már elővételes jegyetek?
  • WuFraZselic
    #1900
    HÁZISTEN :D

    ez korrekt lesz :)
  • OPM
    #1899
    na eljött ez a hét is!

  • OPM
    #1898
    elmarad
  • b0y
    #1897
    Jaaa értem értem :)
    Amúgy megy valaki erre az agárdos dologra ?! vagy már volt ?! :D
  • WuFraZselic
    #1896
    igen, ez így van. szóval ennyi köze van HSIN-hoz :D
  • WuFraZselic
    #1895
    ezt úgy értettem, hogy sven väth 34edjére jött soundra, pvd - oakenfoldot kb 5-7 éve lett volna értelme nyomatni, guetta vicc kategória. ide simán befért volna Dirty South, nem értem miért a Part fesztiválra akarták hívni (ami szépen el is marad...) természétesen nem zenei stílusra értettem :)
  • b0y
    #1894
    "szerintem a sound fellépők 95%nál jobb dj :D"

    Én bírom DS-t, de a sound fellépőihez hasonlítani hülyeség mivel "zenei stílusában" egy dj sem volt. (guettát meg nem sorolom közéjük)
  • kretyás
    #1893
    ja, aztán egyszer csak eltünt a neve a plakátrol, lett helyette dons meg laurent wolf ( utobbit inkább nem minősiteném :D), de Dirty bácsi europai turnés plakátján még mindig szerepel a part fesztivál...

    én azt hallottam h tul drága volt neki a vokál a HSIN esetében, és persze Guetta bácsi gondolom az aznapi zsebpénzéért megvásárolta J.McKnight vokálját rá kb 80ezer euróért...
  • WuFraZselic
    #1892
    hát azt mondta is Dirty South, hogy a how soon is now-hoz annyi köze van guettának, hogy felvette a vokált francaio-ban.

    #1891 amúgy érdekes, hogy PART fesztiválra hívták csak DS-t (ami el is marad...), szerintem a sound fellépők 95%nál jobb dj :D
  • kretyás
    #1891
    mellesleg én nagyon birnám dijazni, ha jövöre guetta helyett a mafia-t hivnák a soundra, tuti elmennék, 1000000x nagyobb hangulatot csinálnának ennél a piperkőcnél, sőt még dirty bácsit is simán el tudnám képzelni
  • kretyás
    #1890
    hát ja, Ingrossoékkal meg még elvileg együtt is dolgoztak a how soon is now-on... fura:D
  • WuFraZselic
    #1889
    ez a zene egyszerűen elképesztő :D "technikailag" lehet hogy fényévekre van a LTWB-tól, de egyszerűen erre nem lehet nem bulizni :DDD

    hm én azt nem vettem ki jól, de szerintem az Guettára utal, és a "50 degree" című csodájára, ami szánalmas másolat. amennyiben valóban jó a tippem, akkor elég nagy pofon guettának :D pedig nagyon spanolt velük Guetta miamiban. de hát ez van! az az ember tényleg ennyit tud csak :)
  • OPM
    #1888
    óriási!! :D nekik szurkoltam én is a döntőben

    amúgy kis megjegyzés a One videóklipphez:
    nézzétek meg jobban, ki is az aki a végén ellopja a tracket
  • WuFraZselic
    #1887
    ezt muszáj :D



    ráadásul a kedvenc válogatottam :D
  • WuFraZselic
    #1886
    Axcellent :D
  • OPM
    #1885
    azt tapasztalom én is hogy nem mennek :)

    Center Of The Universe

  • OPM
    #1884